תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • שברולט
 • שברולט ספארק
 • שברולט ספארק מציגה מתיחת פנים לשנת 2013

  שברולט ספארק

  הספארק של שברולט עוברת מתיחת פנים קלה לשנת 2013 ומציגה לראשונה אופציה לתיבת הילוכים אוטומטית.

  • 02-10-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  רשימת החידושים ומתיחות הפנים שמוצגות בפריז ממשיכה להתארך, הפעם עם הצגתה של שברולט ספארק המחודשת לשנת 2013. הספארק, מכונית המיני הגלובאלית של שברולט, עוברת מתיחת פנים ראשונה מאז הושקה באירופה בשנת 2009. בישראל החל שיווקה של הספארק בתחילת שנת 2011 ומאז זוכה הספארק להצלחה נאה. דגמי הספארק המעודכנים צפויים להגיע ארצה בתחילת 2013, אם כי בשלב זה טרם נמסר מועד מדויק מחברת UMI, יבואנית שברולט לישראל.

  שברולט ספארק 2013

  במסגרת מתיחת הפנים לשנת 2013 מקבלת שברולט ספארק גריל קדמי חדש, פנסי חזית עם שינויים קלים בעיצוב וכן פנסי ערפל חדשים. בחלק האחורי מקבלת הספארק פנס בלימה מרכזי חדש שיותקן כעת בספוילר האחורי ויבוסס על תאורת LED. עוד מחדשת שברולט את היצג חישוקי הסגסוגת וכעת תציע חישוקי 14 ו-15 אינטש' בעיצוב חדש ונאה הרבה יותר. בתוך תא הנוסעים השינויים קלים ביותר וכוללים בעיקר תוספת של תאי אכסון נוספים לבקבוקים בדלתות הקדמיות.

  שברולט לא מעדכנת את היצע המנועים של הספארק ובאירופה היא תמשיך להימכר עם אותם המנועים - בנזין 1 ליטר בהספק מרבי של 68 כוחות סוס ובנזין 1.2 ליטר בהספק מרבי של 82 כוחות סוס. שני המנועים משווקים עם תיבת הילוכים ידנית בלבד, כאשר מנוע ה-1.2 ליטר (שהוא המנוע העיקרי המשווק כיום בישראל) יוצע בהמשך גם עם אופציה לתיבת הילוכים אוטומטית רגילה בעלת 4 יחסי העברה.

  שברולט ספארק 2013

  dddd