תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • MG
 • MG5 בתמונות ראשונות

  MG

  SAIC-MG תשיק בתחילת 2013 משפחתית קומפקטיות חדשה בתצורת האצ'בק שתקבל את השם MG5. התמונות כבר דלפו לרשת.

  • 10-03-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  הסינים עובדים מהר. לאחר שהשיקו בבריטניה את ה-MG6 והחלו בשיווקה של ה-MG350 באירופה, ממשיכים בקונצרן הרכב הסיני SAIC את מתקפת הדגמים החדשים על היבשת הישנה בעזרת מותג הרכב MG שבבעלותם. המכונית הבאה שתשתתף במתקפה היא ה-MG5. מדובר במכונית משפחתית קומפקטית הדומה במידותיה לאופל אסטרה או פורד פוקוס, שתתמקם בין ה-MG6 וה-MG550 הגדולות ל-MG350 בהיצע הדגמים של MG באירופה. תמונות ראשונות שלה ומעט מידע טכני דלף במהלך סוף השבוע לרשת.

  שיווקה של MG5 בסין צפוי להתחיל רק לקראת סוף שנת 2012. לאירופה היא תגיע ככל הנראה רק בתחילת 2013, וגם אז תושק תחילה בשוק הבריטי. עדיין לא ידוע מתי, אם בכלל, תקבל תקינה אירופאית ותשווק גם בשאר מדינות אירופה. העיצוב המודרני משדר, בכל אופן, רמזים עבים על כך שהסינים מתכננים לשווק אותה באירופה. ניתן להניח כי היבואן המקומי, קבוצת לובינסקי, יביע עניין רב בייבוא ה-MG5 לישראל כיוון שתשתלב היטב בין דגמי MG החדשים שצפויים להגיע במהלך השנים 2012 ו-2013, ביניהם ג'יפון חדש וסופר-מיני גדולה.

  MG5

  המפרט הטכני של MG5 הסינית יכלול ככל הנראה מנוע בנזין בנפח 1500 סמ"ק המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית (4 הילוכים) או ידנית (5 הילוכים). הגרסאות האירופאיות, לעומת זאת, יקבלו מגוון מנועים גדול יותר שיכלול את מנוע ה-1.8 ליטר טורבו שהכרנו ב-MG550 ומנועי בנזין נוספים. גרסת דיזל אף היא נמצאת בתכנון. הגרסאות האירופאיות יקבלו גם מתלים בכיול שונה ורמות אבזור גבוהות יותר.

  dddd