Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לפני קניה Mazda 2 VS Audi A1 (תקציב 110 אלף)

Ben7800
שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז ככה, מתלבט כבר תקופה על רכישת רכב שנכנס לקטגוריות "הסופר מיני", והמעומדות הסופיות שלי הם Audi A1 או Mazda 2 בשנתונים 2016-2017, אשמח לקבל חוות דעת שתאיר את עיניי לגבי הרכבים ואם יש פה מישהו שבבעלתו אחד הרכבים אשמח אפילו יותר, המסקנות שהגעתי אליהם לבד זה שב Mazda 2, ניתן להנות מרמת איבזור חסרת תקדים לקטגוריה (ברמות גימור האחרונות) וב Audi A1 הרבה פחות וגם מנוע ה 1.0 3 צילנדרים לא מפנק במיוחד ביחס למחיר, נורא מתקשה לעמוד בפיתוי של ה Audi מבחינת נראות חיצונית ולכן נוטה לכיוונה אם כי ה Mazda 2 מפתה ברמת האיבזור הבכלל לא מובנת מאליו שלה, לסיכום ארצה לשמוע מה יש לכם להגיד על שני הרכבים, איך הם מסתכמים בעליות האחזקה, ביטוח ועוד.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל אחד מהרכבים ניתן לרשום מספר עמודים.

נהוג לרשום מה אתה צופה מהרכב שתקנה ואפילו להציג סדר עדיפויות וכמו כן לתאר את תוואי הנסיעה האופייני המתוכנן, נסועה שנתית וזמן אחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע של האאודי אמנם קיים בשאר הסופרמיני לבית ואג אבל נותן את הביצועים הכי טובים בסופרמיני.

החסרונות העיקריים של האאודי זה הגיר הרגיש לאחזקה והחוסר באבזור בגרסאות הבסיס.

המאזדה אמינה ויחסית איכותית מבפנים ביחס למותג עממי, רק לא ברור לי מה חסר תקדים באבזור שלה. אין לה בקרת שיוט אדפטיבית או זיהוי תמרורים שיש למתחרות שלה.

סה"כ תוספות עור ברמת גימור פיור וויט ואולי תצוגה עילית של נתוני נסיעה.

המאזדה תיתן לך ראש שקט יותר והביצועים שלה הכי טובים מבין הסופרמיני האטמוספריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל אחד מהרכבים ניתן לרשום מספר עמודים.

נהוג לרשום מה אתה צופה מהרכב שתקנה ואפילו להציג סדר עדיפויות וכמו כן לתאר את תוואי הנסיעה האופייני המתוכנן, נסועה שנתית וזמן אחזקה.

המנוע של האאודי אמנם קיים בשאר הסופרמיני לבית ואג אבל נותן את הביצועים הכי טובים בסופרמיני.

החסרונות העיקריים של האאודי זה הגיר הרגיש לאחזקה והחוסר באבזור בגרסאות הבסיס.

המאזדה אמינה ויחסית איכותית מבפנים ביחס למותג עממי, רק לא ברור לי מה חסר תקדים באבזור שלה. אין לה בקרת שיוט אדפטיבית או זיהוי תמרורים שיש למתחרות שלה.

סה"כ תוספות עור ברמת גימור פיור וויט ואולי תצוגה עילית של נתוני נסיעה.

המאזדה תיתן לך ראש שקט יותר והביצועים שלה הכי טובים מבין הסופרמיני האטמוספריות.

תוואי הנסיעה שלי בעיקר עירוני, כן חשוב לי שהרכב היה זריז וידע לתת כשידרשו ממנו, כן מחפש לרכוש לעצמי גרסאת כניסה למותג יוקרה אבל נרתע מעלות אחזקה עתידית, שמועות על בעיות ועל בלאי מואץ בגירי ה DSG מרתיעות אותי עוד יותר, וכמו שאמרת גרסאות הבסיס של האודי לוקות בחסר אם כי המאזדה נותנת הרבה יותר בגרסאות האבזור הגבוהות שמשתוות במחיר לגרסאת הבסיס של ה A1, ומאזדה הוא רכב נפלא והכל אבל מוגדר עממי וזה מפריע לי קצת לכן אני שובר את הראש ולא מצליח להגיע להחלטה, אגב בקרת שיוט אדאפטיבית אולי אין, אבל יש דווקא זיהוי תמרורים ועוד המון דברים אחרים שאין אצל המתחרות בטווח מחירים של עד 110 אלף ויש במאזדה 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע של האודי מפתיע מאוד לטובה.

גם בכוח גם בזמינות שלו וגם בתצרוכת הדלק.

החיסרון כמו שאמרת... גיר שלא ישרוד בעיר ואבזור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט אדאפטיבית אולי אין, אבל יש דווקא זיהוי תמרורים ועוד המון דברים אחרים שאין אצל המתחרות בטווח מחירים של עד 110 אלף ויש במאזדה 2

כמו שציינתי, אין משהו ממש בולט מבחינת אבזור במאזדה 2 , מושבי עור ברמת גימור פיור וייט אכן לא נפוצים , וגם לא התצוגת נתונים עילית.

מעבר לזה? אין לה אנדרואיד אוטו או אפל קאר פליי, אין לה מצלמת דרך מקורית כמו בסיטרואן C3, אין לה בקרת שיוט אדפטיבית אין אורות אדפטיביים ואני בטוח שאפשר למצוא מה עוד חסר. היא מאובזרת בצורה טובה , אבל גם לזה יש גבול, וכמובן ההחלטה המעצבנת של דלק לדחוף שם מובילאיי בכל מקרה למרות שלא צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על a3 ידנית עם המנוע 1.0 והוא אכזב אותי נורא(אולי בגלל ההייפ החיובי סביבו), הרכב היה מלא בורות סלד ודרש הרבה יותר מידיי משחקים עם הגיר ממה שיכולתי לצפות ממנוע כזה כדי להאיץ האצות ביינים ובעליות.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

נהגתי באיביזה החדשה עם המנוע הנ"ל ולדעתי יש לו תאוצה טובה מאוד בעיר

נהגתי לבד וגם עם נוסע נוסף.

ייתכן שבתוואי הררי או כשיש מעל 2 אנשים + ציוד וכו', הוא ידרוש לעבור למצב ספורט / לסחוט את הדוושה יותר וכו'.

נ.ב

בחלק מהביקורות ברשת שנערכו לאיביזה עם המנוע הנ"ל וגיר ידני, נאמר שההתנהגות של המנוע עם התיבה הידנית פחות טובה מאשר עם תיבת ה-DSG.

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AUDI בתקציב כזה זה שופוני בלבד.

לך על המאזדה.

שופוני בלבד ? מה זה אמור להביע ?

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המונח שופוני אני מכיר משירים של סאבלימינל,

אבל מה הקשר בין שופוני לבין נהיגה בaudi בגרסאת הבסיס ?

למה חבר הפורום פסל את האאודי מסעיף של "a1 בסיסית = שופוני" ? לא הבנתי כלום.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור ה 113K אפשר לקנות מאזדה 3 מנוע 2.0 מליסינק 0 ק"מ, אם כבר היא עדיפה בהרבה לדעתי על המאזדה 2 (דעתי בלבד).

אבל כבודו לא רשם מה הדרישות שלו מהרכב לפי סדר עדיפויות, אז הבחירה שלי כמובן לא תואמת את הבחירה שלו.

אני למשל בתקציב הזה הייתי חושב על סיאט לאון 1.2 ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושבי עור בPure White לא מציאה גדולה.

מעבר לזה, בדקתי את המפרט, וגם אני לא הבנתי מה כלכך חסר תקדים באיבזור של המאזדה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...