Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו שהוציא את החשק ממוטוריקה?

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 6668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לכם פעם מקרה כלשהו שהוציא לכם את החשק מכל העניין הזה של מוטוריקה? של אהבת הנהיגה, אהבת המכוניות והטיפול בהם?

למשל...

תאונת דרכים שעברתם - וחשבתם לעצמכם: אולי זה פשוט לא שווה את זה? (נניח שהתאונה נגרמה עקב ניסיון לנהיגה ספורטיבית ברכב).

תאונת דרכים שעבר חבר שלכם, ללא קשר לספורט מוטורי, אבל הכניסה בכם פחד?

התעלקויות השוטרים שברו אותכם והגעתם למסקנה שבארצנו הקטנה, בהתחשב בנסיבות, זה תחביב רע?

ההוצאות הכספיות הביאו אותכם למצב שאמרתם שאתם מפסיקים לעת עתה, עד שיהיה לכם כסף לתחזק רכב בשביל נהיגה ספורטיבית\רכב ספורטיבי?

פשוט התבגרתם ויצא החשק?

מעניין אותי לדעת אם יש כאן אנשים שהתחביב הזה יצא מהעורקים שלהם, ולמה.

(מצד שני, אנשים שהתחביב הזה יצא מהעורקים שלהם כבר לא רושמים פה...אבל נניח שיש עוד כמה).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למרות בומבות מחברינו הכחולים מחלה זו מחלה.......יש מי שחולה במחלה ןיש מי שלא חולה במחלה, אין באמצע, מי שזה עובר לו "בבגרותו" זה חולה מדומה.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שעשה לי רע מאוד, והוריד לי את החשק לנהוג, ובכלל להתלהב ממכוניות.

להכשל בטסט שני, בלי שום סיבה, אחרי שהטסטר הבנ**** לקח אותי לקיבינמט ונהגתי גם שם, מקום שאני בכלל לא מכיר, כמו מלך.

ואם למישהו יש תגובה שנונה לזה, תמנעו.

מאוד מעצבן.

לילה טוב.

אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות בומבות מחברינו הכחולים מחלה זו מחלה.......יש מי שחולה במחלה ןיש מי שלא חולה במחלה, אין באמצע, מי שזה עובר לו "בבגרותו" זה חולה מדומה.

בחיי שבדיוק להודעה שלך חיכיתי.

מישהו עם עבר, ועדיין חובב מוטורי גדול.

נכון שאין באמצע במחלה הזאת, אבל אני מנחש שיש כאלה שעם השנים זה הופך להיות לפחות חמור.

למשל, כאלה שבעבר היו ממש אוהבים ספורט מוטורי אבל עם הזמן פחות...אז כעת הם אומנם לא יוצאים להחלקות והיגויי יתר, אבל בחיים לא תראה אותם חוסמים את הנתיב השמאלי על 70 קמ"ש ושאר עבירות תנועה מפגרות שעושים חסרי זיקה למוטוריקה בכלל.

השאלה היא - בחיים לא קרה שירד לך החשק\הביטחון?

שאחרי תאונה שעברת, או כמעט תאונה בעקבות משהו, חשבת לעצמך שאולי זה היה יותר מדיי קרוב?

המחלה אומנם לא עוברת אף פעם, אבל היא יורדת....

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, אצלי זה מחמיר, אם כי מתעדן, אני נהיה אנין יותר בהעדפות שלי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוריד לי ממש את החשק לנהוג היה שהפולו שלי התקלקלה, והיה סיוט לנסוע בה. גם קלאץ' דפוק והילוכים קשים כמו של משאית, וגם מנוע שנכבה שלוחצים על הקלאץ' (עקב לכלוך במצערת, בתקופה שעוד לא התחלתי לנקות אותה לבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש עליות וירידות, מישהו פעם אמר שאם אתה עוסק בתחביב שלך יותר משעה ביום זה כבר מחלת נפש (או משהו כזה).

לי ירד ממוטוריקה אחרי התאונה, מהר מאוד האהבה חזרה אלי אבל לא באותה צורה, אני יכול להבין את ניטש כשהוא אומר "התעדנתי" אפשר לקרוא לזה ככה.

אגב טיבי למה אתה שואל ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה מבין למה אני מתכוון כשאני אומר "התעדנתי". לפני שנתייםי ומשהו הפורום שהכי עניין אותי היה שיפורי יופי בMax-tuning. נביאי הערסיאדה עלי אדמות. עכשיו אנחנו מבינים אחד את השני?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז ומתמיד אהבתי מאוד מכוניות. אחרי התאונה שלי החשק שלי לנהוג ירד פלאים, כשהייתי מתיישב מאחורי ההגה מאוד פחדתי, ובכללי האהבה שלי למכוניות ירדה מאוד. עכשיו היא חזרה. אבל אני כבר לא מטורף בנהיגה.

קטע, היום נסעתי עם חבר באוטו שלי, הגענו לפנייה שבה עברתי את התאונה שלי, כשהתקרבנו למקום התחלתי להתנשף קצת והרגשתי צמרמורת בכל הגוף, אחזתי את ההגה בחוזקה והורדתי את המהירות מ50 לבערך 15-20... התחלתי פתאום להיזכר בתמונות מהתאונה, בהרגשה שהרגשתי כשהבנתי שאני הולך להיכנס בעמוד, את המכה כשעלינו על המדרכה, ואת ההתהפכות מהעמוד, ואת המראה מיד אחרי שהרמתי את הראש וראיתי עשן ואדים יוצאים מקדמת הרכב, את הדם על היד שלי, את החבר שלי בשוק טוטאלי. כל התמונות פתאום רצו לי לראש. רגע לא נעים בכלל...

בקיצור אחרי זה דפיקות הלב שלי נרגעו והנשימה חזרה לקצב רגוע. אבל התמונות עדיין מהדהדות לי בראש...

פיי סטיתי מהנושא... בכל מקרה לשאלתך, כן החשק שלי ירד, אבל חזר אחרי מספר שבועות.

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אני לא ממש הייתי אי פעם חסיד של MAX או של שיפוריי יופי כאלה ואחרים.

אפשר לומר שרמת הידע שלי עלתה ובהתאם ה"ציפיות" או יותר נכון - יותר קשה לעשות לי את זה.

עד כאן חיים שכאלה על דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה תקופה שהיתה לי בעיה ספיציפית עם ה-205.

למרות שאני מאוד אוהב את הרכב, ונהנה ממנו על בסיס יומי, זה כמעט שבר אותי.

הית היתה הית היתה לי ב ב בע בעיי בעיית גמגום במנוע.

זה מעצבן.

הבעיה היתה מגיעה אחת למספר חודשים, ונעלמת אחרי 2-3 דקות, ולא מצאתי את הפתרון.

החלפתי מחשב, לא הופיעה הבעיה.

הייתי צריך להחזיר את המחשב לבעלים שלו - ויום לפני זה צצה הבעיה שוב.

הבנתי שהיא לא במחשב.

החלפתי משאבת דלק - כמעט חצי שנה - ושוב - צצה בעיה.

כך פעם במספר חודשים.

וזה היה מייאש. הייתי מוצא את עצמי מתחיל לקרטע בכביש, ואחרי מספר דקות של המתנה בשוליים - הבעיה היתה נעלמת שוב למספר חודשים.

עד שיום אחד נסעתי בת"א בשדרות רוקח, ועליתי על הגשר של צומת סמינר הקיבוצים.

למי שלא מכיר - מדובר בגשר חד נתיבי לכל כיוון, עם פס הפרדה לבן, ללא שוליים, ועם תנועה ערה מאוד.

ואז, בתחילת העליה המנוע התחיל לגמגם. התפללתי בקול רם שהרכב לפחות יגיע לשיא העליה - כדי שאוכל להתדרדר קדימה, אבל תפילותי לא נענו.

באמצע העליה המנוע כבה.

להתדרדר אחורה אי אפשר, יש מכוניות מצפצות. (לא הבנתי למה מצפצפים, אולי הם חושבים שלא הבחנתי שהרכב שלי נתקע, והם רוצים להעיר את תשומת ליבי).

בקיצור, הם מצפצפים, אני לא יכול להתדרדר לאחור, והם לא יכולים לעקוף בגלל התנועה שבאה ממול.

אחרי כ-205 שניות ומספר נסיונות התנעה כושלים ה-205 הבינה שהיא הגזימה, ואז פתאום היא התניעה ולקחה אותי משם כאילו לא קרה כלום.

ואז כמעט נשברתי.

הגעתי לחזי, וכמו סקורניס שמתי בוכטה על השולחן ואמרתי - גרזן את האוטו. (טוב, זה שייך לסיפור אחר).

בקיצור - הגעתי לחזי, שמתי לו את המפתחות על השולחן, ואמרתי לו קח - הרכב אצלך לשימושך עד שתתקע איתו ותמצא את הבעיה.

הרכבנו על הרכב שעונים, מדי לחץ, משאבת דלק עם מעקף, עוגיות מזל וכו', והשארתי אותו לשימושו של חזי.

חזי נהג, נהנה, טייל, בילה, עשה תורניות בתחנת מוניות עם ה-205, במשך חודש, והיא לא נתקעה כמובן בכל הזמן שהיתה אצלו.

אז התגעגתי, וחזרתי אליה על 4.

אז, על הגשר, היה הרגע שכמעט הייאשתי ממנה.

היום אני שמייייח שלא התייאשתי.

ובענין הבעיה - בסה"כ קצר באימובילייזר, שאחרי שפרקתי אותו רמסתי אותו עם פטיש עד דק.

את הבעיה גילה חשמלאי בשם דני ילאה, שעובד באחד ממוסכי פיג'ו והגעתי אליו דרך הפורום.

אז לשאלתך, אהבת הנהיגה אצלי רק מתגברת, וחוץ מרגע אחד של חולשה, על גשר אי שם בת"א, לא נתגלו אצלי בקיעים.

מאז כל פעם שאני עובר על הגשר אני נזכר בזה, ומבין שטוב שלא נשברתי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני קצת יותר משנה עברתי תאונת דרכים חביבה (או שלא ממש...). הרכב החלופי שקיבלתי מחברת הביטוח היה ללא ביטוח כך שיוצא שבמשך שלושה שבועות לא יכלתי לנהוג (כל זה אחרי שהיה לי רישון פחות מחצי שנה).

מדי פעם עכשיו כשאני נזכרת בתאונה הזאת שאפילו לא הייתה באשמתי, אני מוצאת את עצמי משחזרת אותה לפרטי פרטים ותוהה - למה לעזאזל אני עדיין נוהגת? למה אני לוקחת את הסיכון להכנס לתאונה כזאת או גרועה ממנה?

עד עכשיו אין לי תשובה.

מה שכן - התאונה הזאת גרמה לי לרצות לשפר את כישורי הנהיגה בדמות קורסים, הרצאות נהיגה מונעת וכו'. כן, היו לי תקופות של ירידה בחשק, אבל לא לאורך זמן.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה,ומוסיף שגם למרות התאונה לא השתנה כלום. אני לא "חולה מדומה"...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שנכנסתי ברכב חונה כשאני מנסה (וממש לא מצליח) לבלום על כביש מכוסה שלג וקרח, כל טיפת שלג ולפעמים גם מים די מפחידה ומבאסת אותי.

אני זוכר שחוסר השליטה, חוסר הידע והאין אונים גרמו לי לקחת לא מעט מוניות בשלג.

ובכ- 15 שנות נהיגה עשיתי כמה וכמה תאונות(רובן לא באשמתי) ואת זו על השלג אני לא אשכח. אני זוכר כיצד בחרתי "בשלווה" האם כדאי להתנגש באוטובוס שחסם לי את הנתיב, לשבור שמאלה ולהכנס ברכב שנסע משמאלי או פשוט להיכנס ברכב החונה.

אבל עם כל זה, היום ואז כשנהגתי אני זוכר איך אופי הנהיגה שלי לא השתנה: תנוחת הישיבה הנכונה \ שני ידיים על ההגה \ קווי פנייה. רבאק אני מוצרא את עצמי מחליף הילוכים בגז ביניים גם כשאני נוסע בפקק.

יש עליות וירידות אבל אני מצאתי שלא משנה מה קורה וקרה פתאום אתה נמצא לבד על הכביש בפנייה הנכונה, ופתאום בזוית העיין אתה רואה את הרכב שתמיד רצית, או איזה מכונית

שתמיד רצית \רוצה ואז הכל נהיה הרבה יותר ברור לגבי מה אתה אובהב ולמה.

המסקנה שלי:

זה הרבה יותר מתחביב... זו דרך חיים.

צא מזה, מה איתך, אמא מבשלת בשבילך....TB

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להישבר ?

גם לא כשריסקתי את הרכב הראשון שלי

גם לא כשריסקתי את אותו רכב שוב...

גם לא כשריסקתי את הרכב ה 3 שלי

גם לא כשפרוייקט הטורבו של הרכב ה 4 שלי לא "צלח" ו 9 חודשים לא ראיתי הגה !

גם לא כשנאלצתי למכור חלק מהרכבים שלי כי המינוס הגיע למעל 12 אלף ( אחת מהן היא אי איקס מדהימה )

גם לא כשהלך הבלוק בפורד ( הרבה אלפי שקלים )

גם לא כשחלקים למנוע החדש בוששו להגיע

גם לא כשההוצאה התבררה כגדולה יחסית למה שתכננתי ( כ 20 אלף ש"ח )

גם לא כשהיה פנצ'ר ( עם הרכב ה 7 שלי , מה אתם צוחקים היו לי על שמי בלבד 10 או 9 , וואלה לא זוכר... ) באמצע כביש הערבה ולא היה ג'ק...

גם לא כשרצתי לכביש והורדתי זוג ג'יפים של צה"ל למטרת ג'ק :lol:

גם לא כשהרכב קירטע דווקא בזמן שאני צריך "למהר" קצת

גם לא כשמצאתי את עצמי מחרטט שטויות לשוטרים על משאבת דלק בגלל שלא בא לרכב להאיץ דווקא מתי שהייתי אמור "למהר"..

בקיצור , הלוואי והיה מכון גמילה מנהיגה או ממכוניות . אני הייתי הראשון שנרשם .

זה עולה לי בינתיים ב ה-מ-ו-ן כסף , עצבים וזמן שאין .

אבל אני מכור . מכור קשה .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...