Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם הרכב ובעיות עם חברת הביטוח

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 5106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

הרכב הינו סיאט לאון 2002 1600 ידנית, סיגנו 111000 ק"מ.

יום חמישי 29-4-10 שעה 19:45- אבא שלי יוצא מהבית לקניות בסופר השכונתי.

בשעה 20:00 אני במקרה עובר במקום ורואה מחזה מזוויע- הסיאט לאון של ההורים מרוסקת על הכיכר, המון ניידות של מכבי אש, משטרה ואמבולנסים.

אני מבין שזה האוטו שלנו יוצא מהר מהרכב שלי ומתחיל לחפש את אבא שלי. תודה לאל, הוא עומד על הרגליים בריא ושלם, בשוק טוטאלי.

הוא לקח פנייה ימינה מהר מדי, נכנס במעקה בטיחות, עלה על אי תנועה, עלה על הכיכר ונכנס במין חומה כזו שהייתה בכיכר.

כל הדלק נישפך, השמן נישפך, האוטו פגוע מכל כיוון אפשרי חוץ מהגג אבל הכי חשוב שאבא בריא.

גררנו את הרכב למוסך, לקחתתי את אבא שלי לבדיקות והכל בסדר תודה לאל.

השמאי הגיע היום ולא מוכן להשבית את הרכב (מחירון הרכב 30 אלף ש"ח)

.

יש 3 פגיעות בקצה השלדה והשמאי אומר שהנזק לא עולה על 11 אלף ש"ח. (מיותר לציין שהקרטר ניזוק, כל הפרונט ניזוק, כל הדלתות ניפגעו וכל ספי הדלתות ניפגעו, החלק האחורי והקדמי ניפגעו, ציריות, מסרק הגה, משולשים 2 צמיגים ו 2 ג'אנטים הלכו, מיכל דלק ניזוק, מצבר ועוד ועוד.

מה ניתן לעשות כנגד הביטוח?

בתודה,

איתמר ג'ורג'.

5yognazzkmaj.jpg

mzi0dbywmnwa.jpg

הבייבי בימים טובים יותר:

nckgtdznn5ym.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי ניתן להביא שמאי חיצוני מבחוץ. תבדוק את הנושא הזה עם חברת הביטוח.

עריכה: הדברים נכתבו במקביל לדבריו של "מה רע בשביט"

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שמאי חיצוני, שמאי של חברת הביטוח לא ידאג לאינטרסים שלך.

לפי הנזק שאתה מתאר ולפי שווי הרכב זו חייבת להיות השבתה.

נפתחו כריות אוויר?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כריות אויר לא נפתחו מכיוון שהמכה הייתה מלמטה (לפי ההסבר של המוסך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - אתה דורש לתקן את הרכב בצ'מפיון רמת גן ולא בשום מוסך אחר

זה דבר ראשון, זה כבר יקפיץ את המחיר ויכניס את השמאי לפינה,

דבר שני במידה והשמאי עדין מידי עם השמאות שלו, והולך לטובת הביטוח אין מניעה להביא שמאי מטעמך

שמן הסתם יפסוק יותר בנדיבות, עם זאת תתכונן ללכת לבית משפט ועם 2 חוות דעת של שמאים שונים,

יש סיכוי שתהיה פה בעיה, הנושא לא פשוט כלכך.

הבעיה הגדולה שכבר היה שמאי ועכשיו יותר קשה להתעמת מול זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי את הרכב בכוונה למוסך של צ'מפיון בבאר שבע כדי שההצעה תהיה יקרה (זהו לא מוסך הסדר ולכן ההשתתפות עצמית במקרה של תיקון תהיה גבוהה ב 300 שקלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפעיל לחץ על סוכן הביטוח, אם הוא מכיר אותכם הרבה זמן ואתם מבטחים דרכו יותר מרכב אחד, ישנו סיכוי לא רע ששיחה עם הסוכן תשנה את המצב.

לדעתי אין מצב לתקן את הרכב בסכום שהשמאי נקב, רק לדוגמה - פולו שנפגעה בצד והייתה זקוקה לצביעת דלת ק' + אחורית + תיקון וצביעה של כנף אחורית + החלפת מראת צד וללא כל נזק נוסף, יצאה בשבוע שעבר מצ'מפיון אחרי תיקון שעלה 5,400 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי דרס אופניים. בכביש 1. (נפלו מרכב פרטי)

הנזק לרנו מגאן היה 34 אלף שקל!!

ולא היה פחחות כמעט.

רק פחחות וצבע לרכב כזה כמה אלפים טובים.

תבקש לפחות 2 הצעות מחיר משמאים שונים. ברגע שיהיה לך 2 הצאות דומות.

השמאי של חברת הביטוח יתקפל.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ךא פחות חושב, שיפתחוט מנוע, לנו היה נזק בפרונט של C4, ולא הסכימו לטוטאל לוסט כהשתעקשנו על פתיח מכסה מנוע התגלה נזק נרחב שהביא לטוטאל לוס (ומדובר על רכב חדש דאז)

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה לגביי נזק מכאני (מנוע, גיר)

איך ניתן לדעת במצב עכשיו האם הם לא נפגעו? (הקרטר שמן נישבר וכל השמן נישפך מהמנוע)

וכמו כן הגיר קיבל מכה כמעט במליון אחוז, להלן תמונות ממקום התאונה:

מכאן אבי הגיע כדי לפנות ימינה לקחת את הסיבוב לא טוב ופגע בתמרור שבאי תנועה בצד האחורי-שמאלי של הרכב (בצד ימין היו הולכי רגל אז הוא הסיט את ההגה לכיוון מעקה הבטיחות):

g4zj5zrmjzyh.jpg

זו המדרכה הראשונה שהוא עלה עלייה ועקר את מעקה הבטיחות: (ניתן לראות סימני צמיגים)

mx50izwinmig.jpg

זוהי תמונה של המעקה בטיחות מהכיכר בה הוא פגע לאחר מכן:

tiiymrwv2nym.jpg

תמרור פגוע בכיכר:

dfmkkoyq42yz.jpg

ולקינוח- התנגשות בחומה קטנה בכיכר:

vjjijmdymzmd.jpg

כל זה, ונזק רק של 11 אלף ש"ח? מוזר מאוד. מה שכן, זה מוכיח לי שהאוטו הזה מאוד בטיחותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריטס- אני לא סובל אותם.

אחרי שרבתי שמה עם חצי מוסך אין סיכוי שאני מתקרב אליהם לא משנה מה יהיה.

(תזכורת- הייתה לנו פולו חדשה בשנת 2002 ושהתלוננתי על בעיות במסגרת האחריות התעלמו ממני לחלוטין! ולאחר שנגמרה האחריות באו בדרישה שאני ישלם כסף וגם היחס המזלזל של מר אורי מיטלר כלפי לא מצדיק שלא משנה כמה זמן עבר אני פרנסה לא אתן להם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום מצב בעולם שאתה יוצא במחיר כזה עם מחירי החלפים של צ'מפיון.

וזה עוד לפני ירידת ערך של האוטו בגלל פגיעות שלדה.

אצלי עם פגיעה הרבה יותר מינורית משלך (רכב מסחרי שנפגע מאחור ע"י מטומטמת) השבתתי רכב שעלה 54K שקל.

450 שקל לשמאי פרטי וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שבעל המוסך אמר לי דבר כזה: במידה וחברת הביטוח תמצא סוחר שיבוא ויגיד להם קחו את כל החלפים ב 4-5 אלף ש"ח, אין הרבה מה לעשות וככל הנראה יתקנו את האוטו.

הסיבה היא שהרכב לא חדש והביטוח יכול לספק חלפים אחרים במחירים שנוח לו.

בנתיים הנושא בבדיקה פנינו לסוכן הביטוח שיתערב ומחכים לתשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...