Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשית רכב מאלדן

Nirbl
שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים נתקלתי בבעיה אשמח לדעתכם בנושא.

סגרתי מקדמה עם חברת אלדן על שברולט סוניק, 2014 , 100 אלף ק"מ, רכב מהשכרה. סגרתי איתם על 29,500 ש"ח. (התקציב שלי זה 30 אלף)

האיש מכירות הראה לי בדיקה תקינה והם נתנו לי אחריות ל3 שנים + שנה 1 אחיות מורחבת על מערכות רבות ברכב .ולכן, הלכתי על העסקה. הם התחייבו עוד 3 שנים לקחת ממני את הרכב במחיר מחירון לפי חוזה.. כמו כן, בחוזה רשום שאם עד 5 ימים לא אהבתי אני יכול להחזיר את הרכב.

לאחר שסגרתי איתו ושמתי מקדמה שמתי לב שהבדיקה היא מלפני שנתיים, בשנתיים אלה הרכב נסע 900 ק"מ. האיש מכירות אמר שהרכב כמעט לא נסע והוא מכין לי אותו פיקס.. אמרתי לו שאני רוצה בדיקה חוזרת, אמר לי שמע אם אתה רוצה קח אותו אתה לבדיקה ואני מתחייב לתקן את כל הליקויים. ו

שאלות:

- האם להתעקש שהם יקחו לבדיקה על חשבונם? אני לא סומך על הבדירה שלהם, בטוח יש להם קומבינות.

- נניח אני זורם איתו ולוקח לבדיקה מטעמי ומשלם עליה - הרי בשטוח שימצאו ליקויים, איך אני יודע שהם באמת תיקנו אותם? מאיפה אני יודע מה הם עושים עם הרכב, הרי הם שמים אותו במוסך שלהם, איך אני יכול לוודא שבאת תיקנו?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה מה, אתה לוקח את הרכב לבדיקה מטעמך, הבדיקות של החברות לא שוות יותר מדי.

את הרג'קטים שימצאו תבקש שיתקנו. לא קונים רכב בלי בדיקה מטעמך!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך אפשר לתת מקדמה על רכב יד 2 שלא ראית ולא בדקת מעולם?!

אין לך מה להתעקש איתם.

או שתיקח לבדיקה מטעמך או שתבטל עסקה.

מעניין מאד אם תבקש לבטל אם המקדמה תוחזר לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב משומש לא מעט שעמד שנתיים? באמת נשמע כמו רעיון רע - גם אם זה לא בגלל מצבו בשנתיים הרבה דברים התייבשו והתבלו בעמידה בשמש, עדיף לחפש משהו קצת יותר "טרי".

באופן כללי בשוק המשומשת לא חסרות סוניק שהמוכרים מתקשים למכור ויסכימו להוריד במחיר, חבל להיתפס על יוצאת השכרה עם 100 אלף קילומטר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטלתי את העסקה, הם הסכימו להחזיר לי את המקדמה

עשית בשכל. לא לוקחים לבדיקה רכב תוך הבטחה שהם יתקנו, כי אחרי שיתקנו תצטרך עוד בדיקה. יוצא שאתה משלם עבור 2 בדיקות ועדיין לא בטוח שתיקנו את הכל, כי אחרי הבדיקה השניה יתכן שיגלו שלא תיקנו. חוץ מזה, רכב שעמד שנתיים במגרש אומר הכל על כמה הוא מבוקש, או יותר נכון, לא מבוקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית בשכל. לא לוקחים לבדיקה רכב תוך הבטחה שהם יתקנו, כי אחרי שיתקנו תצטרך עוד בדיקה. יוצא שאתה משלם עבור 2 בדיקות ועדיין לא בטוח שתיקנו את הכל, כי אחרי הבדיקה השניה יתכן שיגלו שלא תיקנו. חוץ מזה, רכב שעמד שנתיים במגרש אומר הכל על כמה הוא מבוקש, או יותר נכון, לא מבוקש.

או שפשוט תבקש לראות מה בוצע לרכב במקום לשלם פעמיים על בדיקה... לא יותר סביר? ועוד בהתחשב שיש לך עוד אחריות ככה שאם יהיו לך תקלות שנובעות ממה שיצא בבדיקה תוכל לתקן על חשבונם. כל מגרש יגיד לך שהם יתקנו מה שיצא בבדיקה, ככה זה מתנהל. אם אתה לא לוקח רכב תוך הבטחה שיתקנו, מה הפתרון האלטרנטיבי שאתה היית מציע?

חוץ מזה, נגיד ואתה קונה רכב באופן פרטי. הרכב יוצא יחסית נקי בבדיקה (בכל זאת, לא רכב חדש) ושבוע אחרי הולך לך מנוע או מכלול יקר אחר. למי תבוא בתלונות? המוכר כבר לא מכיר אותך.

לגבי הרכב עצמו, באמת טוב שפותה"ש ביטל את העסקה. הרכב עם שוק מת ועוד "שוכב" למכירה שנתיים זה מתכון לכאבי ראש עתידיים.

קניה של רכב לא צריכה להיות במחשבה של "רק פרטי" או "רק מגרש". בשני המקרים יש זבל באותה מידה שיש מציאות. אנשים פרטיים לא בהכרח ידאגו לרכב יותר. מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...