Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם תחנת הדלק "טן" חולון מוהלת דלק?

פליקס
שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתדלק שם כבר כשנתיים שלוש אולי יותר אוקטן 96 ולא שמתי לב לשום בעית צילצולים או חוסר סחיבה. אולם לאחר בעית השתנקות קטנה עלה החשש שהם מוהלים דלק או שהדלק שם פחות איכותי. חיפשתי קצת בגוגל ובפורום PSI וראיתי שהיה משתמש בשם VOVKA שכתב שבעקבות תדלוק בטן חולון היו לו בעיות וקרטועים.

השאלה שלי היא:

האם מישהו כאן שמתדלק ב"טן" חולון ברחוב הפלד שם לב לשוני באיכות הדלק או שקרתה לו תקלה כלשהי או צלצולים או חוסר סחיבה כתוצאה מתדלוק שם? התחנה אמנם לא נמצאה ברשימת המוהלים שפורסמה בזמנו בYNET אבל ראיתי שם כמה תחנות של טן ברשימה ולכן השאלה שלי.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שמתחילים, זכרו את חוק לשון הרע. מי שלא ביצע בדיקה כימית, לא יודע בוודאות שהייתה מהילה.

אם נתקלתם בבעיות מנוע לאחר תדלוק בתחנה, אתם רשאים לציין זאת, אבל אל תקבעו עובדות שאין לכם אין לבסס אותן.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא רק שואל ולא קובע עובדות....

לעניין השרשור.

תבדוק צריכת דלק של מיכל מלא במדלק של התחנה הנ"ל

ושל תחנה אחרת ותשווה

אם יש הבדל רציני תתחיל לחשוד

כמו כן עדיף לבצע את המדידה מספר פעמים כדי להקטין אפשרות של השפעת איזוריי נהיגה(עירוני ובין עירוני)

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליעד, חשבתי לציין זאת שהרי כמובן שאיננו כימאים או ערכנו בדיקות כאלה ואחרות, על כן שאלתי בכלליות אם מישהו שתדלק שם והיו לו בעיות כאלה או אחרות.

בנוגע להודעה של explotion:

צריכת הדלק עומדת כבר כמה שנים על 1:11 1:12 בתצרוכת משולבת, כולל תדלוקים בתחנות אחרות. אני באמת שלא שמתי לב לשום בעיות השתנקויות או חוסר סחיבה או התנהגות רעה של הרכב במהלך השנה האחרונה שבה אני מתדלק את הרכב בתחנה (חוץ מבעית קרטועים שהיו בעבר, ולאחר ניקוי קרב' והחלפת פילטר דלק נפתרו) , ולפני כן אבא תדלק בתחנה כשנתיים שלוש בעצם מאז שהיא הוקמה וגם לא שם לב לשום בעיה עם הדלק. זה אני בזמן האחרון שמנגז' לו לא לתדלק שם כי עלה החשש שהדלק לא איכותי, אולם הוא אומר שאין שום בעיה עם הדלק שם ושהוא לא מרגיש כל שינוי. אני נוטה להאמין לו אבל אחרי ההודעה בPSI כבר יש חשדות.

שוב תודה.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו התחנה בסדר

ואל תסתמך על בעיה של בנאדם אחד כי הקשר בניהם נראה כאן מקרי ביותר

מישהו תידלק בתחנה וקצת דרטע לו המנוע...יכול ליהיות שסתם נכנסה לו איזה איגוואנה

לפילטר אוויר

אני הייתי ממשיך לתדלק שם אם התחנה היא הנוחה ביותר מבחינת מיקום.

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאל את הבחור שקנה ממני את הפולו מה קרה לו אחרי מילוי דלק בטן.

עד היום הוא לא נפטר מהתופעה.

הערה: למניעת לשון הרע, כל הכתוב כאן הוא בגדר ספקולציה בלבד. יתכן ומשהו אחר גרם לרכב שלא עשה שום בעיה במשך 4 וחצי שנים, להתחיל לשחק בטורים מיד אחרי תדלוק בטן.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את התחנה הנ"ל אבל אני תדלקתי בטן בפ"ת.

אחרי השוואה של מספר תדלוקים בשתי חברות (טן ודלק), תצרוכת הדלק של הדלק מתחנת טן היה 1:8 בממוצע ואילו של חברת דלק היה 1:11.

את השיקול שלי לגבי החברה הזאת אני כבר עשיתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתדלק בשתי תחנות טן בצפון בהנחה משמעותית והצריכה שלי היא 1:15 בין עירוני קליו 1.4.

אם יש לך חשש למהילה תדלק בתחנה אחרת מס' חודשים תמדוד תצרוכת ותסיק את המסקנות שלך.

על איזה רכב מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרון יותר פשוט: תפנה למשרד התשתיות בתלונה! הם נותנים מענה מהיר רק תרשום תעודת זהות ופרטים מלאים שלך שיוכלו לחזור אלייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מה לפנות אליהם, מה אני אגיד להם? יש לי חשדות שהם מוהלים דלק?

הרכב אם זה אולי קשור איך שהוא הוא פיאט אונו.

אף אחד מהחולונים לא תדלק בתחנה הנ"ל?

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מתדלק רק בתחנות "טן" כבר כמה שנים ונהנה גם מההנחות וגם מהדלק שלא עשה לי בעיות והצריכה נמוכה.

אבל אני מתדלק רק באיזור שלי.. ככה שהכי טוב שתשלח תלונה ויבדקו את התחנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי טן ברחוב הפלד בחולון, אבל באיזור רמלה-לוד, מדובר באחת התחנות הבודדות שמחזיקה דלק באיכות מעולה.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תשמע ידידי..אני בדר"כ לא אומר דברים כאלו...אבל אם כבר העלו את הנושא..

האוטו שלי הוא כמו מעבדה לבדיקת דלקים..

אני ממלא 98 באופן קבוע

פעמים מלאתי בטן בפלד חולון..ומיד מהיצאה מהתחנה המנוע התחיל לצלצל כמו כנסיית הפעמונים.

בפעם השניה ריקנתי את המכל (60 ליטר!!! 98!!!=400 ש"ח)

מלאתי 10 ליטר מתחנה אחרת והכל הסתדר!

את המסקנות אני משאיר לכם.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמלא מיכל מלא.

תאפס את מד הקילומטרים.

תיסע עד קרוב לסוף המיכל.

תמלא שוב.

תיראה כמה מילאת.

תסתכל כמה עברת.

תחלק-והנה הנתון שאתה צריך.

עדיף לחזור על הניסוי כמה פעמים בשביל תוצאות מדוייקות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...