תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • ניסאן
 • ניסאן פאתפיינדר
 • ניסן פאפת'פיינדר החדש – הצצה ראשונה

  ניסאן פאתפיינדר

  הפאת'פיינדר הבא של ניסן יורד מהשטח ועולה על הכביש - מקבל תיבת הילוכים רציפה ומוותר על שלדת הסולם.

  • 17-01-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  ניסן חושפת פרטים ראשונים אודות הדור הבא של ניסן פאת'פיינדר, שאמור להגיע לשווקים לקראת סוף 2012. הפאת'פיינדר החדש הוא חלק מהתוכנית העסקית החדשה של ניסן, במסגרתה שואפת ניסן להגדיל את נפח המכירות ב-8 אחוזים במהלך השנים הקרובות.

  ניסן פאת'פיינדר החדש מוגדר עדיין כקונספט, אולם הדגם הסדרתי צפוי להיות דומה לו עד מאוד. הבשורה הגדולה כאן דווקא לא תקסום לעכברי השטח. הדגם החדש מוותר על שלדת הסולם הנפרדת לטובת מרכב אחוד שיחסוך כמה עשרות קילוגרמים ממשקלה של המכונית. גם תיבת ההילוכים האוטומטית תוחלף, ותיבת הילוכים רציפה תחליף את תיבת ההילוכים האוטומטית הרגילה שהותקנה עד כה. המרכב ותיבת ההילוכים החדשה אינם בשורה טובה בכל מה שנוגע לביצועי השטח (שהתגלו כטובים במבחן הדרך שערכנו לפאת'פיינדר) אבל הם בהחלט בשורה טובה בכל הנוגע לצריכת הדלק, שצפויה להשתפר בכ-25 אחוזים.

  ניסן פאת'פיינדר

  המפרט הטכני של דגם הקונספט של ניסן פאת'פיינדר כולל מנוע V6 בנפח 3.5 ליטרים שישמש גם את אינפיניטי JX העתידי. תא הנוסעים יציע שבע מקומות ישיבה בשלוש שורות של מושבים כשבניסן מבטיחים מרווח פנים נדיב לכל אחד משבעת הנוסעים. הקונסולה המרכזית של תא הנוסעים עוברת אף היא שינוי משמעותי ומקבלת עיצוב שדומה יותר לזה של המוראנו ופחות לזה של הנבארה. שדרוג או שנמוך? זה כבר תלוי בעיניי המתבונן.

  ניסן פאת'פיינדר

  dddd