Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התבלטות בין 5 רכבים - מיני/סופר מיני - 30-40 אלף

itzikd15
שימו לב! השרשור הזה בן 3504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי התלבטות בין ה5 מכוניות הבאות:

פיאטגרנדה פונטו 1.4

פיאט פנדה

יונדאי גטס

דייהטסו סריון

תקציב 30-40 אפשרות חריגה ל 45 אם ממש ממש חשוב בשביל שדרוג ששווה

הרכב יהיה רכב לכול המשפחה אבל כול אחד נוסע בו לבד, נדיר הפעמיים שנוסעים בו יותר מ 3 אנשים

הנסיעות זה בעיקר נסיעות של 30 ק"מ ביום ופעם בחודש נסיעה של 200 ק"מ

חייב שהרכב יהיה אוטומטי

מהסתכלות באינטרנט ראיתי לדגומא שהפנדה עולה 45 אלף שנת 2012 לאחת עם 26 אלף קילומטר לעומת הסריון שנת 2010 עם 120 אלף באותו מחיר למה זה ככה הבדל ענק?

חשוב לי צריכה דלק 1.13 ומעלה --> ביטוח לא מוגזם (נהג בן 22) --> חלקים זולים (אבא סוג של מוסכניק מתקן הכול בבית)

נסיעות זה בערך 10-15 אלף בשנה. בעיקר בין עירוני (נגיד 80%)

נוחות ובטיחות זה פקטורים פחות חשובים (היה לי דיהו לאנוס אז כול דבר משם זה שדרוג)

לא אכפת לי ממראה יותר מדי, כולה צריך רכב שיקח אותי ממקום א' ל ב'

חוץ מזה מקווה שזה מספיק מידע ואשמח לעוד הצעות תודה!

אם מישהו גם יכול לרשום לי פחות או יותר (ממש בבערך) כמה קילומטרא'ז/שנת רכב אני יכול להשיג במחיר של 30-40 אלף.. יהיה מעולה תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ב 45K תוכל לרכוש יונדאי I20 שנת 2010-2011 מליסינג/השכרה עם אחריות. כדאי לשקול זאת.

רכב מרווח יחסית לגודל, נח, צריכת דלק טובה ויחסית זול לאחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרנדה-הכי בטיחותית,חיסכונית מאוד,יש להגיר רובוטי,בעיר הוא פחות נעים אבל לנסיעות שלך מחוץ לעיר הוא דווקא בסדר.

פנדה-הכי חיסכונית לתקציב,מחוץ לעיר תקבל בערך 1/17.5 וצפונה,כביש 6 כ 1/20,אם אבא שלך מכונאי הוא יגלה שמנוע נגיש מאוד,ומאוד פשוט.

גטס-זריזה יותר אבל פחות חיסכונית,לחפש ברמות איבזור GLS/GLI מאוד אמינה,גם לא יקרה לאחזקה.

סריון-מעט יותר חסכוני מהגטס,גם אמינה,הק"מ הגבוה הוא כי רובם מהשכרה או ליסינג.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרנדה-הכי בטיחותית,חיסכונית מאוד,יש להגיר רובוטי,בעיר הוא פחות נעים אבל לנסיעות שלך מחוץ לעיר הוא דווקא בסדר.

פנדה-הכי חיסכונית לתקציב,מחוץ לעיר תקבל בערך 1/17.5 וצפונה,כביש 6 כ 1/20,אם אבא שלך מכונאי הוא יגלה שמנוע נגיש מאוד,ומאוד פשוט.

גטס-זריזה יותר אבל פחות חיסכונית,לחפש ברמות איבזור GLS/GLI מאוד אמינה,גם לא יקרה לאחזקה.

סריון-מעט יותר חסכוני מהגטס,גם אמינה,הק"מ הגבוה הוא כי רובם מהשכרה או ליסינג.

אז ממה שאתר אומר לדעתי זה הרכב שהכי יתאים האם I20 כמו שהציעו לפנייך שווה את ההפרש? אני באמת מחפש רכב שיגיע לסביבות ה 100 קמ"ש אני לא בן אדם שטס בכבישים, שיהיה כמה שיותר זול לאחזקה כולל דלק והכול.

ואם אני קונה פנדה איזה שנתון כדאי ללכת וכמה קילומטרא'צ פחות או יותר (אני מבין שזה משתנה אבל בערך כמה זה אמור להיות)

והאם יש משהו שכדאי לחפש לפני שקונים אותה? תקלות ידועות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול רכב מ80 השנים האחרונות,יגיע ל100 קמש,היונדאי בהחלט טובה,ואם תמצא רכב שמור קניה טובה.

הפנדה החל מ2011 קיבלה 69 כס לעומת 60 אם כי לא בטוח שיש רובוטיות ב2011.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על גרנדה או פנדה, הרכבים אמינים מאוד, חזקים, זריזים, מרווחים וחסכוניים בדלק. בכיף יעשו לך 1:13 ויותר טוב מזה.

אישית הייתי הולך על הגרנדה מכיוון שהפנדה נראית לי כמו קופסת גפרורים.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות פה סדר זה א' כל.

האם ישנו הצורך ברכב מיני או סופר מיני?

האם ישנו צורך ברכב אוטומט או שאפשר להתפשר על ידני?

האם למרות העובדה שרוב הזמן יסע בו אדם אחד, צריך רכב שיספר את כולם ביחד?

ואז אפשר להתחיל לבצע סינון ראשוני.

אם צריך רק אוטומט אז פנדה ופונטו יורדים אוטומטית (תרתי משמע),

אם אתה צריך רכב שהוא יחסית מרווח אז פנדה יורדת ישר. וכן הלאה.

גם אם לעיתים רחוקות הרכב כולו מאוכלס אז בשביל הפעמים האלה שווה לרכוש לפחות סופר מיני על מנת שתהיה איכות חיים בסיסית.

אם ידנית לא מפריעה לך אז לך על הפונטו, ואני מאמין שתוכל לשים יד אפילו על פונטו איבו.

אם אתה חייב אוטומטית אז תנסה את הסיריון, מניסיון היא בקלות יכולה לספק משפחה.

אני הייתי לוקח את העניין צעד אחד קדימה ומחפש I20, מכונית סופר מיני מעולה שיכולה בכיף לקחת על עצמה מדי פעם תפקיד של מכונית

משפחתית, היא מאוד נוחה, מאובזרת יחסית, מרגישה מעולה, יציבה, בטיחותית, אמינה, ואני יכול עוד להמשיך לחלק לה מחמאות.

לגבי החסרונות אז היא לא מהחסכוניות שבנמצא אבל זו הקרבה ששווה את זה לטעמי. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ישנו הצורך ברכב מיני או סופר מיני? חשוב שיהיה חסכוני אז נראה לי שכן

האם ישנו צורך ברכב אוטומט או שאפשר להתפשר על ידני? חייב אוטומט

האם למרות העובדה שרוב הזמן יסע בו אדם אחד, צריך רכב שיספר את כולם ביחד? נוסעים פעם בחודש-חודשים אולי פעם אחת כולם

אם צריך רק אוטומט אז פנדה ופונטו יורדים אוטומטית (תרתי משמע), אפשר לדעת מה הסיבה?

אם אתה צריך רכב שהוא יחסית מרווח אז פנדה יורדת ישר. וכן הלאה. לא חייב מרווח מדי אם זה יוזיל עלויות/מחיר/טיפולים

אם אתה חייב אוטומטית אז תנסה את הסיריון, מניסיון היא בקלות יכולה לספק משפחה. אני רק לא מפחד מהקטע שהרכב בתקציב שאני רוצה מגיע עם מינימום קילומטרא'צ של 120 אלף ומעלה לעומת הפנדה שמגיעה עם 26 אלף שזה כלום. מכוניות בדרך כלל מחזיקות עד ה100 אלף בלי תקלות ממה שאני יודע

אני הייתי לוקח את העניין צעד אחד קדימה ומחפש I20, מכונית סופר מיני מעולה שיכולה בכיף לקחת על עצמה מדי פעם תפקיד של מכונית

משפחתית, היא מאוד נוחה, מאובזרת יחסית, מרגישה מעולה, יציבה, בטיחותית, אמינה, ואני יכול עוד להמשיך לחלק לה מחמאות.

לגבי החסרונות אז היא לא מהחסכוניות שבנמצא אבל זו הקרבה ששווה את זה לטעמי. בהצלחה.

חיפשתי נתונים של תצרוכת דלק אמיתית ולא מצאתי רק יצרן והוא אומר 1.13 בעיר ו 1.21 בין עירוני שזה מצוין אם זה היה אמיתי. אני 80% בבין עירוני, שאר הזמן בעירוני ככה שלרוב אני בכבישים מהירים של 80-90 קמ"ש בלי רמזורים כמעט אם היחס הוא מעל 1.15 זה מושלם בשבילי

השאלה שלי רק ב 40 אלף איזה שנתון ועם כמה קילומטרא'צ פחות או יותר אני יכול להשיג במחיר הזה?

אם אפשר לענות על מה שבאדום בציטוט תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש I20 מנוע 1.4 אוטומט.

נוסעת כל יום לפחות 100 ק"מ כשהדרך היא 80% בין עירוני, חלק מהדרך מפותלת והרהרית. בחודש יוצא לנו 900-1000 שקל לשלם על דלק שזה אומר צריכת דלק של 15 ק"מ/ל'.

צריכת הדלק תלויה הרבה בנה ובתחזוקה של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shlomi6280[/b];4488532]

האם ישנו הצורך ברכב מיני או סופר מיני?

חשוב שיהיה חסכוני אז נראה לי שכן

כן מה? מיני או סופר מיני? מראש אני אומר זאת

כי אני לא חושב שברכב מיני יכולים להתקבץ 4-5 אנשים. מה גם שהרבה רכבי מיני מכילים רק 4 נוסעים ברישיון.

האם ישנו צורך ברכב אוטומט או שאפשר להתפשר על ידני?

חייב אוטומט

האם למרות העובדה שרוב הזמן יסע בו אדם אחד, צריך רכב שיספר את כולם ביחד?

נוסעים פעם בחודש-חודשים אולי פעם אחת כולם

אז בכל זאת

יש צורך בסופר מיני מפאת וגם אם פעם בחודש נוסעים כולם ברכב, צריך נוחות מינימאלית לא?

אם צריך רק אוטומט אז פנדה ופונטו יורדים אוטומטית (תרתי משמע),

אפשר לדעת מה הסיבה?

פשוט- כי הן לא אוטומטיות והרי אתה רוצה רק אוטומט,

ישנה אופציה ללכת על הגיר הרובוטי אך מראש אני אומר- לא מומלץ בעליל!

אם אתה צריך רכב שהוא יחסית מרווח אז פנדה יורדת ישר. וכן הלאה.

לא חייב מרווח מדי אם זה יוזיל עלויות/מחיר/טיפולים

גם אם זה יוזיל עלויות זה לא ברמה דרסטית כל כך, לפחות לא מספיק כדי לרדת לרכב מיני.

אם אתה חייב אוטומטית אז תנסה את הסיריון, מניסיון היא בקלות יכולה לספק משפחה.

אני רק לא מפחד מהקטע שהרכב בתקציב שאני רוצה מגיע עם מינימום קילומטרא'צ של 120 אלף ומעלה לעומת הפנדה שמגיעה עם 26 אלף שזה כלום. מכוניות בדרך כלל מחזיקות עד ה100 אלף בלי תקלות ממה שאני יודע

אל תשכח שבכל זאת התקציב שלך הוא בין 30K ל- 40K, זה לא כמו לרכוש רכב חדש לגמרי, אז אולי לא תגיע ל- 100K ק''מ אבל

ברגע שאתה רוכש סופר מיני אז מירב הסיכויים שהן יעברו את ה- 60K.

חיפשתי נתונים של תצרוכת דלק אמיתית ולא מצאתי רק יצרן והוא אומר 1.13 בעיר ו 1.21 בין עירוני שזה מצוין אם זה היה אמיתי. אני 80% בבין עירוני, שאר הזמן בעירוני ככה שלרוב אני בכבישים מהירים של 80-90 קמ"ש בלי רמזורים כמעט אם היחס הוא מעל 1.15 זה מושלם בשבילי

השאלה שלי רק ב 40 אלף איזה שנתון ועם כמה קילומטרא'צ פחות או יותר אני יכול להשיג במחיר הזה?

נתוני יצרן הם אף פעם לא מדויקים,

תמיד צריך לחשוב 20%-30% פחות לערך. מה גם שצריכת הדלק תלויה גם בנהג.

אני בכל זאת ממליץ על רכב סופר מיני ולא מיני.

אם אתה בעד החיסכון יותר אז לך על סיריון. אם אתה מעוניין טיפה לעלות את איכות החיים אז לך על I20, לדעתי זו המכונית המושלמת עבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכל זאת ממליץ על רכב סופר מיני ולא מיני.

אם אתה בעד החיסכון יותר אז לך על סיריון. אם אתה מעוניין טיפה לעלות את איכות החיים אז לך על I20, לדעתי זו המכונית המושלמת עבורך.

אני מאוד מתלבט בין ה I20 ל PANDA

הקטע שאני מפחד מהקילומטרא'צ הגבוה שיש לI20 לעומת הפאנדה

I20 שנתון 2010 עם 120 אלף זה בערך מה שאני רואה ביד 2

לעומת פאנדה 2012 עם 25-50 אלף, שזה שנתיים חדש יותר וקילומטר'אז נמוך בהרבה

ומה עם ה I10 ? האם כדאי? יש כאלה שנתון 11-12 עם 20-50 אלף קילומטר בתקציב שלי...

שוב, אני לא מחפש רכב שיטוס בכבישים. רכב שיקח אותי מA ל B לרוב דרכים בין עירוניות ומישוריות. וכמה שפחות תקלות!

אשמח לשמוע תשובות לשאלות על הקטע של הקילמוטרא'צ/שנתון וכמה שווה היחס הזה בין 2 הרכבים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות לקחת פנדה שמורה במצב טוב, טיפולים והכל...לך על זה.

הרכב אחד האמינים והחסכוניים שאני מכיר.

יקח אותך מ A ל B וגם ל C בהכי פחות תקלות והכי מעט דלק.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות לקחת פנדה שמורה במצב טוב, טיפולים והכל...לך על זה.

הרכב אחד האמינים והחסכוניים שאני מכיר.

יקח אותך מ A ל B וגם ל C בהכי פחות תקלות והכי מעט דלק.

תודה רבה, ובקשר ליונדאי I10 זה משהו ששוה לחשוב?

ובקשר ל I20 האם זה רלוונטי לקחת אוטו כזה עם 100 אלף קילומטר או שעדיף כבר רכב עם פחות קילומטר ויותר חדש אבל חלש יותר? (פנדה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל איך פנדה?

אמרת שאתה מעוניין ברכב עם גיר אומוטי בלבד, איך פנדה היא עדיין במשוואה?

אני מדוע אתה נרתע מרכב עם 120K ק''מ לעומת רכב עם כ- 30K אבל מפה ולהשתמש במילה פחד זה קצת מוגזם.

ההתלבטות שלך גם נורא לא מובנת לי מכיוון שפיאט פנדה זה רכב מיני, רכב בסיסי ביותר עם 4 מקומות ישיבה סה''כ,

רכב שלא יכול להתאים למשפחה, רכב בסיסי מבחינת בטיחות, 2 כריות אויר, ללא ESP, 3 כוכבים במבחן הריסוק,

ולעומת זאת יש לך את ה- I20, עם גיר אוטומטי כמו לפי הדרישות שלך, רכב שיכול לספק משפחה מבחינת מרחב מחייה,

בטיחותי, מאובזר. יש מלא I20 שמוצעות למכירה, למה דווקא שמת שמת לב לזאת עם ה- 120K ק''מ, יש עוד מכוניות זו לא היחידה.

אם אתה רוצה משהו שיותר זול מה- I20 יש לך את הסיריון.

שוב, למצוא רכב לרוב זה לא לוקח יום- יומיים, אז זה ייקח טיפה זמן אבל תוכל למצוא פחות או יותר את מבוקשך, מכונית עם ק''מ סביר,

גיר אוטומטי, חסכוני ואמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנדה 5 מקומות ישיבה וב2011 הגיע esp אבל אם איני טועב הרובוטית האחרונה הגיע ב 2010.

בפועל לדרישות שלך בפנדה תתאים בול.

לא רואה טעם לקחת רכב עם קמ גדול כול כך אין באמת שימוש לתוספת מרווח שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...