Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה על צלחות ורפידות בלם קדמיות איכותיות לסובארו b4 2004 2.0

shlomi_e11
שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

לפני כ 15000 ק"מ, כשקניתי את הרכב, החלפתי את הצלחות והרפידות הקדמיות שהיו ושמתי צלחות די זולות (ודי מעפנות, של חברת tiger או משהו כזה כי רציתי לחסוך) ורפידות של icer.

אני עושה עם הרכב 95% נסיעות בינעירוניות, ת"א-ירושלים 3 פעמים בשבוע (סטודנט בירושלים) ועכשיו יש לי רעידות בהגה בבלימה ממהירויות גבוהות ועוצמת הבלימה חלשה יותר, החלטתי להחליף את הצלחות, רפידות ונוזל הבלם (הוחלף לפני שנה וחצי), ואני מחפש חברה ממש איכותית, מוכן להשקיע כ600-700 ש"ח.

אז על מה אתם ממליצים? איפה לקנות ומה המחיר?

חשבתי על trw/brembo/icer/

ראיתי שיש אצל אבי חלקי חילוף סט צלחות קדמיות של brembo ב395 ש"ח ורפידות של remsa ב159 ושל ferodo ב218 ש"ח.

תודה!

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתעסק עם החומרים האלה מחוץ למרכז שירות מורשה של סובארו...

יש לך כמעט בכל מקום בארץ :)

NEWSFLASH!

גם אצל חנות מכובדת כמו אבי חלקי חילוף אפשר למצוא את החלקים האלה במחיר מציאה ללא התיווך המיותר שלכם.

לפות"ש לא תמצא מחיר נמוך ממה שהציעו לך כבר.

הראל

החיסכון שלך - ההנאה שלנו !

איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NEWSFLASH!

גם אצל חנות מכובדת כמו אבי חלקי חילוף אפשר למצוא את החלקים האלה במחיר מציאה ללא התיווך המיותר שלכם.

לפות"ש לא תמצא מחיר נמוך ממה שהציעו לך כבר.

היי

מה אתה אומר על הרפידות? זו חברה מומלצת?

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מה אתה אומר על הרפידות? זו חברה מומלצת?

ראמסה חברה מצויינת ביחס למחיר, אני משתמש בהם בקביעות במספר רכבים.

הראל

החיסכון שלך - ההנאה שלנו !

איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה פרסומת, אבל עם כל הכבוד לא חושב שיש בעיה לרכוש רפידות וצלחות מחברה איכותית בחנויות חלקי חילוף ולהרכיב אותן אצל מוסך מסודר.

נכון שלא כל מוסך יסכים שתביא את החלקים, אבל יש מוסכים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, באמת.

אין בעיה שתקדם את המוסכים של סובארו, אבל לא בשיטת האיום המרומז.

רוצה לתת הצעה נגדית? זה יהיה נהדר. אבל להפחיד? לרמוז שיש משהו לא בסדר אם אתה לא הולך למורשה? זה לא רציני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל מסובארו

אשמח לשמוע כאן את הצעת המחיר להחלפת צלחות ורפידות קדמיות והחלפת כל נוזל הבלמים (לא רק מה שבכוסית המילוי) כולל עבודה ומעמ במרכזי השירות של סובארו.

הרכב הוא סובארו b4 סדאן 2004 מנוע 2.0 ej20 אוטומט.

כמו כן אשמח לדעת מי היצרן של הרפידות והצלחות שבהצעת המחיר.

תודה

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אתה צוחק עלי?

אני מניח שלמרכז שירות של סובארו כבר יצא לראות b4 במהלך חייו.

אשמח לשמוע כמה עולה החלפת צלחות ורפידות קדמיות (ובאיזה יצרן חלפים מדובר) וכן החלפת כל נוזל הבלמים.

אלא אם כן זה מחיר מופקע/סיבה אחרת ואז יש סיבה שאתה מתחמק מלכתוב אותו פה.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב- Ferodo. צלחות מסדרה DDF ורפידות מסדרה FDB (סדרת הפרימיום באיכות יצרן הרכב או טובה יותר.)

יש לפרודו גם רפידות בדירוג נמוך יותר שעונה לכל תקן מחייב בסדרה FSL וגם בשם Wagner.

אתה יכול למצוא את המספרים הקטלוגיים הרלונטיים בקטלוג אלקטרוני בקישור http://www.fmecat.eu/index-car.asp?langid=1

לגבי נוזל בלמים מציע לך להשתמש בנוזל DOT4 מתוצרת ATE, ולבצע שטיפה של המערכת.

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי מועדון סאאב

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך על ברמבו רגיל + רפידות פרודו, רמסה גם בסדר רק אם היא תוצרת קוריאה ולא הודו וכו..

לגבי המחיר, מחיר של רפידות הוא בסדר, לגבי מחיר של דיסקים תיבדוק אם אפשר להשיג ביותר זול.

אם לא מדובר בתקלה שדורשת איבחון מיוחד מאוד, אני אישית לא חושב שזה מוצדק לשלם את המחיר של מוסך מורשה במיוחד אחרי שראיתי את המחירים שלהם בצפון, כל מוסך old school יצליח לפתוח את 6 הברגים בכל גלגל בשביל לעשות את העבודה הזאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...