Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי יונדאי I20 2012

Zoro11
שימו לב! השרשור הזה בן 2165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה יש לי מאזדה 3 2006 שעשתה 243KM הגיע הזמן להחליף רכב,

הגעתי למגרש הציע לי יונדאי I20 שנת 2012 עשתה 122KM הייתה אצל משפחה ועברה לליסינג אני אהיה יד 2.

אחרי דין ודברים הגענו לסיכום במידה ואני מעוניין לקחת את הרכב, מוסיף 25K + את הרכב.. הרכב שלי נגמר לו הטסט עוד חודש דרושים לו הרבה תיקוני צבע וכו',

רציתי לדעת מה דעתכם על ה I20, איך היא אמינה ?

מדבר כמובן על ה 1400 אוטומוט,

הכי חשוב לי אמינות ושלא תאכל דלק כמו המאזדה ולא תראה מוסך כנ"ל..

והאם מומלץ לעשות בדיקה לרכב לפני זה חובה? בעל המגרש נותן לי 3 חודש אחריות גיר ומנוע ..

הרבה אנשים שאני מכיר קנו אצלו רכבים ועשיתי סיבוב על הרכב ולא הרגשתי משהו בעייתי בגלל זה שואל

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי היא שתמכור את הרכב שלך בעצמך, ותקבל עליו כמה שתצליח.

לאחר מכן לך לשוק היד שניה עם תקציב מוגדר ותחפש רכב - הרפתקאות עם רכבים-יד2-יוצאי-ליסינג-מסוחר נגמרו אצל מספר לא מועט של אנשים אצל צרות, הסוחרים הנ"ל יפנו לנקודת התורפה שלך - רכב מיושן/שקשה להיפטר ממנו ויציעו לך דיל על רכב שלהם קשה למכור - לדעתי,חבל ליפול בזה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי היא שתמכור את הרכב שלך בעצמך, ותקבל עליו כמה שתצליח.

לאחר מכן לך לשוק היד שניה עם תקציב מוגדר ותחפש רכב - הרפתקאות עם רכבים-יד2-יוצאי-ליסינג-מסוחר נגמרו אצל מספר לא מועט של אנשים אצל צרות, הסוחרים הנ"ל יפנו לנקודת התורפה שלך - רכב מיושן/שקשה להיפטר ממנו ויציעו לך דיל על רכב שלהם קשה למכור - לדעתי,חבל ליפול בזה.

ניסיתי את זה כבר, אנשים הציעו לי 5-7K על הרכב כי יש לו מכות צריך צבע כללי חלונות מאחורה לא עובדים + מזגן לא מקרר + סוף בהחודש נגמר טסט..

התייאשתי מזה בגלל זה פניתי לטרייד אין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מה שלא תעשה - בדיקה מטעמך במקום שאתה בוחר - זה חובה. בעיקר כשאתה קונה מליסינג בטרייד אין.

האחריות שנותנים לך ל3 חודשים - זה בעיקר מילים יפות ללא כיסוי.

לגבי i20 - היא אמינה בסה"כ. לא חסכונית במיוחד.

אבל חשוב מאוד שתבדוק אותה לגופו של עניין, במכון ו\או מוסך שאתה בוחר וסומך עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את זה כבר, אנשים הציעו לי 5-7K על הרכב כי יש לו מכות צריך צבע כללי חלונות מאחורה לא עובדים + מזגן לא מקרר + סוף בהחודש נגמר טסט..

התייאשתי מזה בגלל זה פניתי לטרייד אין

אוקיי, אתה מבין שאתה נותן מעשית את המאזדה בחינם? יונדאי i20 יוצאת ליסינג עם 130 אלף קילומטר תוכל למצוא גם ב30 אלף שקל - אם תמכור את המאזדה ב5,000 ותוסיף 25 זה אותו דבר.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה לא תהיה יד שניה, יופיע לך ברישיון בעלים קודמים 02, כלומר אתה תהיה היד השלישית.

הנתונים של הרכב שהציעו לך, לא מרהיבים במיוחד. ה-i20 סבירה בצריכת הדלק אך לא תהווה שיפור מאוד גדול.

אם אתה מחפש חיסכון משמעותי יותר בדלק במסגרת התקציב שלך, הייתי שוקל מכוניות ידניות במידה וזה רלוונטי.

כמו שנאמר כאן, עדיף למכור את הרכב בעצמך וללכת לרכוש מה שתרצה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי לא רכב חיסכוני עם צריכת דלק שתהיה דומה למזדה, אבל היא חלדה יוצר לכן מבחינת לשנים מבחינת הרכב זה לא התקדמות.

יש עוד אופציות?

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה לא תהיה יד שניה, יופיע לך ברישיון בעלים קודמים 02, כלומר אתה תהיה היד השלישית.

הנתונים של הרכב שהציעו לך, לא מרהיבים במיוחד. ה-i20 סבירה בצריכת הדלק אך לא תהווה שיפור מאוד גדול.

אם אתה מחפש חיסכון משמעותי יותר בדלק במסגרת התקציב שלך, הייתי שוקל מכוניות ידניות במידה וזה רלוונטי.

כמו שנאמר כאן, עדיף למכור את הרכב בעצמך וללכת לרכוש מה שתרצה.

אין אופציה ל ידני רק אוטומט

היונדאי לא רכב חיסכוני עם צריכת דלק שתהיה דומה למזדה, אבל היא חלדה יוצר לכן מבחינת לשנים מבחינת הרכב זה לא התקדמות.

יש עוד אופציות?

Sent from my iPad using Tapatalk

KIA RIO 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכאנית מדובר ברכבים זהים - כך שאין באמת הבדל בצריכת הדלק או הביצועים.

התקציב שלך הוא 30K לרכב אוטומט? אולי שווה לך לרדת במודל ולחפש רכב פרטי שמור יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכאנית מדובר ברכבים זהים - כך שאין באמת הבדל בצריכת הדלק או הביצועים.

התקציב שלך הוא 30K לרכב אוטומט? אולי שווה לך לרדת במודל ולחפש רכב פרטי שמור יותר.

איזה הצעות אתה מציע?

אני די נעול על שנת 2011\2012 האמת רוצה להתקדם אני עם רכב שנת 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מאוד מפתיע, במאזדה לא היו לי בעיות כמו שפירטת בכלל..

חשבתי שהרכב הרבה יותר אמין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאולי גרמו לך לחשוב כמו שגורמים לכולנו לחשוב שחלקי החילוף בקוריאניות זולים הרבה יותר מרכבים אחרים מה שכלל לא נכון.

אני לא חושב שהאוטו גרוע אבל גם לא טוב, משהו פושר באמצע.

מה הדרישות שלך ומה התקציב? כמה ק"מ אתה נוסע בשנה?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאולי גרמו לך לחשוב כמו שגורמים לכולנו לחשוב שחלקי החילוף בקוריאניות זולים הרבה יותר מרכבים אחרים מה שכלל לא נכון.

אני לא חושב שהאוטו גרוע אבל גם לא טוב, משהו פושר באמצע.

מה הדרישות שלך ומה התקציב? כמה ק"מ אתה נוסע בשנה?.

תקציב 35K

דרישות - אמין וחסכוני שלא יהיה רצועת טיימינג

נוסע בין 15 ל 20 יותר לכיוון ה15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...