Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על שברולט ספארק

tomy669
שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתעניין בשברולט ספארק ידנית משנת 2011, ראיתי שיש 2 דגמים למנוע אחד 1.0 ליטר והשני 1.2 ל'.

אשמח לדעת איך הדגם הזה של הרכב ואיזה מנוע יותר מוצלח.

האם שברולט מהשנים הנ"ל נחשב כרכב אמין? האם יש מחלות לרכב הזה?

מה כדאי לדעת לפני בדיקה של הרכב, האם יש רצועת טיימינג ונק' חולשה שכדאי לבדוק שסודרו/הוחלפו?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של ספארק זה במנוע 1.2 החזק בקטגוריה לזמנו.

לדעתי מדובר על רכב די נוח אך עם מושבים בעלי תמיכת צד לא מספיק טובה לדעתי.

תא מטען קטן.

ממה שידוע לי בדנים הראשונות וזה גם מה שכמה אנשים נתקלו בפורום והייתה כתבה על זה זוהי דוושת מצמד שיכולה להישבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2013 הרכב עסר מתיחת פנים וקיבל תוספת איבזור.

למנוע 1.2 נהיו שני רמות איבזור lt וltz.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר ספארק אז רק 1.2, הליטר מאוד חלש. אל תתן למספרים במפרט להטעות אותך, שיא ההספק והמומנט בשני המנועים בסל"ד גבוהה אתה לא תנהג בצורה הזאת, לא פרקטי ולא נעים, הרכב רועש מאוד בסלד גבוהה.

המושבים אכן ללא תמיכת צד.

הייתי בעלים של אחת מבציר 2011 ידנית, חלקים מאוד זולים, סה"כ רכב פשוט לטיפול.

הבעיות הגדולות שהיו לי במהלך שלוש שנים:

- נזילה של רדיאטור חימום ( שימוש במי קירור לא טובים על ידי היד הקודמת) למזלי ברכב הזה ניתן להחליף בלי לפרק את הדשבורד.

- נקרע כבל קלאצ'

רכב די אמין במידה ומטופל לפי הוראות יצרן, היה גם חסכוני בנסיעות בינעירוניות - 1-16/18 תלוי במהירות שיוט.

היתרון הבולט שלו על פני שאר הסגמנט - מנוע 4 צילנדרים ללא רעידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהאלטו קיבלה רק 3 כוכבי בטיחות. לעומת זאת הספארק קיבלה ציון טוב במבחני הריסוק של IIHS

https://www.iihs.org/ratings/vehicle/Chevrolet/spark-4-door-hatchback/2013

לגביי אמינות בשנים הללו זה מאוד תלוי איך הרכב טופל. בוא ננסה לסייע לך - מה הדרישות שלך מהרכב ומה התקציב?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רכב נטול תקלות, כנראה ששתי המכוניות דומות באמינות.

מה שאתה צריך להסתכל עליו יותר זה החוות דעת האישית שלך מהרכבים, תקבע לעשות סיבוב על שתי המכוניות ומשם הבחירה תיהיה יותר קלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פתוח לעוד הצעות, הייתי בודק את פיאט פנדה.

לרכב מנוע 4 צילנדרים, אמנם חלשה מהספארק אבל חיסכונית ועם תא מטען גדול יותר, הרכב עצמו נחשב לאמין.

פיצר נחמד הוא מצב city להגה אשר הופך אותו לקל מאוד עד 50 קמ״ש- נוח בחניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף להמלצה על הפנדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק בין ה2011 ל2014 נראה לי, הייתה בעיה עם הקלאץ', יש פה שרשור על זה, לי יש בבית 2011 והקלאץ' (הדבשה עצמה) נשברה פעמיים, בפעם הראשונה אחרי וויכוחים וזה, "החליפו" חינם, אחרי 8-9 חודשים שוב נשבר, שוב חזרנו, הפעם לא רצו להחליף חינם, אמרו לנו שנשבר בגלל ש הקלאץ' עצמו לא בסדר ושאמרו לנו את זה (שקר, לא אמרו כלום, לא קיבלנו בחשבון או הצעה שצריכים להחליף את הקלאץ' עצמו, אבל אצלהם כן רשמו, רצו בהתחלה איזה 7000-8000₪, הצעוקות שדפקתי שם לא דפקתי בחיים נראה לי, בסופו של החלפנו במוסך שלנו ויצא 5000₪ ככה).

חוץ מזה, הרכב אצלינו מ 2014 , היה עם 56 אלף ק"מ כאשר קנינו, היום הוא עומר על 88 אלף ק"מ פחות או יותר והקכב בובה, אני מאוד אוהב אותו.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ספאקק 2013 לאחר מתיחת פנים, עברה 86k ק"מ . בנתיים ללא דוושוות קלאץ שבורות ולמעט טיפולים שוטפים שום דבר. הרכב זריז וחסכוני, אני מקבל במדידה במשאבה באופן קבוע צריכה של סביב 1/14 כאשר רוב הנסיעות בעיר. לשלילה הרכב רועש מאוד, דוושות קלאץ וגז רגישות מאוד ומצריכות הסתגלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...