תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • אאודי
 • אודי A7 ספורטבק

  אאודי

  התמונות זלגו לרשת כבר אתמול. הפרטים הטכניים אודות הA7 נחשפו זה עתה.

  • 26-07-2010
  • מאת: מערכת CarsForum

  באודי לא מתכננים לתת למתחרות מגרמניה יותר מידי רגעים של שקט. אחרי שפורש הציגו את הפאנאמרה וBMW את ה5GT, הגיע תורה של אודי להציג את הA7. עכשיו לאחר שאודי חשפו את המפרט הטכני המלא של המכונית, התוכנית שלהם למלחמה על פלח השוק הזה ברורה למדי. אורכה של המכונית 4.97 מטרים, רוחבה 1.9 מטרים וגובהה 1.4 מטרים. ואלו, מה רבה האירוניה, בדיוק המידות של הפאנאמרה. נפח תא המטען הוא 535 ליטרים ואם משום מה רוכשי הרכב הזה יחליטו לקפל את המושבים האחוריים הם יגלו תא מטען בנפח 1390 ליטרים.

  באגף המכאני אנחנו עתידים לפגוש ארבעה מנועים - שני מנועי דיזל ושני מנועי בנזין, בהספקים שמתחילים ב204 כ"ס ועולים עד 300 כוחות סוס. מערכת Start&Stop תשודך לכל המנועים לטובת צריכת הדלק ופליטת המזהמים. המכונית תוצע עם שתי תיבות הילוכים אוטומטיות. תיבה אוטומטית רציפה תשודך לגרסאות ההנעה הקידמית של הA7, תיבת הS tronic כפולת המצמדים תשודך לגרסאות ההנעה הכפולה. יש גם אופציה למתלי אוויר ולדיפרנציאל אחורי ספורטיבי. מידות החישוקים ינועו בין 18 ל20 אינטש.

  כראוי למכונית בסגמנט כזה, רשימת האבזור ארוכה ומרשימה. בין היתר נזכיר את מערכת התצוגה העילית, מערכת ניווט הכוללת מודם סלולארי וקישור לGoogle Earth, נתב אלחוטי המאפשר קישור עם מכשירים ניידים וגם מערכת שמע עם 15 רמקולים בהספק של 1300 וואט. לא שכנע אתכם? אולי מערכת בקרת השיוט האקטיבית, מערכת עזר לשמירה על נתיב הנסיעה או המערכת שמחנה את המכונית אוטומטית ישכנעו אתכם.

  השיווק באירופה יחל בסוף הקיץ, והמחיר יחל ב51 אלף יורו.

  dddd