Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי טרייד(מכשירי תנועה) ראשל"צ - חוות דעת (שלילית)

dankom
שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע אני רואה רק הבעת מרמור ולא שאתה עושה טוב לאחרים או לעצמך אבל לבריאות.

אם זה המצב שים אצלהם את הרכב ותגיד להם שהם יתעסקו בכל הבירוקרטיה למי זה שייך ומי אחראי על זה וזה במידה והם החליטו כן לקחת אחריות על זה. השאלה אם בכלל האחריות שלהם מכסה את ההתקנה שכנראה בוצעה על ידי איזה חשמלאי חובבן וכנראה שבצדק אחריות יבואן לא מכסה את זה. גם האחריות של המגרש בעייתית כי ככה קנית את הרכב שוב אחרי שחתמת על טופס שהרכב נבדק על ידך והוא לשביעות רצונך, האחריות אולי על דברים שעלולים לקרות וכאמור היא חלקית ופה אתה נכנס לתמונה שאתה איך שלא תסובב את זה נתון לחסדיהם. גם מוכר פרטי יום אחרי שביצעת את העיסקה אם יש תקלה כזאת לך תחפש, יגיד שזה קרה כבר אצלך ולא ברור לו על מה מדובר בכלל וזה בלי שחתמת שהרכב לשביעות רצונך. למגרש יש אחריות גדולה יותר כלפי הלקוחות שלו אבל פה נכנס הטופס שחתמת עליו.

לגבי הקשר שלי לסוזוקי או ליבואן אתה מוזמן לבחוש בכל ההודעות שלי בפורום ולראות לבד מה הקשר....

מקווה בשבילך ש''השיימינג'' איפשהו כן יעזור לך כי אחרי שכבר עשית את זה יש להם פחות מה להפסיד אלא אם איכשהו יגרמו לך לרשום כמה אתה כן מרוצה מהם מה שאני לא יודע אם יכול להראות הגיוני.

בזמנו מאוד התאכזבתי מרכישת רכב מליס פור יו ויש בפורום שרשור ארוך שתיעד את כל ההתנהלות אבל זה היה כשכל ההתנהלות מולם כבר הסתיימה ותיאר את כל התהליך כולל כלל המסמכים והמחדלים.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיקה כנראה לא הייתה עוזרת ידידי. מסכים איתך שזהו שירות מינימלי שאמור לקבל לקוח כאשר אפשר להוכיח אפילו שהתקלה לא קרתה כשהרכב היה בבעלותי בפרק זמן של פחות משבועיים..

מחילה מכבודו, מכון בדיקה רציני היה עולה על זה שהאורות לא עובדים וכבר זה היה מדליק לך נורה אדומה.

דבר שני, לא באתי להסיר אחריות מהמגרש. ההתנהלות שלהם כאן בהחלט לא נראית תקינה לפי מה שאתה מתאר, וכתבתי זאת בהודעה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוני לעדכן שחזרו אלי לפני כשעה מהמוסך טופז ומסוזוקי טרייד ראשון, אמרו להשאיר את הרכב, לקבל רכב חלופי(על חשבונם).

הפעם זה נשמע יותר רציני. לא יודע אם הפוסט עזר או לא. (עדיין הייתי מעדיף שזה היה פשוט יותר )

אעדכן לגבי סוף הטיפול, קבעתי איתם ליום חמישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...