תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • פורשה
 • פורשה קאיימן
 • מהדורה שחורה לפורשה קיימן S

  פורשה קאיימן

  הקיימן S של פורשה מקבלת טיפול שכולל המון צבע שחור, 10 כוחות סוס וג'אנטים חדשים.

  • 08-05-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

  בפורשה אוהבים לייצר גרסאות מיוחדות לדגמים הסדרתיים, והגרסה השחורה החדשה של הקיימן אינה חדשה במובן הזה. היא מצטרפת לגרסאות שחורות אחרות שכבר הוצגו ל-911 ולבוקסטר לפני מספר חודשים. שיווקה באירופה יחל בספטמבר השנה, וגם היא תיוצר כמיטב המסורת במהדורה מוגבלת שכוללת 500 כלי רכב בלבד. מחירה יעמוד על כ-50 אלף לירות סטרלינג שהם כ-280 אלף ₪, לפני מיסים כמובן. כ-3,000 לירות סטרלינג יותר מגרסת ה-S הרגילה.

  פורשה קיימן S

  הסדרה השחורה תוצע כמתחייב משמה בגווני שחור בלבד. גם מבחוץ אך גם מבפנים. תא הנוסעים כולל מושבי עור שחורים, גלגל הגה שחור, לוח שעונים שחור וקונסולה מרכזית שחורה. ספי הכניסה מצופים פלדת אל-חלד, כי בכל זאת צריך לגוון קצת. רשימת האבזור כוללת גם בקרת אקלים, בקרת שיוט, מערכת שמע משולבת עם מערכת ניווט ודיבורית בלוטות', חיישני גשם למגבים ומראות נגד סנוור.

  פורשה קיימן S

  שדרוג נוסף וחשוב לא פחות מקבלת הקיימן השחורה מתחת למכסה המנוע. הגרסה השחורה תעשה שימוש במנוע ה-3.4 ליטר שמקורו בקיימן R. מנוע זה מפיק 340 כוחות סוס, שיפור של כ-10 כוחות סוס בהשוואה לזה של הקיימן S. תוספת הכוח הזו משפרת את נתוני האצה של הקיימן, כך שאת המיאוץ מעמידה למאה קמ"ש תעשה בעשירית של שנייה פחות ועם מערכת בקרת זינוק פועלת אפילו בפחות. בנוסף, מקבלת הפורשה השחורה הזאת חישוקי סגסוגת שחורים שקוטרם גדול באינטש בודד מזה של גרסת ה-S הרגילה ופנסי קסנון עוקבי פנייה.

  פורשה קיימן S

  dddd