Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יומן יבוא רכב אספנות(לאחר הרפורמה) VW Transporter 1974

danbidner
שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתחיל בשמחה תהליך של יבוא רכב אספנות (הראשון שלי).

עקב השינויים הרבים בנושא וחוסר הוודאות החלטתי להעלות יומן יבוא הרכב , מקווה שיעזור לבאים בתור...

הרכב:

VW TRASPORTER 1974

במצב נסיעה וכרגע נמצא בשוויץ-ואני הולך להביא אותו בנסיעה לאיטליה ומשם באונייה לישראל.

מצרף תמונה של הבייבי!

דןדן

IMG_6989.JPG

דןדן

יומן יבוא 1974 VW Trasporter BUS

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=319175

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהצלחה!8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רישיון יבוא קיבלת ?? :roll:

כרגע עובד על זה, חסרים לי מספר מסמכים שאני צריך להכין לפני הגשת הבקשה,כגון הצהרה עם עורך דין ואישור על המוסך שיטפל ברכב.

אני מצרף את המסמך שמסביר את הדברים הדרושים להגשת בקשה.

זהו דף מידע למבקש רשיון יבוא לרכב אספנות (מ14.03.2010 ), את הטפסים יש להגיש דרך האינטרנט, ועדיין גם במסירה ידנית/דואר.

CollectionVehicleImportInformation.pdf

דןדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע עובד על זה, חסרים לי מספר מסמכים שאני צריך להכין לפני הגשת הבקשה,כגון הצהרה עם עורך דין ואישור על המוסך שיטפל ברכב.

אני מצרף את המסמך שמסביר את הדברים הדרושים להגשת בקשה.

זהו דף מידע למבקש רשיון יבוא לרכב אספנות (מ14.03.2010 ), את הטפסים יש להגיש דרך האינטרנט, ועדיין גם במסירה ידנית/דואר.

בבקשה תדאג שרשיון היבוא יהיה אצלך ביד לפני שהאוניה נכנסת לנמל, אחרת זה יעלה לך בכופר מס נוסף של 3% משווי הרכב.

בנוסף מעיון קצר במסמכים שצריך להגיש , היו מספר עידכונים מאז שאני מלאתי את הטפסים (סוף דצמבר) ועד היום. כך שנקווה שהמסמך שלך ישאר עדכני לאורך זמן...

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי יציאת האגזוז זה 1600 אני טועה ?

מברוק

אל תיסע מהר באירופה,הרכב הזה לא אוהב מאמץ.

ע"פ האיתותים מקדימה והמבנה...דגם של מודל 73 ואילך שהגיע עם מנוע TYPE 4 1700,1800 או 2000cc

אבל יציאת הגאזוז שמאלה אגן נראית מתאימה למנוע 1600, מכיר לפחות אחת בארץ מהמודלים הנ"ל שבמקום אוברול פשוט שמו מנוע 1600.

חבל- הבדל משמעותי מאוד בנסיעה...כדאי להחליף

"אלה שרוקדים נראים משוגעים בעיני אלה שלא שומעים את המוזיקה" :turn-l: תבקרו..הסיפור של רכב האספנות הראשון שלי... VW BUS 1978 [url]http://www.wix.com/omergart/nirvw/page-1#!__page-1/my-car[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ האיתותים מקדימה והמבנה...דגם של מודל 73 ואילך שהגיע עם מנוע TYPE 4 1700,1800 או 2000cc

אבל יציאת הגאזוז שמאלה אגן נראית מתאימה למנוע 1600, מכיר לפחות אחת בארץ מהמודלים הנ"ל שבמקום אוברול פשוט שמו מנוע 1600.

עד 79 יצאו מכוניות כאלה גם עם מנוע 1600 לא הגיעו לארץ אבל בארופה ניתן לימצא כאלה עם מנוע TYPE1 1600CC ולא מעט. ואכן לפי יציאת האגזוז ברכב הזה יש מנוע 1600
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חובה להחליף ולבזבז ממון אם הנהג "חש" את הרכב.

איתותים קדימה ואחורה כאלו היו הרבה ב1600 .

נכון שתוצר 4 1700 הוא טוב מכמה סיבות.

בלוק חזק יותר בעל עובי.

צינון יעיל יותר.

מצנן שמן שוכב ולא כל כך נסתם מהר משמן.

נדיר שלמנוע יש חופש אקסיאלי.

אין סדקים ושברים ליד מסב אחורי(מחלה של 1600)

מגיע ב2000 (מודלים מאוחרים עם ליפטרים הדראולים).

מאוד מאוד מאוד אמין,מ1700 ועד 2000 .

יאללה, שיהי לך יבוא מתוק ומוצלח.

תביא איתך גם שתי תיבות הגה ספייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי יציאת האגזוז זה 1600 אני טועה ?

מברוק

אל תיסע מהר באירופה,הרכב הזה לא אוהב מאמץ.

אכן 1600 סמ"ק ,מקורי - יד ראשונה !

אני לא יודע אם אני אסע - כנראה שבעל הרכב יסע איתו עד הנמל.

דןדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לך לבדוק אפשרות להשיט במעבורת מאיטליה לפטרס (יוון) ומשם לפיראוס - ורק משם באניית משא לארץ. הרבה יותר זול מאשר השטה מאיטליה.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...