Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוכר את הרכב וצריך עצה!!

yaroni25
שימו לב! השרשור הזה בן 6927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיאט קורדובה 95 1600 שעשתה 138500 ק"מ הרכב שמור מאוד נראה חדש,

יש צמיגים חדשים ,מגנזיום מקורי, מצבר חדש ,מערכת הזעקה משוכללת mpv,(ללא המערכת סידי)

אין בלאי, מנוע שקט ,ואני נהג יחיד,והבעיה היא שאני היד הרביעית בגלל שלבעל הרכב ה 2 היה עיקול והוא שינה את הרכב על בן דודו וכך נוצר יד 3 ואני 4 ,בסך הכול נהגו על הרכב 3 אנשים לאחר שבדקתי זאת.לפני שנה שקניתי את הרכב בבדיקה הבוחן הציג בפני תקלות ותאונות קלות שהיו לו בעל משמעות נמוכה .את הרכב קניתי אז במחיר 23500 שהמחירון היה 24000 .היום הוא 20000 במחירון!! בת זוגתי קיבלה רישיון נהיגה על רכב אוטומטי, וזה גיר רגיל, והרכב הנ"ל הוא גם שלה..ולכן אני נאלץ למכור אותו לטובת רכב אוטו'.

שמתי מודעה ואנשים שמתקשרים לברר על הרכב רוצים אותו במחיר שאלוהים ישמור!!15 -16 אלף... אני לא מביו את האנשים!?הרכב שלי כול כך יפה ושמור שאני בעצמי הייתי קונה אותו במחיר שאני רוצה ..אנשים נהיו חזירים .

לא מספיק שהרכב ספג ירידה כזאת ואני השקעתי כסף בטיפולים ותוספות בישבילי ולא בישביל הקונה הבא ,אז אנשים ממש לא מבינים ברכבים!!

רכב שמור ויפה שאין צורך להחליף בו כלום שווה כול מחיר!!!

רק רציתי לדעת עד כמה משפיעים המינוסים והפלוסים במחיר הרכב ועד כמה עליי להתפשר??!! תודה

רכב בישבלי זה זה כמו בחורה , מפנקים אותו והוא יפנק אתכם.:roll:

http://images.google.co.il/images?q=gmc%20vandura&hl=iw&lr=&sa=N&tab=wi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי מה שאתה כותב כאן גם לי קורה עכשיו.

אני מנסה כבר חודש וחצי למכור את האוטו של גיסי ובגלל הליסינג המחורבן הזה ירדתי מהמחירון ל40 אלף, ועכשיו אני צריך לרדת אפילו עוד.

האוטו במצב מצויין ואין תאונות ואין דפיקות אבל זה המצב בשוק.

אני ממליץ לך לנסות ולרדת כי אחרת אתה יכול להיתקע.

עוד אפשרות שיש לך זה לעשות טרייד אין ולקוות שיתנו לך מחירון.

בברכה בן.

אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמדו כלל

רכב, בית, אוהל סיירים, קילו בננות וכל מה שתרצו, שווים בדיוק את מה ששילמו בעדו. לא את מה שכתוב שצריך לשלם (מחירון וכו').

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי כדאי לך לבדוק את המחירון שוב בלוי יצחק, הוא לא נשמע לי הגיוני. כשאני חיפשתי איביזה המחירון של קורדובה 96 היה בסביבות 19-20 וזה היה לפני חצי שנה.

חוץ מזה השוק לא כל כך טוב היום ומחיר כמו שהציעו לך הוא נשמע סביר, המיוחד לאור היד הגבוהה והתאונות שהרכב עבר, למרות שאתה אומר שתיקנת אותו קונה לא יכול לסמוך על מה שהמוכר אומר, לשניהם יש אינטרסים שונים.

תנסה להשיג את המקסימום מחיר מהרכב שלך ואם לא תתפשר קצת, בכל זאת אין לך זהב ביד.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד רביעית לרכב מלפני 10 שנים זה לא סביר ? :shock:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד רביעית לרכב מלפני 10 שנים זה לא סביר ? :shock:

נראה לי שאתה מתכוון אליי אז אני אגיב.

4 ידים ב10 שנים זה סביר מאוד במחינת מחירון אבל אל תשכח שאנשים מחפשים את היד הנמוכה ביותר שהם יכולים למצוא, במיוחד הישראלים. אתה לא תאמין כשחיפשתי רכב כמה אנשים אמרו לי "אל תתקשר ליותר מיד 3", "חבל על הכסף שלך ביד גבוהה" ו"אתה בחיים לא תצליח למכור הלאה" ודברים כאלו. הטיפוס הישראלי לא רוצה יד גבוהה אפילו ברכב עם 10 שנים, בסוף קניתי רכב יד שנייה.

למרות שמבחינת מחירון היד לא מורידה כלום ב10 שנים בטוח כל מי שיקנה את האוטו יגיד שזו יד גבוהה וינסה להוריד עוד, זה סוג האנשים שקונים רכבים בארץ, הם לא אוהבים לצאת "פראירים".

מצטער אם הרסתי לך משהו אבל זה השוק.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמדו כלל

רכב, בית, אוהל סיירים, קילו בננות וכל מה שתרצו, שווים בדיוק את מה ששילמו בעדו. לא את מה שכתוב שצריך לשלם (מחירון וכו').

זה כל כך נכון שצריך לקרוא את זה עוד הפעם! ולשנן!

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור,על כל חמישה אנשים שמתקשרים אלייך בקשר לרכב שלושה מהם סוחרים שמחפשים מציאות או סתם כאלו שמבלבלים את המוח.

ברמת העיקרון, היום משלמים כ1-2K מתחת למחירון בגלל מצב השוק,אבל לא צריך להגזים ולרדת 3K-4K מתחת.

בהצלחה בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיצע בשוק המשומשות עולה על הביקוש - וזו התוצאה.

השאלה בכמה למכור היא פונקציה של כמה אתה לחוץ ובאילו אפיקים פרסמת.

מניסיוני האישי גם בעידן האינטרנט פירסום מודעה בעיתון מביא את מירב הקונים והסכויים להשיג מחיר גבוה יותר - עולים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות אחי... *** מה לעשות ? לא לכתוב אחי ולקרוא שוב את הכללים ***

חברות הליסינג ושות' הורידו את שוק הרכב לרמה של ז@!!:???:

כי כל אחד מעדיף את המסלול הבטוח הזה שלקבל רכב דרך העבודה עם תנאים מיוחדים. ותאמת זה מאוד משתלם, כי לקנות ולהחזיק רכב במדינה הזאתי זה ביזיון ...

עצה שלי: תתעזר בסבלנות ואתה תראה שבסוף יגיע מישהו שיעריך תהשקעה *** מה לעשות ? לקרוא שוב תהודעה/את ההודעה לפני שאתה שולח אותה כדי למנוע מעצמך אי נעימות ***שלך ברכב.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זאת דרכם של ה"ישראלי". להוציא קנייה שמחירה הכי נמוך ואח"כ להגיד לחברו "מה? פחחח סע סע מפה דפקו אותך מחיר גבוהה מידיי"

ב. לדעתי מחריון רכב מורכב מכמה דברים: מחירון לוי יצחק, מצב הרכב (ק"מ,יד,מצבו), בדיקה לפני קנייה ושיכלול התיקונים.

אני בטוח שתפגוש באדם שיבין את מצבו השמור של הרכב ויסכים לקנותו במחיר שכדאי לשניכם.

תמיד יהיו את אלו שיתנו לך גג 5K מתחת.

בהצלחה במכירה L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה שתוציא אותך מורווח:

אל תגיד את המחירון....

אם המחירון שלה 20000 כמו שציינת אז תגיד שאתה רוצה 25000 אבל אתה גמיש... ואז הסוחר שיציא לך 20000 +- יוכל זרגים כשינסה למכור אותה. בדוק. ;-)

עם מחירי הדלק של היום צריך להיות יצירתיים...

"...торможу редко, но метко"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי הצחקת אותי .אתה חושב שמחירון זה סוד קמוס שידוע רק ליחידי סגולה? סוחרים שלא מכירים את המחירון בעל פה מסתובבים איתו בכיס וישנים איתו מתחת לכרית.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...