Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקרה או i10?

RENO123
שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שניהם חדשים ינואר 2019. המיקרה ב 66 אלף שקל (חדש מהחברה, לא ליסינג 0 קמ). היונדאי 73 אלף. הדילמה: המיקרה דגם ישן שמתחלף עוד מעט והיונדאי נחשבת יותר. אבל- מבחינת נתוני מנוע הם אותו דבר בערך.... וגם ההנחה על המיקרה גדולה יותר.היא 99 אלף מחירון. כי בסופו של דבר אחרי 3 שנים ירידת הערך תהיה מהמחירון, לא מההנחה.כך שכלכלית המיקרה משתלמת יותר. השאחה אם יש באמת סיבה לשלם יותר על i10?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש מחיר יקר למיקרה בהתחשב בזה שהגרסה הידנית עולה עכשיו 50 אלף, רמות האבזור הרי שוות ובדר״כ ההבדל במחיר בין ידני לאוטומט לא מגיע ל 16 אלף ש״ח.

אישית אני הייתי קונה בכלל איביזה חדשה ידנית ב 70, רכב שמפרק את שתי האופציות הללו לגורמים... גם קליאו ידנית ב 70 עדיפה אפילו. לדעתי אלו מחירים יקרים מדי בשביל הרכבים הנ״ל, במיוחד המחיר של ה i10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על הדגם האוטומטי המיקרה חיסכוניות יותר.

אבל ליונדאי סלון נעים יותר משולב שני צבעים, היא שקטה יותר עם מושבים נוחים יותר.

לגבי המחיר, כבר שנים שהמיקרה לא נמכרת ב 100 אלף אלא המחיר שלה תמיד היה 80 אלף, ככה שאם תמכור בעוד כמה שנים אתה לא תעשה רווח.

אף אלד לא יקנה מיקרה בת 3 ב 75 אלף ( נגיד המחיר שמיקאה תעלה אחרי 3 שנים) כאשר אפשר לקנות מיני חדשה במחיר הזה.

אם רוב הנסיעות מחוץ הייתי בודק את דאציה סנדרו רובוטית ב 62 אלף, היא תהיה זריזה יותר, נוחב יותר ומרווחת יותר, בנוסף תא מטען גדול יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שמדובר על אוטומטיות- אם הבחירה רק בין שתיהן אז ה I10 תהיה עדיפה ולו בגלל,שהיא מגיעה עם גיר אוטומטי פלנטרי פשוט 4 הילוכים לעומת סימן השאלה הגדול סביב עניין הגיר הרציף של המיקרה (שאם זהה לרכבים משנתונים קודמים אז זו צרה צרורה-הגיר לא חף מתקלות וכשהן מגיעות הן יקרות להחריד).

היונדאי בתוספת 10,000 ש"ח מגיעה בגרסת הפריים (לפחות בשנתון 2018 כך היה) גם עם חישוקי מגנזיום וגג חשמלי נפתח.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר i10 הייתי בודק קיה פיקנטו. זה אותו רכב רק עם אבזור בטיחות פלוס מולטימדיה מקורית ואחריות של עוד 4 שנים על מנוע וגיר בנוסף ל 3 שנים אחריות מלאות שמקבלים כסטנדרט.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך, הניסאן לא באמת תחרותית, הגיר בעייתי ויקר לתיקון, אבל קח קיה פיקנטו, היא עדיפה על ה 10ו, מודרנית יותר עם בלימה אוטונומית, תתחדש.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטגורית המיני הייתי בודק גם את הספארק, אשר מציעה נוחות עדיפה לדעתי על פני הפיקנטו והזריזה בין המיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 על מה שיוליאן אמר.

אני לא יודע אהם מחירי סוף השנה עדיין תקפים, אבל לא מזמן היה מבצע על דגם ה-LTZ (המאובזר ביותר של הספארק) בכ-74.5 אלף.

בנוסף - הספארק גם מעט חסכונית יותר - בעיקר בשיוט.

מנגד אין לה בלימה אוטונומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא בוער הוא גם יכול לחכות לספארק אחרי המתיחת פנים שאמורה להגיע עם בלימה אוטונמית ברבע הראשון של 2019 , לפחות כך קראתי איפשהו

עריכה אחרונה על ידי borisYalzin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיקרה 4 כוכבי בטיחות ונוחות נסיעה שח מלגזה.

לא שווה את הכסף שאתה מוכן לשלם עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארבעה כוכבים במבחן מ-2010.

היום הייתה מקבלת הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...