Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בואו נעשה לי סדר - איך קונים רכב ליסינג ויוצאים בחיים.

booki222
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש לרכוש רכב יד 2 לאשתי היקרה.

התקציב נע סביב ה60 אש"ח.

מעוניין ברכב משפחתי.

שקלתי לרכוש מאזדה 3 ועכשיו אני נוטה יותר לכיוון של סקודה ראפיד. מדוע?

א. משיקול חיסכון בדלק

ב. שיקולי עלות. הראפיד זולה יותר

עכשיו לשאלותי:

יש רכבים מהסוגים הנ"ל שנמכרים גם בשוק הפרטי וגם בשוק הליסינג.

אני תוהה מהי ההפחתה הריאלית שיש לעשות בשביל לגלם את ירידת הערך של רכב ליסינג תוך הנחה שמתישהו אני ארצה למכור את הרכב ואף אחד לא יתעניין כי אני אהיה יד 2 ליסינג. 10% זו לא התשובה כי ההפחתה שנעשית מתוקף כוחות השוק כבר מחושבת לפי יותר מ10%. אני קובע זאת כי אני רואה באילו מחירים מוכרים רכבי ליסינג.

אשמח להמלצוץ נוספות אם יש כאלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יוצאים מהסוכנות ליסינג פותחים יד 2 ומחפשים רכב פרטי.

סתם, אבל בעיקרון תתחיל בלחפש רכבים פרטיים שמורים לפני הריצה העיוורת לחברות הליסינג.

כמה דברים שאתה חייב לשים לב אליהם:

1. תחפש אך ורק רכבים שטופלו במוסך מורשה יבואן! לא מורשה משרד התחבורה של חברת הליסינג, שמה מובטח לך רכב שטופל בחומרים הגרועים והזולים ביותר.

2. את הבדיקה של הנציג בחברת הליסינג אפשר לזרוק, תסתכל עליה רק כדי לראות שאין משהו חריג(כמו נזק חמור לשלדה/מרכב) אבל הרכב לא יוצא מהסוכונות לפני שהוא עובר בדיקה שלך במכון בדיקה לבחירתך.

3. שלב הבא זה לבדוק במוסך את מה שאמרו בבדיקה שצריך לבדוק - להעדיף שחברת הליסינג תזכה אותך בכסף על שווי התיקון ולא תתקן בעצמה, היא לא תעשה את זה טוב.

לגבי המחירים? חברות הליסינג לא מורידות בפועל את השווי של הליסינג(הן עושות ״השבחה״ ועוד דברים שמעלה את ערך הרכב במחירון ולא מורידות שקל) ושוב, בשוק הפרטי רכב פרטי שמור יותר יעלה זהה או פחות ממה שהוא יעלה בחברת הליסינג.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיבוב במגרשי הליסינג, אתה לא תקבל מהם את ההנחה הראויה שתגלם את ירידת הערך העתידית

לרוב הם מוכרים ב-10 אחוז פחות ממחירון לוי יצחק רכב עם עבר ליסינג וקליומטראג' גבוה.

וכמו שכבר אתה די מנבא בהצלחה, שום רכב יוצא ליסינג עם קילומטראג גבוה לא תימכר במחירון מינוס 10 אחוז. אפילו לא קרוב.

דבר שני, בתור מישהו שגם היה מעוניין בראפיד, כמה דלק אפשר לקנות בהחלפת קלאצים ומוח גיר ב-15 אלף שקל?

אם הסיכון נשמע לך סביר ושווה את זה, אז אחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, החשיבה שלך לא נכונה.

כי לא מסתכלים על מחיר הקניה בלבד אלא על הפרש בין קניה למכירה.

נכון, מאזדה 3 פרטית עולה משמעותית יותר מאשר ראפיד מליסינג של אותו השנתון.

אבל בעוד כמה שנים, כאשר את הראפיד עם עבר ליסינג תמסור לסוחר כמעט בחינם, מאזדה פרטית עדיין תהיה שווה לא מעט.

אני אפילו לא לוקח בחשבון הפרשי תחזוקה בין שני הרכבים , כאשר האמינות הכללית של מאזדה יותר גובהה + השלכות של שימוש ותחזוקה "ליסינגי" בסקודה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי: אין מה להשוות נסועה של רכב מליסינג, לנסועה ברכב פרטי, וההבדל הזה (שלרוב מתעלמים ממנו), בין ה2 שווה הרבה מאוד כסף!

נכון שזה לאישה (דווקא בגלל זה), ונכון שזה רכב שני (מה תעשה עם סקודה ראפיד מליסינג בעוד 3 שנים), תחפש פרטי, תשקיע מעט יותר, לא תצטער.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שעדיף רכב פרטי עם יד גבוהה לפעמים מאשר ליסינג עם יד1 ונסועה גבוהה.

משניהם לא תצליח להיפטר. הפרטי יהיה מטופל ושמור וזול משמעותית.

כמובן לאחר בחינת היסטורית טיפולים ותאונות.

בסופו של דבר, הבדל המחירים בין יד1 פרטי לליסינג הצטמצם ברוב המקרים כי לפרטיים קשה למכור... והנחת הליסינג האמיתית לא מגיעה לקונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה טובה לדעתי: טרייד אין של היבואנים. אפשר למצוא אצלם רכבים שמורים עם ק"מ נמוך מטופלים וגם לקבל אחריות והכל תלוי גם על איזה סוכן אתה נופל.

במקרה שלי היה הבדל במחיר של כמה אלפים טובים בין סוכנות א' לסוכנות על אותו הרכב בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתעצל, חפש ביד 2 רכבים שמפורסמים הרבה זמן או כאלה שכבר קבלו רכב חדש או כאלה שמוכרים לרגל קבלת רכב מהעבודה או עזיבת הארץ. ברר היכן הרכב טופל, בקש תיעוד וככה תמצא רכב שיתאים לדרישות ולא תרגיש כל הזמן זעוקצים אותך

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלמוביל,קרסו,לובינסקי,אוטודיל,טויוטה סלקט וכנראה פספסתי כמה.

בהונדה צריך לשים לב,אוטוסנטר זה גם המגרש של הרץ(ליסינג).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתעצל, חפש ביד 2 רכבים שמפורסמים הרבה זמן או כאלה שכבר קבלו רכב חדש או כאלה שמוכרים לרגל קבלת רכב מהעבודה או עזיבת הארץ. ברר היכן הרכב טופל, בקש תיעוד וככה תמצא רכב שיתאים לדרישות ולא תרגיש כל הזמן זעוקצים אותך

איזה מתעצל. אין לי חיים. כל היום יושב על יד 2 דיברתי עם כל העולם. מלא נוכלים. מזעזע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר לכאלה שמפרסמים מעל המחירון ותחפש את המבוגרים ששומרים על הרכב

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...