Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתלם לעשות פלסטלינה+פוליש+ווקס ב350 ש"ח?

שימו לב! השרשור הזה בן 4277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וגם עוד איזה משהו לריח אבל זה סתם שטויות ...

איך המחיר? לא קצת יקר 350? הייתי בעוד מקום והציעו לי ב400

הוא אמר שקודם הוא עובר עם פלסטלינה ואחרי זה פוליש ווקס והרכב יוצא כמו חדש

עבר איתי על הרכב ואמר לי מה זה יוריד ומה יישאר גם אחרי זה

פשוט יש לי שריטה חזקה על הרכב אז הוא אמר שהיא לא תרד

וגם יש לי איזה חרא של ציפורים שהתייבש :{

ד"א הרכב לבן.

נ.ב.

מישהו יודע איך אפשר להסיר כתמים ממושבים ברכב?(בד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ספריי מיוחד שמוריד כתמים , אני זוכר שהוא בצבע אדום עם צהוב ועולה בסביבות ה 30 שח, מניסיון ספריי קטלני...

יש לי כזה במחסן אם חשוב לך השם שלו...

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אשר

הנושא של ווקס פוליש פלסטלינה וכדומה ניטחן מאוד פעמים בפורום....בצע חיפוש.

בהצלחה,

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ספריי מיוחד שמוריד כתמים , אני זוכר שהוא בצבע אדום עם צהוב ועולה בסביבות ה 30 שח, מניסיון ספריי קטלני...

יש לי כזה במחסן אם חשוב לך השם שלו...

רז...

אם תוכל לכתוב לי את השם זה יעזור לי מאוד, תודה :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ספריי שנקרא כך:

IADA - שם החברה שמייצרת אותו

- שם המוצר - all purpose degreaser

מגיע בתרסיס פלסטיק בצבע אדום ומצוייר עליו מרצדס.

בקיצור התרסיס הזה זה משהו באמת מדהים, לא ווקס ולא פוליש,חבל על הכסף שמוציאים על טרטל וכדומה,באמת ביזבוז, תוך 10 דקות בשיא הקלות, הרכב מבריק כולל גאנטים\צמיגים\פגושים, הכל יוצא חדש.

הוא עולה 30-35 שקל ,אתה מתיז על הרכב,מחכה דקה ואז עובר עם מטלית רטובה, הוא עושה פלאים לצבע, מוריד הכל, יוצא לך רכב מבריק ובוהק כאילו יצא מהמפעל,אתה לא תאמין בכלל .

שהשם לא יטעה אותך,כתוב עליו במפורש, זה תרסיס שנועד לניקוי כללי של הרכב כולל פנימי וחיצוני,צבע\פגושים\מנוע\פלסטיקה - הכל.

שווה ניסיון ומומלץ בחום רב למי שלא מכיר.

לי יש רכב לבן,הייתי מורח ווקס כל חודש, פוליש כל חצי שנה, חשבתי שהוא לבן עד שהשתמשתי בדבר הזה וגיליתי שהוא היה צהוב עד עכשיו, עשיתי דלת אחת ונידהמתי ,החומר מוציא את כל הגיפה מהצבע .

עד היום מצאתי אותו רק במקום אחד והוא חנות חלקי חילוף לרכב בצומת קריית אתא ,חוץ מזה לא ניתקלתי בו בשום מקום אחר.

הספריי הזה מספיק ל 5 פעמים כל הרכב כולל תא מנוע גאנטים ופגושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, קשה לך לעשות פוליש עם ווקס לבד?

אני לא מבין את האנשים שמשלמים לאחרים כדי שינקו להם את האוטו.

אני מנקה את הרכב בכיף כל שבוע

אבל אני לא יודע לעשות פוליש

אני צריך את המכשיר, לא?

הבנתי שזה בעייתי ממה שקראתי פה

ראיתי שלקח לאנשים 3 שעות ושהחומר מתייבש מהר

הבנתי שזה מסובך, תאמין לי בכיף אני אנקה לבד

פשוט אני לא יודע איך :{

וחיפשתי כבר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ספריי שנקרא כך:

IADA - שם החברה שמייצרת אותו

- שם המוצר - all purpose degreaser

מגיע בתרסיס פלסטיק בצבע אדום ומצוייר עליו מרצדס.

בקיצור התרסיס הזה זה משהו באמת מדהים, לא ווקס ולא פוליש,חבל על הכסף שמוציאים על טרטל וכדומה,באמת ביזבוז, תוך 10 דקות בשיא הקלות, הרכב מבריק כולל גאנטים\צמיגים\פגושים, הכל יוצא חדש.

הוא עולה 30-35 שקל ,אתה מתיז על הרכב,מחכה דקה ואז עובר עם מטלית רטובה, הוא עושה פלאים לצבע, מוריד הכל, יוצא לך רכב מבריק ובוהק כאילו יצא מהמפעל,אתה לא תאמין בכלל .

שהשם לא יטעה אותך,כתוב עליו במפורש, זה תרסיס שנועד לניקוי כללי של הרכב כולל פנימי וחיצוני,צבע\פגושים\מנוע\פלסטיקה - הכל.

שווה ניסיון ומומלץ בחום רב למי שלא מכיר.

לי יש רכב לבן,הייתי מורח ווקס כל חודש, פוליש כל חצי שנה, חשבתי שהוא לבן עד שהשתמשתי בדבר הזה וגיליתי שהוא היה צהוב עד עכשיו, עשיתי דלת אחת ונידהמתי ,החומר מוציא את כל הגיפה מהצבע .

עד היום מצאתי אותו רק במקום אחד והוא חנות חלקי חילוף לרכב בצומת קריית אתא ,חוץ מזה לא ניתקלתי בו בשום מקום אחר.

הספריי הזה מספיק ל 5 פעמים כל הרכב כולל תא מנוע גאנטים ופגושים.

עוד מישהו מכיר את התכשיר כי לי זה נשמע יותר מדי טוב כדי להיות אמיתי.

האם ניתן לרסס אותו גם על הגג,מכסה מנוע ועל חלקי צבע חשופים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא האמנתי למה שזה מסוגל לעשות, כעיקרון אתה מנקה איתו כל דבר, הוא מבריק הכל ולאורך זמן ויותר מזה, אחרי שמנקים איתו משהו אז הוא משאיר מין שיכבת הגנה שאם יורד גשם או מהטל של הלילה כל הטיפות יורדות כאילו עשית פוליש ווקס.

חבל לכם על הכסף של קניית פולישים ווקסים, אני גם הייתי קונה ועושה ווקס כל הזמן -חבל על הכסף והזמן שלוקח. עם התרסיס הזה 10 דקות ויש לך רכב מבריק.

מה אכפת לך לנסות - 30 שקל .....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא האמנתי למה שזה מסוגל לעשות, כעיקרון אתה מנקה איתו כל דבר, הוא מבריק הכל ולאורך זמן ויותר מזה, אחרי שמנקים איתו משהו אז הוא משאיר מין שיכבת הגנה שאם יורד גשם או מהטל של הלילה כל הטיפות יורדות כאילו עשית פוליש ווקס.

חבל לכם על הכסף של קניית פולישים ווקסים, אני גם הייתי קונה ועושה ווקס כל הזמן -חבל על הכסף והזמן שלוקח. עם התרסיס הזה 10 דקות ויש לך רכב מבריק.

מה אכפת לך לנסות - 30 שקל .....

אתה יכול להעלות תמונות של החומר?

איפה ניתן להשיג אותו ? (אני מב"ש וסביר להניח שאין אותו...) אוטודיפו ? אייס? חנויות טמבור?

גם אני קצת ספקן בקשר ליכולות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...