Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציב 25,000 , ידנית בלבד, מה קונים?

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 2106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הגיע הרגע הגורלי שוב לקנות אוטו ושוב הולכים לאיבוד כמו חצי מהפורום.

חשיבות בקניית הרכב:

- ידני בלבד.

- חסכוני בדלק.

- חלונות מאחורה נפתחים(לא לצדדים).

- התקציב 25K בלי חריגות.

האוטו ישמש את האישה עבור לקחת את הילדים מהגן ולעבודה, סדר גודל של 20-15 ק"מ ליום.

לסופ"ש ובגדול יש אוטו נוסף משפחתי קיה ריו סאדן אז אין בעיה לקנות רכב מיני בקטגוריה.

התלבטות שקיימת:

יונדאי i10 מנוע 3 צילנדר נפח 1000 ידנית( קצת חושש מצריכת דלק לאחר קריאה תגובות)

פיאט פנדה ידנית - מנוע 1.2 ( נראת הכי מרווחת בקטגוריה)

לנציה אפסילון מנוע 0.9 ידנית (לאחר שיחה עם מכר שעבד בפיאט אמר גם אם נותנים בחינם לא לקחת, המנוע והטורבו קורסים, לי נשמע הזוי ומוזר כי הפורום היה צריך להיות מוצף באשמה נגד פיאט)

התלבטות נוספת : מה שתמליצו

אשמח לשמוע חוות דעת

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחור הפנדה לא ממש מרווחת.

אבל אם מדובר על ילדים ללא צורך במושב בטיחות היא תהיה ממש בסדר.

ובעלת תא מטען יחסית גדול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגעת באפסילון, בטיחות מזעזעת. לא נמכרו פה המון מנועי 0.9 של פיאט, אז קשה לדעת כמה הם אמינים או לא.

לדעתי, בהתחשב בעובדה שמסיעים ילדים, בטיחות צריכה להיות שיקול משמעותי. אני הייתי מחפש פיאסטה או 208, גם אם מדובר בעוד כמה שקלים על דלק (וממש לא הרבה, אם בכלל). i10 עם מנוע ליטר לא באמת באותו אזור חיוג של שתיהן.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה מצטרף להמלצה על ה208 והפיאטסה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחרי כמעט 3 שנים עם הפיאסטה, בזמנו הרגיש לי "הרבה יותר רכב" יחסית לאחרים.

האמינות נפלאה, חוויית הנהיגה כנראה הטובה ביותר.

חסרונות - מושב לא מתכוונן לגובה (פחות נוח לגבוהים מאוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק לגבוהים מאוד, לי הספיקה נסיעה של שעה וחצי על אחת וירדתי ממנה מקופל ואני כולה מטר 75. לא הצלחתי למצוא זווית נורמלית לתפעל את הדוושות שלה עקב המחסור בכיוונון לגובה ועקב כך פסלתי אותה. יש דגם מייבוא מקביל שנקרא טרנד והוא מאובזר יותר וכולל את הכיוונון מושב, יותר נדיר ובזמנו שחיפשתי היה גם מעט יותר יקר מהאמביינט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנה על פיאסטה אמביאנט ידנית.גובה 1.80. אין לי תלונות על הנוחות, או אחרת. אולי המזגן יכול היה להיות חזק יותר. זהו.

מבחינת דלק אני עושה איתה ממוצע של 1 ל15, אבל בנסיעה בינעירונית ארוכה יחסית (80 ק"מ ביום).

נכנסים מאחורה שני כיסאות בכיף.

חיסרון קטן - הם מגיעים עם הרגליים לידית של החלון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 ק"מ ביום הם כ6000 ק"מ בשנה (ללא שבתות ועוד כמה ימי חג).

ההפרש הכספי בין רכב שיעשה 1:10 לאחד שיעשה 1:14 (חסכוני במיוחד לתנאים עירוניים) מסתכם בפחות מ1200 ש"ח בשנה.

האם 100 ש"ח בחודש שווים פשרה של בטיחות ונוחות?

מצטרפת להמלצות לעלות לסופר מיני, במיוחד שהגרסאות הידניות נסחרות בפועל במחירים קרובים מאוד לאלו של יונדאי I10.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט פנדה ידנית - מנוע 1.2 ( נראת הכי מרווחת בקטגוריה)

לנציה אפסילון מנוע 0.9 ידנית (לאחר שיחה עם מכר שעבד בפיאט אמר גם אם נותנים בחינם לא לקחת, המנוע והטורבו קורסים, לי נשמע הזוי ומוזר כי הפורום היה צריך להיות מוצף באשמה נגד פיאט)

התלבטות נוספת : מה שתמליצו

אם הכיוון כמו שפרטת לעיל הרי יש שילוב עדיף -

יש לי לנצ'יה איפסילון ידנית עם מנוע 1.2 . מכנית זה בדיוק כמו פנדה או פיאט 500. מנוע שאינו טורבו , מאוד חסכוני ואמין מאוד.

היתרון על הפנדה - בסיס גלגלים ארוך יותר ומרווח עדיף בהרבה מאחור. הרכב גם יותר מפואר מהפנדה, חומרי דיפון ובידוד ברמה גבוהה יותר.

ראה לדוגמא שתי מודעות:

ScreenShot_20180713111505.pngScreenShot_20180713111537.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...