Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בפיגו 208 חוויות ויומן הוצאות.

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 2192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להיות כנה בהתחלה פשפשתי בסוכנויות הליסינג וחיפשתי לי רנו מגאן 3 דיזל אבל כול האקזמפלרים שבדקתי בתקציבי(40 אלף +-)היו פשוט שחוטים גם האילו עם הקילומטראז הנמוך יחסית ובמהרה הבנתי שכדי לקנות מגאן במצב סביר עלי להשקיע 50+ והמחיר של הפיגו 208 שאהבתי בגרסה המאובזרת היה יקר בצורה לא מוצדקת שזה 35 אלף לאקזמפלר במצב טוב ואז היא הופיעה בצבע אפור ליסינג באיזה לוח פרסום פצפון בפייסבוק ב34 אלף חיפוש קצר העלה שהבחור מנסה למכור אותה כבר חודשיים וכול פעם מוריד קצת במחיר עם 0 התעניינות במודעה יצרתי איתו קשר ולאחר 3 ימים של מו''מ קשוח (הוא לא הסכים אפילו להביא אותה לבדיקה במוסך)הצעתי לו 25 אלף שקל הבחור נעלב בהתחלה וניתק לי אך בערב התקשר אלי ואמר שזה המחיר האחרון שהוא מוכן לרדת אליו. קבענו שהולכים לעשות בדיקה ואם הרכב במצב טוב אני אקנה את הרכב במחיר הזה למחרת נפגשנו אצל אורן שירותי רכב שבדק לי את הרכב בחינם (קניתי שניצלים בבסטה ליד לחברה במוסך כדי לא להישאר חייב )והבדיקה העלתה שאכן הרכב במצב לא פחות ממעולה הריגקטים היחידים שהוא מצא זה בלמים קדמיים רצועת אביזרים וצביעות קטנות מקדימה ומאחור נסיעה קצרה לבנק ולדואר וחזרתי הביתה עם הרכב החדש.

ביטוח לרכב עלה 2700 ש''ח לכול נהג מעל 24 כולל גרר ושמשות עשיתי ביטוח חובה וצד ג בשתי סוכנויות שונות בגלל הבדלי המחיר ואני מצפה שהמחיר ירד בעתיד כשאצבור עבר ביטוחי.

צריכת הדלק על פי מחשב ברגע זה עומדת על 16.3 ק''מ לליטר נסיעה משולבת עם נהג צעיר וחסר ניסיון אך מאוד רגועה, שימשיכו לצפצף.

מה שאהבתי מאוד ברכב זה את העיצוב המרווח יחסית טוב במיוחד לגבוהים בניגוד להרבה קטנות אחרות ההגה הקטן נותן לי הרבה חופש פעולה עם הרגליים מה שחשוב מאוד בידני והמנוע שלמרות שמטרטר מעט ומרעיש אך הוא מאוד גמיש יחסית למנוע צנום נפח מה שמונע ממני התעסקות מיותרת בהילוכים במיוחד בעיר ומאפשר לשמור על סל''ד נמוך וחסכוני(אפשר לצאת מכיכר בהילוך 4 ולהמשיך בנסיעה באופן רגוע ללא הצגות).

הריגקטים שלי כלפי הרכב נוגעים בעיקר כלפי המערכת שלו שדורשת שיפור היא לא תמיד מסתנכרנת עם הפלאפון ככה שאני אוכל לראות את אנשי הקשר ומתנתקת לעיתים בעיקר בעיר מה שלדעתי קשור להפרעות בלוטוס למיניהן התפעול שלה מההגה מסורבל ולא ברור כלל. חוץ מזה הקלאטצ קשה ועושה רושם שהוא עובד על כבל ולא הידראולי או חשמלי והחומר שממנו עשוי ההגה שחלק מידי ולא מאפשר לסובב את ההגה עם יד אחת מה שמפריע במיוחד בהעברת הילוכים בזמן סיבובים (כיסוי דמוי עור בתפירה כבר הוזמן)

על הטיפולים אין לי מה לעדכן כרגע אז תצתרכו להסתפק בתמונות:

https://drive.google.com/file/d/1X-6NOlntw7h5KiE8v9MTqskFxT3BabPL/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/16M-8SRREuK0RSyzE-y2dzgvCGJX92tDm/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1dB2-FncNn_mq9ofmS_YYIDc26DvnFERa/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1IjQArvpXDLm0pdwZ7p02vCeSCKPQL_cH/view?usp=drivesdk

עריכה אחרונה על ידי gkiler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם קנית? איזה מודל?

קשה להבין...

אני יכול לנחש שמדובר על 208 1.2 ידנית משנתון 2013-14?

אכן לא ציינתי.

נתוני הרכב הם פיגו 208 ידנית 1.2 גימור אקטיב שנת 2014 יד 2 (אני השלישית)עם 78000 ק''מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ליום זה ביצעתי עדכון תוכנה למערכת המולטימדיה תהליך פשוט מאוד, אחרי העדכון כול הבעיות עם ההתנתקויות של הבלוטוס ובאגים בתפעולו נעלמו.

משתף איתכם מדריך בעברית לעדכון המערכת:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?648932-מדריך-עדכון-מערכת-מולטימדיה-ברכבים-מקונצרן-פיגו&highlight=208

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בדגם הידני 1.2 בין ה - Active לבין ה - Access?

ההבדל במחירון הוא כמה אלפים, השאלה אם להתעקש על דגם ה Active או שההבדל זניח?

אקטיב מאובזרת הרבה יותר.

יש לה תוספת של: גלגלי מגנזיום, חלונות מושחרים מאחור, מערכת מוליטמדיה עם מסך מגע ובלוטוס, כפתורי שליטה מההגה, חלונות חשמל מאחור (באקסס זה מנואלה), מראות מתקפלות חשמלית, בקרת שיוט, כפתורי שליטה מההגה למערכת, משענת עד מתקפלת, תאורה בתא מטען, פנסי ערפל ואני בטוח שיש עוד דברים שפספסתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון באיחור.

נעשה לפני חודשיים טיפול לרכב אצל אורן שירותי רכב הכלל החלפת פילטר אוויר, פילטר שמן, שמן מנוע, דיסקים ורפידות קדמיות ורצועת אביזרים.

מחיר הכול 1700 ש"ח

את החלפת השמן והפילטרים הבאה עוד שנה אני כנראה הולך לבצע בעצמי בגלל קלות ההחלפה דברים יותר מסובכים אבצע אצל אורן.

ביטוח חובה עלה 1370 ש"ח צד ג' גם 1390 ש"ח + 250 ש"ח שמשות וגרירה.

עד כה מאז הטיפול נסענו 1600 ק"מ צריכה ממוצעת נכון לכרגע 16.6 ק"מ לליטר משולב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...