Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוחררו תמונות של AUDI A7 SPORTBACK החדשה

eric_92
שימו לב! השרשור הזה בן 5015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.autoblog.com/2010/07/25/audi-a7-sportback-images-leaked-ahead-of-monday-reveal/

מחר יחשפו שאר הפרטים על המכונית. בינתיים לא ממש אהבתי, עיצוב מוגזם מדי.

audi-a7-sportback-3.jpgaudi-a7-sportback-4.jpgaudi-a7-sportback-1.jpgaudi-a7-sportback-2.jpg

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

:) "לפעמים חלומות מתגשמים" בדגש על לפעמים.

חלק קדמי די צפוי, האחורי לא משתלב טוב עם הקדימה לדעתי, והבפנים? אוח כמה שאני אוהב את האודי מבפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב טוב מאד אבל לא ממש עיקבי.

הרכב נראה פשוט ארוך מאד!

הזנב מזכיר לי אלפא GTV6, אחרי עיגול כמובן... :wink:

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי .. זה אמור להיות ערבוב של A5+A6? נראה כי כוונת המשורר היתה להתחרות עם ה CLS , אבל יצרו פה משו מוזר למדי . אפילו הפרונט שאמור להיות מרשים, כשאר הרכבים - לא הולם את המותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין ה-A7 ל-A5 זה כמו ההבדל בין ה-A4 ל-A6.

חסר טעם? לטעמי לא.

חוץ מזה, ה-A5 נראית כמו A4 עם גיבנת. ה-A7 נראית כרגע כמו דגם קצת יותר עצמאי (עד שתיחשף ה-A6 החדשה?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזית מתחילה טוב, קו המותניים מדהים, מזכיר את מכוניות השרירים האמריקאיות ומשום מה מזכיר לי גם דגמי עבר של ב.מ.וו, בעיקר מאמצע שנות ה-90 וגם את קו המותניים של ה-Z8, תא הנוסעים כרגיל מדהים אבל מה זה הישבן הכעור הזה? מחריב את כל העיצוב הנאה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...