Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על מטבחי פרפקט ליין

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 3048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

היינו עכשיו בפרפקט ליין באשדוד. קיבלנו הצעה ל 14 מטר ארונות מטבח סנוויץ ציפוי פורמייקה ממש יפה וטריקה שקטה של בלום בכל המטבח בערך 18 אלף שקל כולל מעמ הובלה והרכבה. אם לוקחים טריקה שקטה לא של בלום המחיר יורד במשהו כמו 1500 שקל.

איך המטבחים של פרפקט ליין? מישהו מכיר מנסיון אישי? אנחנו רוצים מטבח טוב שיחזיק מעמד הם אמרו שאחנו מקבלים 5 שנים אחריות.

למישהו יש נסיון איתם?.

תודה רבה!.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מטבח קטן בסיסי שלהם (כ-3 מטר), בינתיים בשימוש כמעט 3 שנים ללא סימני בלאי נראים לעין, אין תלונות.

בסה"כ יש להם מוצרים סבירים במחירים נמוכים מהממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר נשמע סביר עד זול. השאלה היא איזה אבזרים אתה לוקח. למשל - עד כמה שאני זוכר - דלתות עולות פחות ממגירות, ואם אתה רוצה עגלות לפינות (כדי לנצל ביעילות שטחים מתים) זה מייקר עוד.

אין לי מושג מה איכות המוצר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

botzek1 תודה רבה!.

המחיר בהחלט זול ומפתה לעומת המתחרים (יש המון מגירות במטבח חלקן גדולות ורחבות וחלקן קטנות יותר), סה"כ אנחנו זוג צעיר ואין לנו כסף מיותר לבזבז (גם את המטבח לא תכננו לשדרג פשוט הסטנדרט שהקבלן נותן לא מספיק ובכלל לא יפה ואם רוצים לשדרג אצל הספקים של הקבלן המחיר בשמיים).

מה שכן אנחנו קצת חוששים כי יש חוות דעת שליליות עליהם באינטרנט. מצד שני, יכול להיות שגם אותן חוות דעת נכתבו ע"י חברות מתחרות, אז זה קצת מבלבל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיקר במטבחים זה הפרזול/אבזור.

המבנה הוא תמיד סנדויץ', והדלתות יכולות להיות מכל דבר - אבל הן עולות כמה מאות ש"ח לאחת, גם בעץ מלא.

כך שתבחן ותשווה פרזול-פרזול-פרזול. יש צירים שעולים 100$, יש צירים שעולים 1$. יש מסילה שעולה 50$ יש מסילה שעולה 50 שקל.

תיכנס http://www.sugatsune.com/ ותתחיל לראות מה וכמה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות אבל הפרזול שהיציעו לנו בפרפקט ליין גם של בלום, הם נחשבים לטובים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שיפצתי בית כולל מטבח לפני שנתיים, כך שאני לא הכי מעודכן. כמו כן, אני מאזור חיפה.

לגבי פרפקט ליין, אם אני מבין נכון, הם בעצם מתווך כלומר מעביר את תוכניות המטבח שלך לקבלן משנה וכנ"ל את ההרכבה.

שמעתי מספר תלונות על כך שבהרכבה התגלו בעיות שנבעו ממדידה לא נכונה, או ביצוע לא נכון, ואז פרפקט ליין שלחו את המזמין לריב עם קבלני המשנה.

ממה שאני רואה בפרסומים, הדגש שלהם הוא על להיות הכי זולים. אני לא יודע אם זה סימן טוב או לא.

אנחנו בסוף עשינו דרך הום סנטר, אני יכול להבטיח לך שהתוכנה שלהם והמטבח עצמו זהה למה שהציעו לנו במקום אחר עם שם קצת יותר נחשב ובהפרש של 40%.

אנחנו מאוד מרוצים מהמטבח שלנו, והשירות שלהם הפתיע אותנו לטובה.

הייתי מציע לך לבדוק גם דרכם. לפעמים יש להם מבצע של שיש קיסר בחינם (זה מה שהיה אצלנו) וזה חסך לנו כמה אלפים.

עכשיו אני רואה באתר שלהם שעל מטבח של 24,000 ש"ח מקבלים אבן קיסר + ברז + כיור.

אני חושב ששמילא תגיע לסכום הזה אם תתחיל עם מטבח של 18,000 ש"ח לפני השיש הכיור והברז.

לגבי הפרזול, בלום נחשב טוב, אבל כמובן שלכל יצרן יש רמות שונות של מוצרים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך המטבחים שלהם אבל מקצת רפרוף באינטרנט עושה רושם ששירות הלקוחות שלהם לא מהמוצלחים אם לנסח בעדינות .

אני הייתי נמנע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...