תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • לאדה
 • לאדה מציגה את ה-X Ray קונספט החדש

  לאדה

  יצרנית הרכב הרוסית לאדה מציגה קונספט חדש בעיצוב מודרני ונאה, שמרמז על העיצוב העתידי של דגמי החברה החדשים.

  • 30-08-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  תערוכת הרכב הגדולה של מוסקווה שנפתחה אתמול הייתה מיקום מצוין להשקתו של הקונספט החדשה לאדה X Ray. לאדה, יצרנית הרכב הרוסית שנוסדה בשנות ה-60, היא כיום חלק מתאגיד הרכב העולמי של רנו-ניסאן. בשנת 2008 רכש התאגיד כ-25 אחוזים ממניות החברה ובתחילת השנה הנוכחית הודיע על כוונתו להגדיל את חלקו בחברה לכ-67 אחוזים ולרכוש מניות נוספות מהממשלה הרוסית. הזרמת המזומנים הזאת אל קופה החברה אפשרה לה לפתח את הקונספט החדש הזה, ראשון מבין שורה של דגמי קונספט חדשים שמתכוונת החברה להציג בשנים הקרובות.

  לאדה X Ray

  בניגוד לדגמים הנוכחיים של לאדה, ה-X Ray קונספט נראה מודרני ונאה למדי. מקור שמו של הקונספט הוא בעיצוב החזית, שמאחד את הפנסים והפגוש הקדמי לעיצוב דמוי האות X. בלאדה מספרים כי עיצוב חזית זה צפוי להופיע בשנים הקרובות בכל הדגמים החדשים שתציג. תא הנוסעים מציג אף הוא שיפור ניכר ומציג עיצוב הכולל כמויות ענקיות של עור ומסך LCD גדול הנשלף ממרכז הקונסולה המרכזית. על העיצוב החדש אחראי סטיב מאטין, שעבר בעבר בעבור וולוו ומרצדס.

  הפרטים הטכניים של דגם הקונספט לא פורסמו וכרגע נראה שהוא רחוק מאוד מייצור סדרתי. ככל הנראה ישמש העיצוב החדש בסיס לעיצובה של לאדה פריורה החדשה, שתוצג לקראת שנת 2015.

  לאדה X Ray

  לאדה X Ray

  dddd