Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה להשכרת רכב ללא הגבלת גיל...

NYS
שימו לב! השרשור הזה בן 6651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש חברות השכרה שלא מחייבות אדם להיות מעל לגיל 21+?

אני בן 18 לדוגמא, רוצה להשכיר רכב בדקתי ברוב החברות ולא ניתן מגיל 21+, יש חברות

שנותנות להשכיר רכב מעל לגיל 18+?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש קליל יעלה עשרות ת'רדים קודמים שעסקו בנושא.. :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

יש את חברת "בלו-סקאיי". מאוד לא מומלצת, חבר שלי השכיר מהם ומצטער עד היום על זה. קודם כל המחיר: 400 ש"ח ליום, לאופל קורסה מיסכנה שעומדת להתפרק. תחזוקת המכוניות חאפרית (למשל הצמיגים שלהם גמורים ושונים בכל גלגל, המים במערכת הקירור בצבע חום והרשימה עוד ארוכה).

ולמקרה של חבר שלי: הוא השכיר אופל קורסה איזיטרוניק. הוא הגיע לב"ש מנתיבות, האוטו התחמם. שלחו אליו גרר שגרר את הרכב חזרה לנתיבות, "סידרו" לו את האוטו ואמרו לו סע לשלום האוטו תקין. לפני שעלה על האוטו שם לב שנורית מערכת ניהול המנוע דולקת, ששאל אותם מה פשר הדבר, נאמר לו ש"המחשב מאפס את עצמו" הוא טמבל, האמין לסיפור הזה ונסע. שוב האוטו התחמם, שוב הוא התקשר אליהם, שוב סידרו את האוטו והבטיחו לו שהאוטו תקין (מזלו שהוא הקליט אותם בפעם השנייה והשלישית ואת ההבטחה שהאוטו תקין) בפעם השלישית שהאוטו התחמם נסעתי איתו ועם עוד כמה חברים. בעל המקום בהתחלה טען שהאוטו תקין, אחרי זה התחיל לצעוק שחבר שלי הרס לו את האוטו ו"עשה לו ראש מנוע".

לא רצו לתת לחבר שלי זיכוי על אותו היום, אלא רק עבור יומיים.(הוא נתן פיקדון בסכום של 5000 ש"ח!).

הוא תבע את החברה, החברה תבעה אותו בחזרה על גרימת נזק לרכב (אך החברה לא הביאה קבלה ששילמה עבור הנזק אלא רק הצעת מחיר) נעזר בעו"ד טוב ובהקלטות שלו ולאחר מריטת עצבים זכה במשפט בסכום של 2800 ש"ח.

עדיין הוא לא ראה את הכסף כבר חודשיים אחריי המשפט, וכרגע הוא פנה להוצל"פ.

סיכום: לדעתי לא שווה להשכיר אוטו בגיל כזה. גם יקר, וגם יכולים לעבוד עלייך בקלי קלות, והעצבים לא שווים את זה.

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהגעתי לגיל 21 ובטרם היה לי רכב משלי, החברים שלי ואני רצינו לנסוע לסופ"ש בצפון. לאחר שבדקתי מספר חברות להשכרת רכב, הצלחתי להגיע רק לחברה אחת ויחידה שהיתה מוכנה להשכיר לי רכב - גם כן אופל קורסה איזיטרוניק.

המחיר, אם אני זוכר נכון, היה גם כן משהו בסביבות ה-400 ש"ח ליום.

משום מה כשקראתי את הסיפור של איתמר קיבלתי דה-ז'ה-וו: גם אצלי הרכב, על אף היותו חדש (נכון לאותה תקופה) היה במצב תחזוקתי לא מזהיר. באתי בבוקר לסוכנות כדי לקחת אותו, חתמתי על כל המסמכים כנדרש, הפקדתי פקדון ונכנסתי עם בעל הסוכנות לרכב.

פגם מספר 1: הרכב כלל לא היה מתודלק ונקי. מוזר, בהתחשב בכך שכשמשכירים רכב אמורים לקבל אותו מלא ונקי, אך בעל הסוכנות אמר לי לתדלק ולהחזיר אותו ריק. שיהיה.

פגם מספר 2: יצאתי מהסוכנות עם האופל ונסעתי לאסוף את החבר'ה. הגעתי לבית של אחד מהם והתחלנו להעמיס ציוד, ואז גיליתי שהצמיגים הקדמיים גמורים. לא שחוקים עם טיפה בשר, לא יבשים, פשוט גמורים.

התקשרתי לבעל הסוכנות ואמרתי לו שאיני מוכן לנסוע במצב כזה לצפון. הפתרון שלו היה לשלוח אותי לאיזו פנצ'ריה שתחליף לי את הצמיגים ולומר להם שאני מהסוכנות כדי שלא יחייבו אותי. אמרתי לו שאיני מוכן לבצע את ההחלפה הזאת על חשבון הזמן שלי, הדלק שלי ומגבלת הק"מ שלי, במיוחד כשמחובתו לספק לי רכב תקין ומוכן לנסיעה ודרשתי ממנו שיחליף לי את הרכב.

הוא אכן נעתר לבקשתי, הגעתי לסוכנות ושם חיכתה לי קורסה אחרת. הבדיקה של זאת יצאה ללא ממצאים שליליים.

אז כן, סוף נסענו והיה אחלה טיול (והאופל מפתיעה לטובה גם כשהיא עמוסה לגמרי, אבל זה לשירשור אחר), אבל להשכיר רכב מחברה קטנה ולא מוכרת לעיתים יכול להיות חוויה לא הכי נעימה.

שכור רכב רק אם אין לך ברירה אחרת ובכל אופן שיהיה בהצלחה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעד, המחיר הזה מאוד מוגזם. אני קרית גתי, ויש לנו מספר מקומות שמשכירים רכבים. היה מקום אחד שהיה מוכן להשכיר רכבים מגיל 18 והמחיר היה 200 שקלים ליום, הרכב היה יורו סוויפט.

לפני שנה בערך הם העלו את גיל ההשכרה בטענה שמחיר הביטוח גבוה מידי ואין הרבה בני 18 שמשכירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אביב אכן משכירים מגיל 18, ויש נסיון:

את המחיר אני כבר לא ממש זוכר, אבל שילמנו כמעט 2000 ש"ח על שבוע מלא (שני-שני)

מגבלת ק"מ של 250 ק"מ ביום

הרכב היה במצב תחזוקה סביר, בהתייחס להיותו רכב שכנראה חרשו עליו כמה צעירים לפני...

היות ואצלי הרכב לא התחמם, ולא היו שום תקלות, מלבד שנכנסתי איתו לבור בכביש באילת, התפוצץ לי ג'אנט אחד, וצמיג, ונעלמו 2 טאסות.

טלפון לחברה, ונאמר לי ככה:

תקן את הרכב, לא אכפת לנו, קיבלת אותו עם סט טאסות מקוריות, תדאג שככה יחזור, אחרת אתה נקנס בהתאם לעלות.

הלכתי לפנצ'ריה, ב50 ש"ח שמו לי צמיג יד 2 + ישור הג'אנט. חזרתי למרכז הארץ, השגתי טאסות מפירוק, וסגרתי את הסיפור.

לסיכום, יצאו איתי ממש בסדר, וגם, נתנו לי את הרכב במחיר רגיל לכל הימים, ללא עמלת שבת וללא עמלת חג (סוכות היה אז), בגלל ההשכרה לשבוע.

הרכב חזר אליהם עם 9 ק"מ פחות ממה שהיה מותר לי, או בקיצר, ניצול מלא :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...