Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוכר את הרכב לצערי אבל אובד עצות!!

yaroni25
שימו לב! השרשור הזה בן 6920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיאט קורדובה 95 1600 שעשתה 138500 ק"מ הרכב שמור מאוד נראה חדש,

יש צמיגים חדשים ,מגנזיום מקורי, מצבר חדש ,מערכת הזעקה משוכללת mpv,

אין בלאי, מנוע שקט ,ואני נהג יחיד,והבעיה היא שאני היד הרביעית בגלל שלבעל הרכב ה 2 היה עיקול והוא שינה את הרכב על בן דודו וכך נוצר יד 3 ואני 4 ,בסך הכול נהגו על הרכב 3 אנשים לאחר שבדקתי זאת.לפני שנה שקניתי את הרכב בבדיקה הבוחן הציג בפני תקלות ותאונות קלות שהיו לו בעל משמעות נמוכה .את הרכב קניתי אז במחיר 23500 שהמחירון היה 24000 .היום הוא 20000 במחירון!! בת זוגתי קיבלה רישיון נהיגה על רכב אוטומטי, וזה גיר רגיל, והרכב הנ"ל הוא גם שלה..ולכן אני נאלץ למכור אותו לטובת רכב אוטו'.

שמתי מודעה ואנשים שמתקשרים לברר על הרכב רוצים אותו במחיר שאלוהים ישמור!!15 -16 אלף... אני לא מביו את האנשים!?הרכב שלי כול כך יפה ושמור שאני בעצמי הייתי קונה אותו במחיר שאני רוצה ..אנשים נהיו חזירים .

לא מספיק שהרכב ספג ירידה כזאת ואני השקעתי כסף בטיפולים ותוספות בישבילי ולא בישביל הקונה הבא ,אז אנשים ממש לא מבינים ברכבים!!

רכב שמור ויפה שאין צורך להחליף בו כלום שווה כול מחיר!!!

רק רציתי לדעת עד כמה משפיעים המינוסים והפלוסים במחיר הרכב ועד כמה עליי להתפשר??!! תודה

רכב בישבלי זה זה כמו בחורה , מפנקים אותו והוא יפנק אתכם.:roll:

http://images.google.co.il/images?q=gmc%20vandura&hl=iw&lr=&sa=N&tab=wi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ירון,

לידע כללי, זהו פורום ייעוץ בשעת הרכישה, לא בשעת המכירה.

לגבי מחיר הרכב - עד כמה עליך להתפשר? רק אתה יודע. אם אתה מעוניין למכור את הרכב כעת,

אתה תאלץ למכור אותו במחיר הגבוה ביותר שתוכל לקבל עליו. אם יש לך זמן, תמשיך לנסות.

עומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כל הפרמטרים שציינת,המכונית במצב טוב לגילה(10)וגם היד סבירה-כל שנתיים וחצי הוחלפה בעלות.

תיקבע מחיר מינימום ואל תרד ממנו,מי שהמכונית תמצא חן בעיניו ישלם.

מי שמתחיל לנהל משא ומתן בטלפון סביר להניח שלא הוא יהיה הקונה.

קצת סבלנות,והמכונית תימכר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתך בצערך.

השוק למכוניות ידניות (בצדק או שלא בצדק איננה השאלה) חלש.

על שנוי הטעמים של ציבור הנהגים תעיד הכמות של מכוניות חדשות שנמכרות עם גיר ידני.

לעומת זאת בשנתונים קודמים היחס היה שונה, ולכן נותר עודף היצע של מכוניות משומשות עם גיר ידני.

הדבר גורם לכך שמי שקונה בכ"ז משומשת ידנית מתרגל לשלם מתחת למחירון או לקבל בובה מיד ראשונה.

יד רביעית לשנת 95' זה לא נורא והקילומטרז' שלך סביר. פשוט האוטו לא מדגם מבוקש במיוחד והגיר הידני הוא לרועץ.

לטעמי עומדות בפניך 2 אפשרויות

1. תתפשר. 20 במחירון אז תמכור ב 18. תזכיר לקונים כמה שווים הצמיגים החדשים.

2. תתאמץ. לך על קונים שרואים את האוטו לפני שהם מתקשרים, ולא ההפך. כמו לשים אוטו נקי ויפה ברחוב הראשי עם מודעה (מודפסת, לא כתובה ביד) ועליה רק השנה הק"מ והטלפון.

הכי טוב קומבינציה של שתיהן.

וזכור: אתה לא צריך עשרה קונים. רק אחד שיקנה ממך את האוטו.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה תמצא את כל התשובות שאתה מחפש:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=72041

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...