Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת רכב ב-25K-30K והמלצה לחברות טרייד אין/ליסינג.

Berta Ra
שימו לב! השרשור הזה בן 3101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מחפשת רכב ב-25K-30K.

כאשר הנסיעה היא 50% עירוני ו-50% בינעירוני, רוב הזמן 2 אנשים ברכב, צפויה לנסוע כ-200-250 ק"מ בשבוע.

מחפשת רכב אוטומטי, עדיפות לשנת 2005 +.

חשיבות:

1. בטיחות

2. נוחות

3. חסכון בדלק

4. אחזקה ועלויות טיפול

והכי חשוב- אין לי את מי לקחת איתי לבדיקה של רכבים אז אשמח למלצות על חברות טרייד אין/ליסינג וכדומה באזור חיפה והקריות שאוכל לפנות אליהן שהן אמינות יחסית.

עריכה אחרונה על ידי Berta Ra
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות טרייד אין וליסינג למיניהן יראו בך טרף קל. הן לא המקום הנכון עבורך.

לדעתי, ולמרות המרחק, אל תתעצלי - כנסי לאתר של סוויץ' http://www.switch.co.il ששם יש לך יותר בטחון בעסקה, וחפשי רכב שמתאים לצרכיך.

תקדישי לתהליך קצת אנרגיה בהתחלה, על מנת לצמצם את הסיכון ברכישת רכב משומש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי ב SWITCH פונטו גראנדה אוטומטית (ניראה לי שזו רובוטית).

למיטב זכרוני היא היתה בתקציב הנ"ל, אני חושב שזו אחלה אופציה אם היא באמת שמורה ומטופלת, כמובן שבדיקה מטעמך חובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כיוונתי יותר לטויוטה אוריס שיש שם שהיא טיפה מעל התקציב אבל נראית לי כעסקה מצויינת...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הטויוטה ויצא לי לנהוג בדגם הזה עם גיר הרובוטי וחווית הנהיגה מאוד לא נוחה ולא נעימה, במיוחד בעליות. (מלבד זאת שהפונטו כבר שמורה למישהו אחר)

אבל כן נכנסתי לאתר הזה ועברתי על מרבית הרכבים עד 40K אבל רוב המכוניות עם קילומטרז' גבוה מאוד יחסית, והמכוניות שכן אהבתי כבר שמורות לאחרים.

האם אין שום חברה באזור הצפון שלא תראה בי טרף קל ושאוכל לפנות אליה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל אצבע - עד 10,000 ק"מ בשנה זה נחשב לק"מ נמוך. הממוצע לרכב פרטי (לא ליסינג, לא חברה) הוא כ 15,000 ק"מ בשנה.

אולי מישהו מהצפוניים כאן יוכל לעזור בהיכרות עם מגרש / חברה בתחום שנותרה בה עוד טיפת יושרה. אני בספק.

תסתכלי גם על המכוניות המפורסמות כאן באתר http://www.carsforum.co.il/vb/forumdisplay.php?37-מכירה-מכוניות-ואופנועים-בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך, אחכה גם לתשובות מהצפוניים.

אני רוצה לנסות את מזלי ביד 2, מה אני צריכה לחפש? ממה מומלץ להתרחק? (יד, קילומטרז', בעיות מהותיות שיש לבדוק)

לאלו דגמים לתת עדיפות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כיוונתי יותר לטויוטה אוריס שיש שם שהיא טיפה מעל התקציב אבל נראית לי כעסקה מצויינת...

טויוטה אוריס לא ניראה לי תיכנס בתקציב של 25K...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקשת את עצתכם,

הייתי בטרייד אין מוטורס נעמן והראו לי קיה ריו ex 2010, מנוע 1400, יד 1 מליסינג פרטי, קילומטרז' 129000 וטסט לשנה.

הרכב נראה שמור מלבד כמה חורי סיגריות במושבים ואמרו שיחליפו מושבים, הביאו לי ספר טיפולים מלא של הרכב.

מחירון הרכב בלוי יצחק הוא 49000 והמחיר הסופי שהם רצו הוא 35000 כולל טסט לשנה ושנתיים אחריות על שלדה גיר ומנוע.

כמו כן, ופה הבעיה, ברישיון הרכב, בתנאים והגבלות היה כתוב שהרכב היה בהשכרה/החרכ ושקיים שעבוד לרכב, שאלתי אותם לגבי זה והם אמרו שככה הם עובדים והם משחררים את הרכב מהשעבוד ומעבירים בעלות.

איך זה נשמע לכם? זה נהוג/לא נהוג? משהו פה פישי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל לא מומלץ לקנות מסוחרי מדרכה. בדכ מגיעים אליהם נבלות שחוטות ממגרשימליסינג והשכרה. בתקציב כמו שלך יש בלובינסקי טרייד סיטרואן c4 באחריות יבואן לשנתיים על מכלולים כבדים והבטחה בכתב לתקן ל ליקוי שיוצא בבדיקה. אם כבר לסוחר אז עדיף הם או מגרש יבואן אחר שמכבד את עצמו.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לטיוטה יש מערך של מכירת רכבים יד 2 , לא התנסיתי ולא יכול להעיד האם אמינים, אבל בכל זאת זה יבואן גדול וסביר שיהיה אמין יותר מסוחרי הרכב וממגרשים השונים

http://www.toyota-select.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את אוטודיל.

לפי האתר שלהם יש פנדה 2012 ב34 אלף ש"ח וקצת, אבל אני מאמין שניתן להגיע לאיזור ה30K. גם זאת רובוטית.

יש גם פג'ו 207, סיטרואן C4 וסקודה פאביה באיזור הזה (לדעתי מחירון זה משהו אחד, אבל הרכבים נמכרים לרוב בחברות האלו מתחת למה שרשום).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...