Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיטורית שנרכשה ואיכזבה- מה ניתן לעשות?

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 3834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בהמשך לשרשור הזה רכשתי בשבוע שעבר ביום חמישי קיטורית קטנה מהום סנטר ב 600 שקלים. בתמונה שעל האריזה רואים זרם חזק של קיטור וגם הקיטורית עצמה מגיעה עם כל מיני אביזרים ומאריכים שעל פניו ניראה שזרם הקיטור אמור להיות מאוד חזק. אז זהו, שלא. האדים שיוצאים מהקומקום יותר חזקים, הקיטורית ממש על הפנים! בקישור ששמתי אמנם ניקיתי את הרכב במקומות הקשים בעזרת הקיטורית, אבל זו גרמה לי לעבוד קשה יותר, עדיף היה לעבוד בלי הקיטורית.

חזרתי להום סנטר ואמרו לי שמכיוון שפתחתי את המוצר אני לא יכול להחזיר אותו.

מה אני יכול לעשות? אני מרגיש שסתם זרקתי כסף לפח ובהום סנטר אין עם מי לדבר.

תודה לכולם,

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה שעל האריזה רואים זרם חזק של קיטור

הצחקת אותי. באמת. יש גבול לכל תעלול.

אי פעם ראית מוצר כלשהו שקשור באופן קלוש לציור שעל האריזה?!?

בגדול, רוב הדברים שנמכרים בהום סנטר דינם להיזרק לפח עוד בטרם השימוש.

בהצלחה ביד שנייה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

...רכשתי בשבוע שעבר ..... מהום סנטר ...

מה אני יכול לעשות? אני מרגיש שסתם זרקתי כסף לפח ובהום סנטר אין עם מי לדבר.

תודה לכולם,

איתמר.

הנה הבעיה שלך בתמצות.

למה לקנות דברים שם?

או שהם יקרים בטירוף (לעיתים עד פי 2 מחנויות רגילות )

או שהם מוצרים נחותים שאחרי שימוש אחד או שניים אתה מגלה שזרקת את כספך לפח.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה למה קניתי כרגע, זה מצב נתון. זה שאני יבכה למה קניתי משם, לא יפתור לי את הבעיה.

להבא אני אלמד את הלקח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הום סנטר מאוד לארג'ים במדיניות ההחזרה שלהם - אני לא מכיר אף חנות אחרת שהיית קונה משתמש ואז מחזיר והיו מקבלים.

תנסה להחזיר בסניף אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר פשוט להשתמש בה ליישור קמטים בבגדים במקום. יש לי בבית קיטורית יעודית לעניין, אבל אני לא רואה סיבה שזו לא תצלח למשימה.

תולים את הבגד על קולב ומכוונים את הקיטור לקמט. יוצא להיט והרבה יותר קל מגיהוץ.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להחזיר בסניף אחר, לא חייבים לציין את העובדה שהשתמשת במכשיר.

ארוז אותו כמו חדש ונסה את מזלך.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להחזיר בסניף אחר, לא חייבים לציין את העובדה שהשתמשת במכשיר.

ארוז אותו כמו חדש ונסה את מזלך.

בידיוק מה שחשבתי, למה לשחק אותה תמים ולהגיד את האמת? תחזיר את המוצר לקופסא תסגור טוב ותתעקש שלא השתמשת, נגמר הסיפור.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בבית אבל לאחר שחיפשתי באתר היבואן לדעתי זה הדגם שיש לי.

שלחתי מייל זועם לשירות הלקוחות של הום סנטר ושל היבואן, בנוסף ראיתי משהו מוזר- באתר של אלקטרו-גל (חיפשתי בגוגל יבואן SHARK) מופיע שהם היבואנים הבלעדיים של SHARK, ששלחתי אליהם מייל הם החזירו לי תשובה שאין להם שום קשר למוצר (אז למה בכל זאת הם רושמים זאת באתר? :roll:) בכל אופן אני ממתין לתשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...