תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • אינפיניטי
 • אינפיניטי QX60
 • אינפיניטי JX קונספט

  אינפיניטי QX60

  לקראת השקתו באמצע 2012 חושפת אינפיניטי תמונות ופרטים ראשונות אודות ה-JX. אח גדול לאינפיניטי FX, עם 7 מקומות ישיבה בגודל מלא.

  • 19-08-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

  קרוסאובר יוקרתי עם שבעה מקומות ישיבה. יש כזה לבמוו, יש כזה לאאודי ואפילו לוולוו יש משהו בסגנון. אז למה שלאינפיניטי לא יהיה? אל דאגה, בקרוב יהיה גם יהיה. לקראת אמצע 2012 תשיק אינפיניטי את ה-JX, קרוסאובר גדול עם מקום לשבעה נוסעים מבוגרים. קראתם נכון, באינפיניטי מבטיחים שה-JX יהפוך להיות אמת המידה החדשה בכל הנוגע למרווח פנים, כולל תכנון מושבים חדשני בשורה השנייה שיאפשר גם גישה נוחה לשורה השלישית וגם מרווח רגליים גדול במיוחד. בן פורה, סגן נשיא באינפיניטי אמריקה: "ה-JX יאפשר גישה נוחה לשורה השלישית גם כאשר כיסא בטיחות מחובר לשורה השנייה. השורה השלישית תהיה רחוקה מאוד מתאי העונשין המוכרים ותציע מרווח פנים טוב גם למבוגרים".

  אינפיניטי JX

  אינפיניטי לא חושפת פרטים רבים אודות יחידת ההנעה אולם רומזת כי ה-JX יעשה שימוש במנוע V6 ויציע אופציה להנעה קדמית או כפולה. תיבת ההילוכים כאן תהיה רציפה לטובת שיפור צריכת הדלק אולם תכויל לאופי ספורטיבי. בנוסף תציע התיבה מצב ספורט שידמה תיבה אוטומטית רגילה. רשימת האבזור תכלול את כל האבזור הבטיחותי הסטנדרטי באינפיניטי, כולל מערכת לזיהוי רכבים בשטחים המתים ומערכת חדשה למניעת תאונות בנסיעה לאחור. האחרונה מבוססת על ידי רדאר ותפקידה לעזור לנהג לזהות רכבים שחוצים את נתיב הנסיעה בזמן נסיעה לאחור.

  הדגם הסדרתי יושק בתערוכת הרכב של לוס אנג'לס בנובמבר השנה.

  אינפיניטי JX

  אינפיניטי JX

  dddd