Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זמן חיכיתם לגרר ומה היו התרוצים?

SubaMan
שימו לב! השרשור הזה בן 3125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום, בשרון 4 שעות המתנה למאסטרו.......

בשבוע שעבר, יום שימשי לחלוטין,

שעתיים המתנה למכונאי, מצא שמודול הצתה הלך וביקש 350 ש"ח על החלק...

למחרת, לאחר בירור עם המוסך, שווי החלק 100 ש"ח - אז 3 שעות המתנה.......

חוויות????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהחלט ניצחתי אותך...... לפני חודשיים עם הקסנטיה....

6 שעות... הטלפון בוצע ב8 בערב, ב2 ורבע בלילה הגרר הגיע. 6 שעות חיכיתי לו.

אה, כבר אמרתי שהם התקשרו להתנצל? ניתקתי....

שגריר,

סיפרו לי הרבה סיפורים על מיקומו של הגרר, ואמרו לי שאני צודק ושזה לא בסדר, וואלה, באמת??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יורופאסיסטנס - פעם ראשונה ואחרונה.

חיכיתי לגרר, ובא טכנאי, למרות שאמרתי שיש בעיה בהצתה ואני רוצה לגרור למוסך. אחרי הטכנאי, הגרר מאד איחר, וגם הודיע שלא יהיה לו מקום בשבילי אלא רק לאוטו. הוא בכלל רצה להמשיך לנקודת איסוף ולעשות שתי נסיעות יחד.

ביררתי עם סוכנת הביטוח, שאמרה שמותר להם לעשות המון טריקים, וחבל שלא הודעתי לה קודם. כדי ללמד אותם לקח, החלטתי שאני דורש את חלק הגרירה של הביטוח בחזרה, או שאני עובר לחברה אחרת. הם לא התרגשו, אז מאז אני לא מבטח יותר במגדל.

בפעם השנייה, אחרי תאונה קלה, התקשרתי ישירות לסוכנת. היא דאגה שהגרר יגיע תוך פחות משעה. הפעם החברה היתה מאסטרו, אם כי הגרר היה קבלן עצמאי לחלוטין.

ודרך אגב, בהקשר זה, כדאי מאד-מאד-מאד לצלם את הרכב מכל הכיוונים לפני שהגרר מגיע. את הסיפורים הכי גרועים שמעתי בהקשר הזה, של רכב שנדפק בגרירה, והגורר הקבלן (לרוב) מכחיש כל קשר לעניין. מצב מאד מסובך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבכם טוב. עריכה: קבלו תיקון, מדובר היה בממסי. ביקשתי גרר, בא רכב חילוץ. הבחור הזעיק גרר,אמר שהגרריסט אמר שתוך 3 שעות הוא יגיע.

עברו 5 שעות והגרר לא בא(!!!), השעה הייתה כבר 9 בערב, ביטלנו ואמרנו לגרר לבוא למחרת בבוקר.

למחרת הם עשו עליו פוזות! הגרר הגיע רק ב- 11 בבוקר!!! (ואבא שלי לקח יום חופש במיוחד כדי ללכת עם האוטו למוסך!)

והתירוצים? "האוטו היה בבית, לא הייתם תקועים בשום מקום, מה היה עוזר אם הייתם לוקחים את האוטו למוסך מוקדם יותר".

בושה וחרפה.

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת מאסטרו- 3 שעות חיכיתי לגרר אחרי שהאוטו נתקע ליד הבית. הבהרתי שמדובר בכשל בהצתה (המנוע לא הניע) ושהם לא יכולים לתקן, אלא רק לגרור למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדרך

למישהו יש המלצות לחברת גרירה כי גם לי קרה מקרה שחיכיתי 5 שעות ואני רוצה לעבור

אני לא יודע אם בשביל פעם בשנתיים שמשתמשים בגרר שווה אפילו לעשות שיחת טלפון בשביל לעבור... ואם בחברה השניה לא יהיה טוב? תחזור לחברה הנוכחית? עד שתגמור להחליט מי טובה, כבר תהיה בן 70, ואתה אישית תזדקק לגרר. לא האוטו.

לדעתי מיותר להשקיע במעבר מחברת גרירה לשניה...

מה גם שהגרריסטים הם עצמאים, זה לא משאיות של ממסי, וכשיש לחץ, יש לחץ, גם פה וגם שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

אני מדבר בתור נציג שעובד במאסטרו.

זמן הגעת הגרר למקום התאונה או הרכב התקול משתנה מאוד בהתאם לזמני התנועה , תאונות שבדרך מיקומי הגררים ביחס לרכב התקול , סדר קריאות שמשובצות על הגרר הקרוב ביותר למקום הרכב , סדר עדיפות ללקוחות VIP ואי אילו משתנים , לעיתים כשגרר לא מגיע בזמן הדבר מטופל ברצינות וכל מקרה נבדק לגופו.

נכון , את ציבור הלקוחות זה לא ממש מעניין מה התהליך שעובר עד שגרר מגיע אליהם אבל מעט הבנה יכולה לעזור מאוד בהבנה למה גרר מתעכב בהגעה.

לגבי מכונאים , אני מאמין כי המחירים הללו נקבעו מראש על פי אמות מידה שירותיות שנועדו באשר לתיקון דרך , כאמור שירות דרך הוא כמין מוסך נייד , ההשקעה בכל ניידת שירות היא מאוד גדולה והמחירים בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

אני מדבר בתור נציג שעובד במאסטרו.

זמן הגעת הגרר למקום התאונה או הרכב התקול משתנה מאוד בהתאם לזמני התנועה , תאונות שבדרך מיקומי הגררים ביחס לרכב התקול , סדר קריאות שמשובצות על הגרר הקרוב ביותר למקום הרכב , סדר עדיפות ללקוחות VIP ואי אילו משתנים , לעיתים כשגרר לא מגיע בזמן הדבר מטופל ברצינות וכל מקרה נבדק לגופו.

נכון , את ציבור הלקוחות זה לא ממש מעניין מה התהליך שעובר עד שגרר מגיע אליהם אבל מעט הבנה יכולה לעזור מאוד בהבנה למה גרר מתעכב בהגעה.

לגבי מכונאים , אני מאמין כי המחירים הללו נקבעו מראש על פי אמות מידה שירותיות שנועדו באשר לתיקון דרך , כאמור שירות דרך הוא כמין מוסך נייד , ההשקעה בכל ניידת שירות היא מאוד גדולה והמחירים בהתאם.

בהתאם......פי 4 ממחיר שדרש ממני המוסך למחרת???

חברה ששיקרה פעם אחת, תשקר תמיד.

המוקדנית אתמול

:"אדוני יש הצפה בצומת קסם"...

אני תקוע בקשר עיין עם צומת קסם, רואה שהתנועה זורמת כהלכה, לכל הכוונים, מאזין מ8.30 עד 1330 לגלגלצ ואין זכר להצפה, ואחרי 40 דקות בא גרריסט, משך אותי 50 מטר והרכב, שנרטבה לו מערכת ההצתה משלולית הניע.

שיא החוצפה היה שכתנאי לקבלת שירות ביקשו ממני כרטיס אשראי כי חמישה ימים קודם לכן נשרף לי המודול הצתה וחושבים שאני לא החלפתי - הרכב נגרר לת"א, תוקן והגיע לאזור דרום השרון ברכבת...???WTF

עכשיו כשאני חושב על זה מעניין לראות אם החברה תעז לנסות לחייב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

1. כן , אתה מקבל שירות דרך והבעיה יכולה להפתר מיידית ואתה נכנס לרכב לאחר סיום המכונאי על הרכב שלך ונוסע כאילו כלום לא היה.

2.לידיעתך הקשבה לגלגלצ לא מעידה על כל המקרים בשטח.

3.שירות כתנאי לכרטיס אשראי נקרא כשמו כן הוא - כרטיס אשראי לביטחון בלבד!, לגבי תקלה חוזרת , אם יש לך קבלה מהמוסך כי ביצעת את התיקון הדרוש שמקביל לסיבת פתיחת הקריאה הראשונה שלך אין סיבה שתחוייב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

1. כן , אתה מקבל שירות דרך והבעיה יכולה להפתר מיידית ואתה נכנס לרכב לאחר סיום המכונאי על הרכב שלך ונוסע כאילו כלום לא היה.

2.לידיעתך הקשבה לגלגלצ לא מעידה על כל המקרים בשטח.

3.שירות כתנאי לכרטיס אשראי נקרא כשמו כן הוא - כרטיס אשראי לביטחון בלבד!, לגבי תקלה חוזרת , אם יש לך קבלה מהמוסך כי ביצעת את התיקון הדרוש שמקביל לסיבת פתיחת הקריאה הראשונה שלך אין סיבה שתחוייב.

גם כך אני לא רואה סיבה שיחוייב, שכן לא נדרש טיפול במוסך, אלא הגרריסט הניע לי במשיכה.

מה שכן, יש לי רעשים מהפרונט:-(... מחר למוסך לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט שלי משרשור מלפני כמה חודשים

שלום, סיפור שהיה היום:

לאחר שנתגלת תקלה ברכבי (לאנצ'יה תמא טורבו), שבה הרכב מסרב להניע בכל תוקף, הגיע אלי אי אילו חברים שעבודתם היא במוסך כדי לבדוק מה קרה, יחדיו הגענו למסקנה שיש להסיע את הרכב על גרר למוסך ולא יעזור אי אילו טיפולים שנעשים ליד הבית על המדרכה.

התקשרתי לחברת הביטוח שלי (כלל) והזמנתי מ.מ.ס.י שרותי דרך וגרירה, ביקשתי להזמין גרר (אמרתי בפירוש גרר) ונאמר לי שיגיע גרר עד כשעתיים, לאחר שעתיים התקשרתי ונאמר לי שתוך 10 דקות יגיע הגרר.

לאחר כ20 דקות לערך , הגיע ניידת שרות וזה לאחר שנאמר לי שיגיע גרר.

לדבריו של נהג ניידת השירות , הוא חייב לנסות לבדוק את הרכב לפני שהוא מאשר גרר, אם כך, למה ביקשתי גרר?! האם לא בדקתי כבר את הרכב ?!

ניסיתי להסביר לבחור בנעימות שאינני מעוניין שהוא יבדוק את הרכב, כיון שהנעה של הרכב תגרום לבעיה גדולה יותר (למשל במקרה של טיימינג שנקרע.), ושאני יודע את הנזק שיש לי ברכב, ושמדובר במחשב רכב ואי אילו חיישנים ואבקש ממנו לאשר לי גרר,

תשובותו הייתה:

"לא מניע , אתה אומר שאתה מבין , אני מסתכל על הידיים שלך , אין לך שום ידע, תדבר עם ממסי אני זז"

שאלתי לפשר הידיים , הוא אמר שהן אינן שחורות משמע לא עבדתי על הרכב.

לאחר שהתקשרתי ליוסי , מנהל השרות, הובהר לי שבאם לא בודק טכנאי את הרכב, אין באפשרותי לקבל גרר.

האם זה מה שסוכם ? אם כך למה אמרתם את המילה גרר ולא ניידת שרות ? למה סוכם איתי על גרר?

ואם אני רק רוצה להעביר את הרכב , כי זה רצוני , ושמונת אלף השקלים שאני משלם לביטוח הם רצוני והם כדי לכבד את רצוני ?

לאחר ויכוח והסבר מצידי שהשקעתי במנוע שלי אי אלו אלפי שקלים , ואני מעוניין שאך ורק המוסכניק שלי הפרטי יגע לי במנוע , כי הבחור שלהם איננו מבין במנוע הספיציפי הזה ואינני מעוניין שיגע בו , הגענו להחלטה ש:

"חד פעמית אני אשלח לך גרר אבל שתדע שזה לא יחזור שנית, וזה יקח עוד שעתיים" , הודעתי לו שגם אני אליהם , לא אחזור שנית.

יש לציין שבזבזתי כבר 3 שעות על ניידת שרות שבוששה לבוא , על שיחת טלפון, ועל עוד שעתיים שאחכה לגרר.

מיד התקשרתי לחברת הביטוח שלי ולסוכן הביטוח, ודרשתי מהן לשנות לי את מי שאמור להציל אותי בשעת צרה לאחר מ, ממסי.

אני ממליץ בחום, לכל אחד מכם , לבדוק האם הוא במ.מ.ס.י או לא, בעיקר אלה שאכפת להם מהמנוע שלהם או שמשפורים באי אילו שיפורים ,ויודעים מה הולך להם במנוע, ולא רוצה שאיזה פלצן שחושב שהוא יודע להניע מנוע לאחר שאתה מסביר לו שמחשב הרכב נשרף והרכב לא יניע בוודאות , אומר "אל תדאג, אני יודע לסדר גם את זה" יגע להם ברכב, אני ממליץ בחום לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...