Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפת אלכוהול בדם? ביי ביי לכביש

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז מה כבר אי אפשר לשתות בירה עם החבר'ה, או ללכת לארוע ו"לטעום כוסית", ועד כמה בדיקת הנשיפה מדויקת בכלל? אם שוטר יחליט לבצע אותה סתם, יש סיכוי שיורידו אותי אפילו מבלי ששתיתי?

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלקחו את זה קשה מידי

http://news.msn.co.il/news/Internal/transport/200511/20051102092000.htm

בעסה.

אני מזה אוהב קצת רום במוס שוקולד...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההצעה, שוטר שעוצר נהג לבדיקה שכזאת, רשאי לעכבו חצי שעה.

ההגיון הישר אכן אומר שאסור שבדיקת אלכוהול תהיה נתונה לשיקול דעתו של הנהג,

אבל מאידך אם רמת האלכוהול בדם חוקית (נכון להיום) יש לשחרר את הנהג.

בנתיים מדובר בהצעת חוק שהציבור אינו יכול לעמוד בה (מזכיר משהו?).

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ניראה לי לקחו את זה קשה מידי, הם הציעו את החוק באטימות.

והחוק והשוטרים לא מבדילים בין המסוכנים לאותה טיפת רום במוס

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שר התחבורה שטרית: "הנתונים הקשים מראים כי תאונות דרכים קטלניות רבות נגרמות כתוצאה מנהיגה בשיכרות. הצעת החוק שהבאתי כאן היום מספקת לראשונה כלים לרשויות האכיפה לאתר ולהעניש נהגים שיכורים."

ברור, כל הכבוד לך, עד היום אי אפשר היה לעצור נהגים שיכורים. חבל שאתה לא קורא בפורום..

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=91217

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עובר עליכם? נהיגה תחת השפעת אלכוהול היא תופעה סופר-מסוכנת. בדיקות רמת אלכוהול בדם, באמצעות משאף, מקובלות בערך בכל העולם. שום דבר לא נתון לשיקול דעתו של השוטר. עובר את הבדיקה? משוחרר לדרכו. לא עובר? יטופל כנהג שיכור. עברה חצי שעה מבלי שהנהג יבדק? השוטר חייב לשחררו. לא רואה כאן שום בעיה.

נראה לי שאחרי שמישהו שקרוב אליכם יהרג על-ידי נהג שיכור, תדברו אחרת.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל עד היום מותר לנהג לשתות מידה מסויימת של אלכוהול שלא תגרום לו לנהוג בנתיב הנגדי ולעשות עוד שטויות.

ההצעה פשוט אומרת שהנהג לא ישתה גם את הטיפה הזאת, שלא לדבר על אוכל (כמו המוס) שמיגע לפעמים עם קצת אלכוהול בשביל הטעם ולא בשביל להשתכר.

אני לא שתיין אבל אוהב מידי פעם אוכל עם אלכוהול בתוכו רק בשביל הטעם והחוק הזה יפגע בי (תוסיף לזה שיש רכב מושך את העין)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עובר עליכם? נהיגה תחת השפעת אלכוהול היא תופעה סופר-מסוכנת. בדיקות רמת אלכוהול בדם, באמצעות משאף, מקובלות בערך בכל העולם. שום דבר לא נתון לשיקול דעתו של השוטר. עובר את הבדיקה? משוחרר לדרכו. לא עובר? יטופל כנהג שיכור. עברה חצי שעה מבלי שהנהג יבדק? השוטר חייב לשחררו. לא רואה כאן שום בעיה.

נראה לי שאחרי שמישהו שקרוב אליכם יהרג על-ידי נהג שיכור, תדברו אחרת.

טל

יש להצעה הזו שני חלקים.

החלק הראשון שמאפשר עיכוב של חצי שעה וקובע שסירוב להיבדק היא עבירה שווה בחומרתה לנהיגה בשכרות - מבורך. (אגב: זה לא המצב כיום?? מה המצב הנוכחי בכלל?)

החלק השני שקובע רמת אלכוהול מותרת 0.00 ולא כמות השקולה בערך למשקה אחד כפי שמקובל היום - לדעתי גזירה שהציבור אינו מסוגל לעמוד בה.

השיכורים הבאמת מסוכנים הם אלו ששיקול דעתם נפגע עד כדי שינהגו בפזיזות ויבצעו עבירות חמורות שאין סיכוי שהיו מבצעים ללא אלכוהול - ע"ע הנהג שהרג 4 אנשים לפני חודש-חודשיים במחלף לוד.

מי ששתה משקה אחד אמנם זמן התגובה שלו התארך והקואורדינציה שלו נפגעה (וזה בהחלט מפחית את כושר ההתמודדות במצבי חירום!) אבל לא עד כדי כך שלא יוכל לנהוג ברמת הבטיחות המינימלית הנדרשת - במיוחד אם הנהג מודע להשפעות האלכוהול (חינוך!) ונוהג באופן מתון כאשר הוא מודע לזה שהוא שתה בירה אחת ולכן כושר הנהיגה שלו לא 100% אלא 80%.

ומה בדיוק הם חושבים שיקרה בליל הסדר? הם מצפים שהנהג ישתה תירוש? או אולי שכולם ילכו הביתה ברגל? הרי אין אוטובוסים וגם להשיג מונית בלילה הסדר זו משימה בלתי אפשרית כבר כיום, לא רק במצב תיאורטי שכולם משאירים את הרכב בבית.

אני אישית שותה לגימה קטנה עבור כל "כוסית" בליל הסדר ובחגים - הכמות הכוללת על פני כל הערב לא מתקרבת לכוסית אחת אמיתית ובסוף הערב אני כשיר לנהיגה. הצעת החוק החדשה תהפוך אותי לעבריין בעבירה חמורה ביותר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מצפים? זה מאיר שטרית

"השקר הכי מוצלח, זו האמת"

נו באמת...

וסתם שאלה: אתם עוד חוגגים את ליל הסדר? הפסקתי עם המנהג האווילי הזה לפני שנים!

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריכים לקבוע חוק בכנסת ששרים ללא השכלה, שמתקדמים בפוליטיקה באמצעות שחיטות, ושממציאים חוקים, ללא כמות מינימלית של הגיון.

לא צריכים לשבת בכנסת.

אין חוק כזה בכל העולם, פשוט לא קיים.

"חוכמה יהודית"?

לא בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריכים לקבוע חוק בכנסת ששרים ללא השכלה, שמתקדמים בפוליטיקה באמצעות שחיטות, ושממציאים חוקים, ללא כמות מינימלית של הגיון.

לא צריכים לשבת בכנסת.

ממש לא נכון, שיטרית עושה הרבה מאוד כדי, למנוע תאונות דרכים, והשכלה וחזון יש לו.. הבעיה היא שהוא מדי פעם "נסחף" כמו עכשיו, עם הרעיון האידיוטי הזה..

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משווה אבל בנאדם אחרי ארוחה רצינית ללא אלכוהול גם ינהג פחות טוב בגלל הרגשת הכבדות.

שיציעו חוק גם לא לאכול. אם אוכלים לא נוהגים.

עשית פעילות ספורט? אתה כמובן עייף אל תנהג!

אפשר להיטפל בעניין הזה לכל פעולה שאנשים מבצעים במהלך היום רק שבממשלה לא יודעים איפה הגבול.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, לפני ההתלהמות, בגרמניה אם אני לא טועה החוק גם קובע שרמת האלכוהול בדם בזמן נהיגה צריכה להיות 0.0%. תקנו אותי אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרמניה יש גם תרבות נהיגה אחרת, תשתית אחרת הכל אחרת. אנחנו לא גרמניה!

הם רוצים רמת 0 אלכוהול בדם? אין בעיה תסללו פה תשתית ראויה, תתנו חינוך לנהיגה מכיתה א', שילמדו תמרורים בגילאים האלה וחוקים.

במקום רענון נהיגה לנהג חדש שיסבסדו נהיגה מתקדמת וישלחו לשם את אותו נהג חדש, אני מבטיח לך שיותר אנשים ירוויחו מזה כולל אותי ואותך.

יש כלכך הרבה לעשות לפני החוקים האלה, פשוט יותר קל להם להמציא חוקים ולעשות על הנהג כסף קל.

אפילו המשטרה פה לא עוזרת לנהג, תראה את ההודעה שאורן פתח לפני כמה ימים.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...