Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אתם משלמים על הHOT שלכם?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 6645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

החלטנו לשדרג בבית שתי נק' נוספות לדיגיטליות (סה"כ 3). לא שהפריע לי אנלוגי אבל נמאס ישנם ערוצים שחסרים. עלות השידרוג 1100 ש"ח פיקדון עבור שני הממירים. יש לנו מחיר לכל החיים (או איך שוקראים לזה). שכולל 2 חבילות: סרטים, ביפ אגו (אשר נכללים בחבילה אחת) . כאשר שאלתי אם ניתן לשדרג איכשהו את החבילות במחיר סימלי נענתי בשלילה ונאמר לי שכבר יש לי מחיר מעולה.

כל מה שאני רוצה זה להוסיף את ערוץ 62: EXTREME.

אשמח לשמוע אילו חבילות ערצים ישנן ברשותכם וכמה אתם משלמים עבורן כל חודש.

תודה מראש :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממיר דיגיטלי אחד בלי פיקדון

3 ממירים אנלוגים בחינם

2 חבילות + אינטרנט 750 ללא ספק.

199 ש"ח.

ממיר דיגיטלי נוסף עלה לי 400 ש"ח פיקדון עם פחת שנתי של 10 אחוז.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

YES רולז..

שום פקדון ושום תשלום על נקודות.. ההתקנה חינם!

כל הערוצים ב240 שקל לחודש..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטלתי היום את ההמזנה של שניים דיגיטליים נוספים.

הציעו לנו חבילה אחת בכל ממיר נוסף (אגו, ביפ,ריאלטי,E וכו') כמובן לשלם פיקדון של 550 ש"ח לאחד.

אנחנו משלמים עכשיו 99 ש"ח לשתי חבילות בממיר הדגיטלי + שני ממירים אנלוגיים.

98 ש"ח עבור אינטרנט 1.5 עם ספק. יש גם טל' שעלותו 40 ש"ח +- לחודש עם 2000 דק' חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HOT:

לאחר ויכוח חריף ביותר ואיום בניתוק השירות ומעבר ל-YES (ואני לא מדבר על איום טלפוני, לכו למשרדים להתווכח) אנו משלמים את המחיר הבא:

אינטרנט 750 ק"ב לא כולל ספק+ 2 ממירים דיגיטליים ובסה"כ 8 נק' חיבור בבית שחבילת הערוצים כוללת: כל ערוצי הילדים והפעוטות, ערוץ אגו, ביפ, ריאליטי TV, כל ערוצי הסרטים, כל ערוצי הספורט, עוד כמה משחקים בתשלום, ערוצי ויוה למניהם ועוד כמה ערוצים בתוספת תשלום שאני לא זוכר בדיוק מהם, אנחנו משלמים 250 ש"ח.

יש לנו גם קו טלפון שבעיקרון זה 50 ש"ח ל-33 שעות שיחה להוט ולבזק, אנחנו מחייגים גם לסלולרי ויוצא בחודש בערך עוד 60 ש"ח טלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כך שני ממירים דיגטלים אחד תשלום חודשי של 9.90 ש"ח, השני קבוע

פלוס שלוש נקודות, 4 חבילות לא כולל בסיס

אינטרנט של 1.5 MB

הכלל כולל הכל 200 ש"ח

שווה להתווכח איתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

45 ש"ח לחודש, אינטרנט 1.5 מגה תשתית בלבד.

לא מנוי לטלויזיה בכבלים או בלווין.

יש לי דברים יותר טובים לעשות גם עם הזמן וגם עם הכסף שלי.

"אבודים" יש בערוץ הביטטורנט.

וסתם לבהות בתוכניות זבל אני יכול אצל חברה שלי, יש לה YES.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 ממירים דיגיטליים

7 נקודות- (התקנה חינם)

4 חבילות בכל ממיר

VOD לחצי שנה חינם

ללא התחייבות בכלל

245 ש"ח- שקל לא יותר.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוט העלו לי את הסעיף הגיע לי החודש 258 ש"ח על ממיר אחד עם 3 חבילות ואינטרנט 750K לא כולל הספק.

הם שיגעו לי שעה את השכל בטלפון למה הם יותר טובים, "סדרות מקור" - אמרתי לה שכל החיקויים העלובים בעברית לא מזיזים לי, יצפאן היא אומרת - ג'יי לנו עדיף. היא אומרת שאני רואה אגו - אמרתי לה שכל תוכניות הערב הם משנת 2000 ובשידור חוזר. אחרי שעה של וויכוחים שאני מסביר לה שהפלוסים של הוט לא ממש פלוסים עבורי - העבירו אותי לקשרי לקוחות, שם כבר הוצאתי את זעמי כמו שצריך, אמרתי לה שאני לא שולח פקסים ולא שולח אגוזים - אם תוך שבוע לא באים לקחת את הממיר אני זורק להם אותו על הפרצוף של הבחורה בדוכן.

YES הציעו לי את כל הערוצים + ממיר+ 1.5M אינטרנט ב229 ש"ח לחודש.

יאללה שיבואו כבר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד בתחום האינטרנט

YES= בזק

כשתיקח את המודם תציין שאתה מעדיף מודם רשת לא USB ואם ימזל מזלך תקבל אלקטל PPPOE

תשתית הכבלים בארץ במצב גרוע ( אלא עם אתה ב MPLS=ללא חייגן ואז זה סיפור אחר)

אבל זה כבר לתרד אחר.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...