Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i30 cw או קיה סיד סטיישן, מה עדיף?

s_a_m
שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה התקציב שלך ומה הדרישות?

אני לא הייתי קונה רכב עם ק"מ כ"כ גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה והיונדאי חולקות מכלולים, צריכת דלק דומה עד זהה (1-10 משולב) וכך גם האמינות.

ליונדאי היו דגמים עם גג שמש.

מחלה אחת היא המתג אור בלם שדיי זול לתיקון.

לקיה היו דשבורדים שהתעוותו מהחום בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה אתה תמצא לדעתייונדאי שמורות יותר שהן גם סחירות יותר. לדעתי בדור הזה עדיף איי30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 20K לא תמצא יונדאי שמורה אפילו משנתון 2009- מכרתי את שלי משנתון זהה לפני 8 חודשים כאשר המחירון היה 30K- בכמה אתה כבר חושב שירד המחיר ?לקנות רכב עם 165K ק"מ וכנראה העם עבר של ליסינג זו קנייה לא חכמה בלשון המעטה,שאולי עכשיו זולה אך תעלה בעתיד ביוקר במוסכים- רכב כזה מוזנח ש"בילה" בציי הרכב לא מפסיק להיכנס למוסך,הרכבים הללו לא עמידים (מנועים רגישים לבוצה-היו גם כאלו שהוחלפו עוד לפני הק"מ שלך ),מערכת קירור מזעזעת באמינותה כאשר הרכב לא תוחזק כהלכה (אצלי הצרות התחילו ב 1/3 מהק"מ שאתה רוצה לקנות,אתה מוזמן לעשות חיפוש על שרשור הסיכום שלי - סיכום 6.5 עם יונדאי I30).

כל זה פרט למחלות המעצבנות כמו מתג אור בלם (פעמיים),כבל ידית דלת נהג שנקרע, מתגי חלונות חשמל עייפים,תקלה בברז מזגן חשמלי שנתפס על חימום ועוד ועוד).

אישית,ב 104,000 ק"מ הרכב שלי הרגיש עייף,חלש,בלוי וגרוע מהסקודה אוקטביה של המכונאי שטיפל לי ברכבים (היא שנתון 2001 עם 250,000 ק"מ על השעון וגם אם נסעה פחות טוב,נכנסה פחות פעמים למוסך)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה המצב הרכב שקנה הכותב שמעליי. לאשתי יש i30cw שנת 2009. הרכב נקנה לפני כשנתיים מיד ראשונה. רכב בן 10 שנים כמעט נוסע כמו חדש. למעט החלפת נורת בלם מידי פעם ב-50 שקל, אפס תקלות. הכל נראה ומתנהג כמו חדש - אם זה פנים הרכב, דשבורד, דלתות ומושבים או מערכת ההנעה והגיר. הכל נראה ומרגיש כמו חדש. ההשוואה לאוקטביה שבה הגיר מתקלקל אחרי 30k או שריפת שמן היא לא במקום. האמינות פה כלל לא מוטלת בספק.

ועוד דבר חשוב, כל רכבי ה-i30cw מהדור של 2009-2012 הגיעו עם גג נפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי לא מעט בעיות במערכת ההיגוי. זה שאצלך הכל תקין זה לא אומר שהרכבים האלו לא חפים מבעיות.

היגוי, סלילי כריות אויר, והיו אפילו כמה אנשים בפורום הטכני שכתבו שהלך להם מנוע.

לקנות רכב ישן זה סוג של הימור שאפשר לצמצם אם קונים רכב שמור ומטופל, אבל זה לא אומר שלא יהיו תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה המצב הרכב שקנה הכותב שמעליי. לאשתי יש i30cw שנת 2009. הרכב נקנה לפני כשנתיים מיד ראשונה. רכב בן 10 שנים כמעט נוסע כמו חדש. למעט החלפת נורת בלם מידי פעם ב-50 שקל, אפס תקלות. הכל נראה ומתנהג כמו חדש - אם זה פנים הרכב, דשבורד, דלתות ומושבים או מערכת ההנעה והגיר. הכל נראה ומרגיש כמו חדש. ההשוואה לאוקטביה שבה הגיר מתקלקל אחרי 30k או שריפת שמן היא לא במקום. האמינות פה כלל לא מוטלת בספק.

ועוד דבר חשוב, כל רכבי ה-i30cw מהדור של 2009-2012 הגיעו עם גג נפתח.

כל כך הרבה שטויות.

נתחיל מהסוף- רק לקראת הרבעון האחרון של 2009 הגיעו דגמי יונדאי I30 מאובזרים עם גג נפתח-זשה ממש לא כולם,פתח יד 2,תציץ טיפה במודעות ותראה ולפני כן אולי היו כמה בודדים בשנתון 2008 עם מנוע 2000 בגרסת הסופרים.

לאיזו אוקטביה 2001 הלך הגיר אחרי 30K ?אנחנו לא מדברים על DSG 7 - כדאי לקרוא לפני שכותבים- זו אוקטביה 2001 (נראה לי שאז עוד לא חשבו שיום אחד בכלל יהיה DSG) עם תיבת הילוכים אוטומטית טיפשה ופשוטה (מרק 10 בטח מכיר את הדגם טוב ממני).

הרכב שלי נקנה מליסינג של אוטו סנטר בגיל 26 חודשים עם 31,000 ק"מ ואם אתה רוצה לקרוא עובדות ולא לכתוב סתם אתה יותר ממוזמן להיכנס לשרשור הסיכום.

שוב אני מסביר- רכב מיד פרטית שתוחזק כהלכה יהיה אחלה קנייה לעומת רכב שבילה בליסינג/השכרה עם ק"מ מטורף-שבו לא לא ועוד הפעם לא לגעת !

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן שלי קנה איתי ביחד איי30 שנתון 2010 לפני שנה וחצי, מאדם שלימים הפך לבוס שלי בזכות אותה קניה.

הרכב עלה רק 23 אלף שקל עם 130 אלף קמ ומצב מכני לא רע, רק היה צריך להחליף משאבה של מתזים. עג היום הרכב לא נדרש לכלום מלבד טיפול שוטף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר קלואטי, אולי תבדוק את עצמך לפני שאתה כותב שאני מדבר שטויות?

I30cw זו גרסת הסטיישן שהגיעה לארץ ב-2009 וכל הדור הזה הגיע עם גג נפתח, לא כולל את הדגם הרגיל i30 שהיה רכב דומה אך לגמרי לא זהה (ארוך ומרווח הרבה יותר).

כמובן שצריך למצוא רכב מטופל, במיוחד ומדובר ב-2009, אך אין חולק על האמינות של רכבי יונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי יונדאי לא נקיים מתקלות. הם סובלים הרבה מבעיות במערכת היגוי שעולות לפעמים אלפי שקלים אם זה לא קופלונג (שגם החלפה שלו עולה לא מעט) סלילי כריות אויר שמתפגרים ועוד בעיות חשמל.

שנה אחת או שנתיים שיש לך את הרכב זה לא אינדיקציה.

מעל שנתיים וחצי שלוש לפחות, עם ק"מ ממוצע זו יכולה להיות אינדיקציה.

ואני לא ממציא מהראש, תעשה חיפוש בפורום ותראה.

זה לא אומר שזה רכב גרוע, אבל לא רכב נקי מתקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...