תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מאזדה
 • מאזדה 3 סדאן
 • מאזדה 3 האצ'בק
 • מיני מתיחת פנים למאזדה 3

  מאזדה 3 סדאן

  מתיחת פנים קלילה למאזדה 3 הוצגה אמש בתערוכת הרכב של ניו-יורק. החידוש העיקרי – מנוע בנזין חדש

  • 22-04-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

  מאזדה מבצעת מתיחת פנים קלה למשפחתית הקומפקטית מאזדה-3. מתיחת הפנים, שהושקה אמש בתערוכת הרכב של ניו-יורק, רלוונטית בעיקר לשוק האמריקאי ועדיין לא ברור אם וכיצד תשפיע על השוק הישראלי.

  בעיקר מתמקדת מתיחת הפנים במנוע בנזין חדש בנפח 2 ליטרים, נצר ראשון לסדרת ה-SkyActive החדשה של מאזדה. סדרת מנועים זו, בשילוב עם תיבת הילוכים אוטומטית חדשה בעלת 6 יחסי העברה, אמורה לשפר את צריכת הדלק של ה-3
  בכ-21 אחוזים. בנוסף, חסך המנוע החדש 2 קילוגרמים שלמים ממשקלה של המכונית והוסיף 7 כוחות סוס של הספק מרבי
  (155 במקום 148 כוח סוס). מנוע זה יצטרף אל מנוע ה-2.5 ליטר שכבר משווק בארה"ב ושיווקו ימשיך בשלב זה. בנוסף, מספרים במאזדה כי הדגם החדש עבר מספר שינויים מכאניים ברצפת המכונית, ששיפרו את האווירודינמיות שלו לעומת הדגם היוצא ואף שיפרו את התנהגות הכביש.

  מאזדה 3

  כדי לאתר את השינויים הקוסמטיים בתמונות תצטרכו להתרכז בפרטים הקטנים. שימו לב שינוי הקל שקיבל הגריל הקדמי, לצורתם השונה של פנסי הערפל הקדמיים ולחישוקי הסגסוגת שקיבלו עיצוב מעט שונה. דגמי ה-SkyActive יקבלו גם פנסים קדמיים חדשים עם עיטור כחלחל. גם בתא הנוסעים יהיו שינויים קלים, בעיקר בגווניה של הקונסולה המרכזית ובגוון תאורת הרקע. לוח השעונים אף הוא קיבל עדכון קליל וצבע הרקע שלו שונה. מערכת לזיהוי רכבים בשטחים המתים תוצע כאופציה בתשלום נוסף בחלק מהדגמים. שאר פריטי האבזור נותרו כשהיו.

  מאזדה 3

  מאזדה 3

  dddd