Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה טיפשים יכולים להיות משטרת ישראל !?

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 6776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מישהו יכול לענות לי על הכותרת - אני אשמח , כי לפי מה שאני הולך לכתוב - זה לא נראה שיש תשובה.

אני נוסע מאשקלון עם חברתי לכיון קרית גת , כביש שעדיין בבניה (כמה זמן כבר?!) דו סטרי, נתיב אחד לכל כיון מופרד ע"י קו רצוף.

רכב שעובר אותי עוד לפני הפניה , אסקורט שמספרה 17-123-89 , זורק בקבוק בירה מהחלון ומפספס רכב בנתיב הנגדי ממש במילימטר !

פונים לכיון הכביש (כביש 35 אם אני לא טועה) והאסקורט מתחילה לזגזג (לא לעקוף , אלא סתם לזוז בין נתיב לנתיב נגדי) , הבנתי שהוא שיכור, ותפסתי ממנו מרחק, החלטתי להתקשר למשטרה להתריע להם, שיבדקו אותו ויראו עד כמה הוא שיכור, בנתיים 3 רכבים הספיקו לרדת לשוליים כיון שהוא כמעט פגע בהם!

אני מתקשר ומספר את הנ"ל, מוסר את מס' הרכב ואת הצבע והדגם, אומרת לי השוטרת "אין בעיה אני מדווחת ברגע זה",

אחרי כ 20 דקות ! (כן זה מספיק זמן להציב ניידת בצומת פלוגות לא?) אנחנו מגיעים לפלוגות .. והפלא ופלא.. אין ניידת וחצי ניידת, לעומת זאת לכיון ת"א יותר למטה , ישנה.. אבל היא הייתה עוד לפני שבאנו..

טוב, ממשיכים לכיון קרית גת, והאסקורט .. איתנו. , לוקח ימינה לקרית גת, ובצד ימין - הפלא ופלא, משטרת ישראל ! מחכה ... למי מחכה ? כן כן ... לי !

עוצר אותי מתנדב, ואני מסביר לו שבעוד כחצי דקה הולכת לבוא אסקורט (שעקפתי כמובן מהר לפני שעוד יכנסו בי או משהו) , והנהג והנוסעים שיכורים לגמרי, תשובתו של המתנדב הייתה:

"לא ראיתי, אין לי מה לעשות"

אמרתי לו , רק תעצור אותם לבדיקה , תראה כמה הם שיכורים

"עצרתי אותך כרגע"

הוא מתחיל לבדוק את הרישיונות ובזמן שמדבר איתי מסתכל על חברה שלי , שאלתי אותו אם הוא רוצה תמונה שלה, והוא צחק ואמר בטח , אמרתי לו "טוב אפשר לזוז או שאנחנו צריכים לבזבז את השישי שלנו כמו איזה מתנדב משועמם" , הוא עשה לי פרצוף חמוץ ושאל אם אני מתחכם, אמרתי לו שלא, והחזיר לי את הרישיון (טוב שלא חיפש משהו .. רכב שנת 2006) .

בקיצור , לאחר בדיקת רישיונות , והאסקורט שעברה כמו מטוס , הבנתי - שאין על מי לסמוך, שאין שום טעם להתריע למשטרה על מפגעים , ושצריך להתפלל לאלוהים שאני לא חס וחלילה אפגע מבנאדם שיכור שנוסע..

שיהיה לכולכם ערב מצויין , והלוואי ולא תצטרכו להפגש עם אנשים כאלו , או עם משטרה מטומטמת כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משטרת ישראל זאת שמועה......

היא בהרצה עכשיו....

העיקר כל הזמן הם אומרים:

בעיית תאונות הדרכים זאת בעייה קשה אך אנחנו נלחמיים"...."

בסדר.....

להתעסק בנהגים צעירים ולחשוב כל הזמן שהם הבעיה העיקרית או מהירות מופרזת הורגת אז הם ממש טועים!!!!!!!

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נשמע כמו עוד מקרה הזוי נוסח משטרת ישראל: הטובים והמדווחים תמיד נדפקים.

מי יודע אולי אם היית שיכור שזורק בקבוקים מהחלון אז אולי לא היו עוצרים אותך ..

בכל אופן תגיד תודה שלפחות יצאת בלי דו"ח .כי נראה לי שהשוטר שמה קצת חיפש אותך ורצה לעשות לך דווקא.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט הזה:"טוב אפשר לזוז או שאנחנו צריכים לבזבז את השישי שלנו כמו איזה מתנדב משועמם", לא במקום. עצם העובדה שהוא מתנדב הוא לא חייב כלום. הוא לא מקבל על זה כסף,שישי בערב,אין לו כוח להתעסק עם שיכורים שעוד ידפקו לו מכות. זה שהתקשרת ואף שוטר לא בא זה כן...

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שלא אמרת לשוטר כי אתה הוא זה שהיתקשר להודיע על נהג שיכור ,

אחרת היה רושם לך דו"ח על שיחה בפלאפון:-D

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחר כך שלא יתפלאו על כך שבפעמים שהתקשרתי להתריע על מפגעים בכביש, הזדהיתי כ"ז'ינו בן מוכתר".

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה משטרת ישראל אין מה לעשות. זה עצוב שזה היחס שהם נותנים במקרה שכזה.

אגב בדיוק עכשיו חזרתי מת"א והייתי עד לתאונה שהיתה קרוב לצומת חולות לכוון אשדוד. נהג אופנוע איבד שליטה והתרסק ( רק עכשיו מקריאה במבזקים קראתי שהוא נהרג ). האופנוע היה מוטל לצד הכביש בתוך גדר ההפרדה והמון שברים וחלקים ממנו מפוזרים ליד. עוד מישהו הפך לסטטיסטיקה. זה מפחיד להיות עד לדברים כאלה.

סעו בזהירות.

לילה טוב לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתחיל לבדוק את הרישיונות ובזמן שמדבר איתי מסתכל על חברה שלי , שאלתי אותו אם הוא רוצה תמונה שלה, והוא צחק ואמר בטח , אמרתי לו "טוב אפשר לזוז או שאנחנו צריכים לבזבז את השישי שלנו כמו איזה מתנדב משועמם" , הוא עשה לי פרצוף חמוץ ושאל אם אני מתחכם, אמרתי לו שלא, והחזיר לי את הרישיון (טוב שלא חיפש משהו .. רכב שנת 2006) .

שיהיה לכולכם ערב מצויין , והלוואי ולא תצטרכו להפגש עם אנשים כאלו , או עם משטרה מטומטמת כזו.

ברור שאתה אשם, הרי מעניין אותו יותר לעצור רכב ולהסתכל על בחורה, מאשר רכב עם כמה שיכורים שמדיפים ריח אלכוהול.:wink:

זו לא הפעם הראשונה ולא האחרונה שהמשטרה תעשה ועושה טעויות מסוג זה.

היה לי פעם מקרה שראיתי רכב משטרתי שחונה בצד הדרך בצורה לא רגילה, התקשרתי לדווח(מתוך דאגה שאולי קרה משהוא לשוטרים, למי שזוכר בחדרה ששני שוטרים נרצחו ואקדחיהם נגנבו לאחר שישנו בניידת) ואף נתתי לה את מספר הניידת כדי שיהיה להם קל יותר ליצור קשר עם השוטרים, המוקדנית במקום להתחיל לדאוג לשוטרים התחילה להעלות ספקולציות, "אולי הם בבדיקת רכב?" הבנתי שאין עם מי לדבר איחלתי לה יום טוב, והבנתי שגם הרבה לא יעשה בנידון.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תמיד כל כך גרוע. לפעמים זה גם פועל לטובתנו.

לפני 9 שנים, כשעוד הרייסים היו נערכים במרינה בהרצליה, הינו נפגשים בכיכר טיראן. אז באמת היו בלגאנים רציניים- כל הכיכר (שלא מרוצפת כמו היום) היתה מפוצצת במכוניות ואנשים באזור פשוט ידעו לא להגיע-כדי שלא יכנס בהם איזה אונו טורבו טועה.

יום אחד הגיע לשם איזה קשיש במרצדס קלאסית יפיפיה משנות השישים והתחיל לצעוק שכולם חונים לו בכניסה לבית (אתה גר בכיכר?!? אישתך זונה??).התגובה, כמובן היתה בעיקר מטר גרעינים (היה שם קיוסק),לחיצות היסטריות ופריקות-תוך שהוא צועק.

אחרי חצי שעה הבן אדם חזר-כשהוא מלווה ב"HERZELIA'S FINEST". אחרי בדיקת מכוניות מקיפה, שכהוא עומד בצד ומחייך מאוזן לאוזן (הם ידעו אז אפילו פחות ממה שהם יודעים היום) הם בדקו....את המרצדס שלו. וגילו שאין לו טסט ועוד כמה דברים.

בסוף הם עיכבו אותו חצי שעה וחצי כיכר טיראן עמדה והתפוצצה מצחוק (תוך מתן עצות :"זו לא מידת מציגים מקורית של מרצדס שנת 60!!! זה צמיג רחב!! תבדוק ברשיונות!!").

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרת ישראל תמיד אומרים "אנו נלחמים בתאונות הדרכים" ו "קיבלנו עוד 200 ניידות מאור ירוק כדי לטפל בתאונות הדרכים"...

ואיפה הם שמים אותם? בצמתים בכניסה לעיר, בודקים רשיונות לכל רכב שלישי.

מתי פעם אחרונה ראיתם ניידת מפטרלת בכביש ושהשוטר כורז לנהגים מסביבו שיסעו כחוק? "שים חגורה" "תדליק אורות" או אפילו "תעצור בצד"...?

לא יודע מה איתכם, אבל אני נוהג הרבה על הקו של חיפה כרמיאל וכל הניידות שראיתי בדרך היו 2 ממל"זים, 7 צמתים (ליד הכפרים) - בדיקת רשיונות ואולי איזה 4 ניידות שעקפו אותי (כשנסעתי מעל המהירות המותרת) בלי לעצור אף אחד...

- מוכר?

- לא

- כמה? כמה אתה רוצה עליו?

:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן 16V יש לך בעיה קשה עם המשטרה חמוד, לא...???? מה לעשות? זה מה יש ועם זה ננצח. ותגיד תודה שה"טיפשים" האלו נמצאים בכביש, כי אם הם לא היו אז היו אוכלים לך את הראש כבר על הכביש....!

לא תמיד הם יעשו מה שתרצה , הם לא עובדים אצלך. יכול להיות שהיו צריכים לעצור את הרכב, אבל מה לעשות שנפלת על התנדבים שלא הכי מאופסים על עצמם, אבל בניגוד אליך תורמים מזמנם ומנסים, אולי לא בהצלחה, לעשות משהו. מי אתה שתקרא להם משועממים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נראה שהוצאת את העצבים שיש לך מהמשטרה על מתנדב מסכן,עצרו אותך לבדיקת רשיונות שתף פעולה,דווח לו על האסקורט שראית וסע לשלום.

אני בטוח שאם הוא היה רואה אסקורט מזגזגת בצורה מסוכנת ,הוא היה עוצר אותה לבדיקה גם בלי האזהרה שלך.

נ.ב אתה נשמע לי ממש כמו חבר קנאי,מקובל לבחון את יושבי הרכב הנבדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נראה שהוצאת את העצבים שיש לך מהמשטרה על מתנדב מסכן,עצרו אותך לבדיקת רשיונות שתף פעולה,דווח לו על האסקורט שראית וסע לשלום.

אני בטוח שאם הוא היה רואה אסקורט מזגזגת בצורה מסוכנת ,הוא היה עוצר אותה לבדיקה גם בלי האזהרה שלך.

נ.ב אתה נשמע לי ממש כמו חבר קנאי,מקובל לבחון את יושבי הרכב הנבדק.

הוא הזהיר והתריע שהרכב עומד להגיע, מה יותר פשוט מאשר לעצור את הרכב לבדיקה?:roll:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תשובה אלייך.

התשובה היחידה היא, שאם זיהית באופן וודאי שזה מתנדב - רוב הסיכויים שאין לו פנקס דוחות ובמקרה הזה הוא אפילו לא חושב (חשב...) לעצור אותם כדי לא לעשות פדיחות לעצמו ולמשטרת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...