סיגמא מוטורס

פרטי התקשרות

  • ירושלים התעשייה 1

איך מגיעים?

logo
  • 0 מדרגים
  • 0% יחזרו לסיגמא מוטורס
מורשה יבואן

התמחויות כלליות: מכירת רכב חדש; טרייד אין; מכונאות רכב; דיאגנוסטיקה; פחחות וצבע; חשמל רכב; מיזוג אוויר; טיפולים תקופתיים; הכנת רכב לטסט; העברת רכב טסט

התמחויות ביצרנים: ביואיק, שברולט, איסוזו

תאור העסק:מרכז שירות ואולם תצוגה האזורי של שברולט, ביואיק, איסוזו באזור ירושלים. תחת קורת גג מקבלים הלקוחות את כל השירותים לרכב חדש ומשומש כולל מוסך מתקדם, מחלקת פחחות וצבע ידידותית לסביבה, דיאגנוסטיקה, חשמל ומחלקת טרייד אין.

אודות סיגמא מוטורס

 

המרכז תוכנן ונבנה בסטנדרטים גבוהים ביותר כיאה לחברה בעלת אוריינטציה אמריקאית המייצגת את יצרן הרכבים הגדול בעולם - ג'נרל מוטורס. במרכז מחלקה למכירת רכב חדש, מחלקת טרייד-אין, מחלקת התקנת אביזרים ומוסך מקצועי עם מחלקות חשמל, מיזוג אויר ודיאגנוסטיקה.

כמו כן במרכז מחלקת פחחות וצבע מן הגדולות באזור ירושלים והסביבה.

 

החברה נוסדה בשנת 1991 ומנוהלת ע"י גולדנברג שמעון ואשרי איתן. בחברה מועסקים 55 עובדים אשר קיבלו את ההכשרה הטובה ביותר בתחומם תחת ידה של ג'נרל מוטורס ו-UMI ישראל.

 

במתחם רחב הידיים תוכלו להנות מאולם תצוגה חדיש ובו כל דגמי היבואן, לבצע נסיעות מבחן ולצאת עם רכב חדש. כמו כן במתחם מוסך מורשה שברולט ביואיק ואיסוזו המכיל 5 מחלקות ובו עובדים צוות מכונאים מיומן ומקצועי הפועל לפי המודל האמריקאי תוך הקפדה על ניקיון, דיוק וסטריליות. הציוד במוסך הוא המתקדם ביותר ועומד בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר שמציב היצרן, במטרה לתת ללקוח מענה לכל תקלה ביעילות גבוהה ובזמן המהיר ביותר.

 

 

חוות-דעת אמיתיות על סיגמא מוטורס (0)

כתוב חוות דעת
dddd