Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לדעתי להחרים את "תפוז"

Gargoyle
שימו לב! השרשור הזה בן 6457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שימו לב לאתר החדש שתפוז פתחו

http://www.tapuz.co.il/end/

לדעתי, (ואני נער בן 17), האתר מזעזע, פרובוקטיבי, מנצל שמועות וסיפורי הבל ואת תקופת המלחמה, וגורף קופות על חשבון אנשים תמימים שנכנסים לאתר לראות על מה כל הרעש,

באתר שהם בנו, תכנים מגעילים ובושה וחרפה לתפוז, באמת אני מזועזע, אין לי שום טינה או שנאה כלפי האתר עד היום, אבל לדעתי צריך להחרים אותם, עדיין אני מוכה הלם וחרדה מהמפגש הראשוני עם האתר הזה.

נ.ב. מה שיותר מדאיג אותי, זה שחבר שלי העלה סיטואציה יותר מחריפה, שאחותו הקטנה בת ה8 תקבל לינק לאתר הזה, איך ילדים קטנים שנחשפים לאתר יגיבו? איך ההורים שלהם אמורים להגיב?

האם אתר בעל חשיפה כ"כ גדולה שמשורש ומזוהה עם הציבור הישראלי, צריך לחזק אותו או להבהיל אותו,

פשוט זוועה.

עמרי.

(שימו לב, מכתב בנוסח דומה, נשלח ע"י למערכת תפוז, לYNET, לוואלה, לערוץ 10 ו22 ו הופץ בכמה פורומים)

מה אתם אומרים??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תגידו, מישהו שם מטומטם או מה?

מה זה כל הזבל הזה? נגמרו להם הרעיונות?

מפגרים.

** עריכה **

ומצד שני יש את זה: http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=391149

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, זאת לא סתם שמועה שמסתובבת אלא סברה שהעלה אותה גדול המזרחנים בתקופתנו - פרופ' ברנרד לואיס.

זה שהם כותבים שמדובר בשמועה באמת לא מוסיף להם כבוד או אמינות, שכן מדובר בדבר שהוא אכן אמר אותו, וזאת כיון שהתאריך שצויין הוא תאריך עלייתו של הנביא מחמד בסערה השמיימה.

אני חושב שאפשר להיות רגועים. שקודם בכלל יהיה להם אטום, אח"כ אפשר להמשיך לדון בסוגיה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפחד שביום מין הימים דבר כזה יקרה.

כשזה יקרה תהיה מלחמת עולם 3, אבל אנחנו כנראה לא נהיה פה לחוות זאת.

לפחות נמחוק את אירן אם יעשו זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שזאת סברה זה לא מצדיק את השימוש המסחרי, ראית שהם עשו על זה ניצול פרובוקטיבי ומגעיל לצורך יותר כניסות של אנשים, זה מה שמפריע לי,

ראית כמה שטויות הם רשמו שם "מה לאכול לפני שמתים" "מה להגיד לפני שמתים"?

זה לא בושה?!?! ניצול מסחרי חבל על הזמן!!!

ויותר מטריד שוב, מה ילדים קטנים שנכנסים לאתר הזה אמורים להסיק מזה???

שמועה או לא שמועה, זה לא תוכן שחושפים ככה בבוטות!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך, גועל נפש.

הבעייה היא שדבר כזה יוצר פחדים אצל אנשים ובהלה מיותרת אצל אזרחים ו"סקופים" לתקשורת שהיא הגורמת להמון בעיות.

חבר'ה, שנלחמים נגד מדינה זה פחות בעייה. אם איראן רק תחשוב לתקוף אותנו, אוי להם.

אני יודע שהיא מנוהלת בידי מטורף לוקה בשכלו, אבל עדיין איראן לא מסוגלת על ישראל.

רק שתדעו, לחיל האויר הישראלי יש מטוסים בטורקיה. מישם זה קצר מאוד לאיראן.

בבולגריה יש 4 בסיסי חיל אויר אמריקאים (פחות מ- 20 דק' טיסה לאיראן) וחוץ מיזה איראן מוקפת גם מצד אפגניסטאן וגם מעיראק.

אני מקווה שאתם וגם אחמדינג'אד ראו את זה:

http://www.youtube.com/watch?v=Yf39qkvwOhU

(פורסם כאן בעבר אבל אני מקווה שמדינות ערב יידעו, וזה עוד מ- 86, לכו תדעו מה כבר יש עכשיו)

אה, ושחכתי כבר את צוללות הדולפין שישראל רכשה מגרמניה. היא לא רכשה אותם בשביל הכייף, תהיו בטוחים.

לילה טוב, אתם יכולים לישון בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת ה"שמועה" הכי טרייה, מעניין מה הייתה השמועה הקודמת?

סתם חרטה.

אסף

אני יודע מה תהיה השמוע הבא

אחרי הפיצוץ הגרעיני יקומו רובוטים על כדור הארץ וילחמו נגד המין האנושי ואז יקום מנהיג גדול הקוראים לו "גון קונור" ויציל את העולם:?:screwy:

אבל בנתיים לא אטום ולא נעליים רק עושים רעש או שמקימים וודעות למינהם האירנים האלה:screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר להיות רגועים. שקודם בכלל יהיה להם אטום, אח"כ אפשר להמשיך לדון בסוגיה.

לא נראה לי שעדיף שיהייה להם אטום וננסה לדון על זה! "חכמת האחרי".

למה תמיד לחכות לאסונות?

רבנו רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שרואה כאן את הפן ההומוריסטי?

בחייאת כולנו יודעים שכרגע אין שום איום אירני על אחת כמה וכמה לא גרעיני (עדיין לא),

אז תפוז רוצים קצת לשעשע עם מתכונים פרסיים ועם לימודי פרסית קחו את זה בקלות החיים קצרים.

לסיכום אתר משעשע למרות העיצוב הדיכאוני אומנם מכניס בהתחלה לשוק אבל מי ששומע קצת חדשות מבין שלא צריך להכין את המזוודות לשוויץ.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, חיכיתי באמת מתי מישהו יגיב בצורה קצת יותר קלילה...

חבר'ה, רואים בבירור שזה סתם "בשביל הצחוקים" ותפוז לא עושים את זה כדי להפיץ שמועות או כדי לזרוע דאגה בעם ישראל. דווקא נראה לי דרך יפה להתמודד עם המצב בעזרת קצת הומור שחור...

בכל מקרה מי ששאל על אחותו בת ה-8 - אני מאמין שיש דברים (הרבה) יותר גרועים שהיא יכולה לקבל לינק אליהם. ילדים לא צריכים לגלוש באינטרנט לבד בכל מקרה.

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...