Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילינג לריפודים בצבע שמנת

שימו לב! השרשור הזה בן 3759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, שבוע טוב וחג שמח :).

קודם כל אני רוצה להודות לחבר הפורום Epidemix על ההדרכה.

אז ככה: הרכב שלי הוא סיויק 2006 צורה חדשה, כשרכשתי אותה ביררתי על ניקוי פנימי בעיקר למושבים הקדמיים (הרכב היה שייך לאדם מבוגר שאני מכיר את המשפחה שלו, אמנם שמר על האוטו מבחינת טיפולים והרכב החנה בחנייה מקורה אבל מבחינת ניקיון לא כל כך) ולמי שזוכר רצו ממני מחיר של 600 ש"ח.

תמיד רציתי לעשות את הניקוי אבל לא היה לי זמן ועכשיו, עקב שינוי סטאטוס אני מוכר את האוטו ואני רוצה שמי שיקנה אותו ירגיש כמו רכב חדש.

עקב חוסר הזמן חילקתי את הניקוי למספר ימים פעם אחת עבדתי על המשענות, יום אחר עבדתי על מושב הנוסע, וביום שישי על מושב הנהג. בחלק מהפעמים השתמשתי ב APC של מגוויירס (רוב הפעמים יש לציין), בחלק מהפעמים סנו אוקסיג'ן וחלק קטן מאוד APC של שופרסל (שיש לו ריח מזעזע אבל תוצאות לא רעות בכלל).

שיטת העבודה היא לרסס את החומר ביחס של 1:10, להשרות מעט להבריש ולשאוב באמצעות שואב יבש-רטוב.

תמונות לפני:

hj3yindij2io.jpg

mjjhjryky3qz.jpg

qzzlg5n2dnnn.jpg

eoemlw25z2mr.jpg

yizytnmq33jy.jpg

jkgwym1dnjy5.jpg

hhnzjwqdmuwx.jpg

ajnl0djni3yt.jpg

50:50:

ljguj41wynnz.jpg

fgeyztnjmn02.jpg

mzmjdagnj1nh.jpg

ועכשיו תמונות אחרי:

imn2udyz1ygm.jpg

njigf5j4nmot.jpg

mvz02mnmingc.jpg

0mdmwnyxdmid.jpg

xzvitnyiqjzd.jpg

jgtml4mim0yt.jpg

5nimjzhwjfut.jpg

h2iwnowyzzwm.jpg

2ty0atjgzmjh.jpg

וזה הגועל נפש שיצא מהשואב אחרי ניקוי המושב של הנוסע. כמה שזה מגעיל, זה עוד כלום לעומת מה שיצא מהמושב של הנהג:

mudyjtmxz3iu.jpg

ועכשיו שאלה למומחים:

ניסיתי להבריק את הפלסטיקה שמאחורי המושב לרמה שהוא יהיה כמו חדש (אפשר לראות בתמונה מקום שהיה עליו מדבקה והוא הרבה יותר בהיר). ניסיתי עם ה APC אבל לא הצלחתי, אני מפחד לדלל יותר מדי כדי לא לגרום נזק, מה אתם מציעים?

nltn1cidzdnn.jpg

אשמח לתגובותיכם והצעותיכם לשיפור.

שבוע טוב לכולם,

איתמר :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אחלה עבודה. (אני לא מאמין שנסעת עם כאלה מושבים:shock::shock:)

אם תרצה להגיע קרוב לגוון של חדש תצטרך להקטין את הדילול (לפחות 1-6 ) ותצטרך מברשת עם סיבים גסים יחסית.

רסס את האזור,תבריש חזק ומהר (APC יכול להשאיר פסים לבנים אם לא עובדים מהר) תיווצר הקצפה קלה,אז תדע שהחומר עובד כמו שצריך. תעבור עם מטלית נקייה ואמור להיות כמו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ויתרתי על המושבים של הסיויק במיוחד האחוריים :lol:,ועוד שלך בהירים! ושלי אפורים, אני השבוע הולך לשים ריפודי דמוי עור של הדר רוזן בגוונים אפור ושחור, אני אעלה תמונות לאחר ההתקנה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חבל להשים ריפודים, אפשר כל יום לעשות חלק אחר כמו שאני עשיתי. ככה גם אתה לא ניקרא מבחינה פיסית (ואני בנאדם דיי חלש מבחינה פיסית כמה שאני לא ניראה כזה) וגם לדעתי מקבלים תוצאות יותר טובות מכיוון שאתה משקיע יותר מאשר אם אתה עובד על כל האוטו מכה אחת, וזה גם לא מסובך בכלל :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש סיויק 2007 אותם ריפודים.

אומנם המצב אצלי מעולה חוץ ממשענת יד ,התוצאות שלך במשענת היד מעולות !

אני אקנה apc של מגס ,אבצע ואעלה תמונות.

תודה על ההשראה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ויתרתי על המושבים של הסיויק במיוחד האחוריים :lol:,ועוד שלך בהירים! ושלי אפורים, אני השבוע הולך לשים ריפודי דמוי עור של הדר רוזן בגוונים אפור ושחור, אני אעלה תמונות לאחר ההתקנה.

בשם חובבי הרכב והאסתטיקה (כשמו של הפורום)בבקשה אל תעשה את זה. זה לא יפה זה לא נעים, זה עושה מזכיר את הריפוד הניילון האדום שהיה באוטובוסים של אגד פעם. זה ממש אבל ממש מתחמם בשמש .

כמובן שזאת דעתי בלבד ואתה יותר מרשאי לשים כל דבר העולה על רוחך ברכב שלך, אבל אני בטוח שיהיו כאלה שיסכימו איתי שזה לא רעיון טוב.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש איתמר סחטיין!! מאוד אהבתי את התוצאה! !

האם השואב השאיר את הריפודים יבשים לגמרה?

בקשר לפלסטיקים, אני חושב שהמצב אבוד, ההשחרה לדעתי נובעת מקרינת UV ולא מלכלוך.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים איתמר! תוצאה מצויינת,הרכב נראה ממש כמו חדש. וכל הכבוד שאתה עושה את היישור קו הזה לפני המכירה,זה בהחלט מוסיף.

איזה שואב זה?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש איתמר סחטיין!! מאוד אהבתי את התוצאה! !

האם השואב השאיר את הריפודים יבשים לגמרה?

תודה רבה :) לא, הריפודים נשארו קצת רטובים, הייתי צריך להשאיר אותו יום וחצי בשמש עם טיפה חלון פתוח כדי שלא יהיה ריח.

איזה שואב זה?

תודה על המחמאות :) שואב סיני, של זק"ש. עושה את העבודה אבל מה שמעצבן הפלסטיקה שלו גרועה והוא כל שנייה מתפרק (עלה 350 ש"ח מהום סנטר, חבל שלא השקעתי עוד 200 ש"ח לשואב איכותי של קארטשר למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...