Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה ארוכת טווח- 4.5 עם יונדאי I20 2009 שגמעה מעל 202000 ק"מ

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לנו דווקא יש ניסיון הפוך עם I20 ו I30 שנקנו שניהן כחדשות.

ה I30 נקנתה ע"י הוריי ב 08' ונמכרה לשכן.

למעט יוניט אור בלם, לא היתה לו אף תקלה עד היום.

ה I20 נקנתה על ידי כחדשה, ולמעט סוכך שמש שנשבר ויוניט אור בלם, לא חווינו אף תקלה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי גם I20 2009 פרטית(הדגם ה"מפואר") עם קילומטרז דומה (כרגע משרתת את אימי)

מחירי החלפים דיי זולים, עד שהם מגיעים למוסך, אם תתחיל לטפל לבד ברכב,תראה עד כמה.

התקלה בESP לרוב זה היוניט אור בלם שמתפגר אחת לשנתיים +-, עלות החלק סביבה40 שח בחנויות החלפים, ההחלפה מאוד פשוטה.

למוסכים של יונדאי אני לא מתקרב, תמחור בלי פרופורציה ויחס לא מזמין בטלפון, בלשון המעטה.

מסכים עם הביקורת על איכות החומרים,פלסטיקה מזעזעת, את סוככי השמש שיפצתי לבד ובינתיים מחזיק, הגג גם התקלף ועבר צביעה, העור על ההגה גם התקלף, טרם טיפלתי בשל העלות הגבוהה יחסית (סביב ה800 שח).

בקשר לנורות, בהחלפה האחרונה החלפתי את כולם לתוצרת פיליפס, כבר שנתיים שקט.

כרגע התקלות שיש ברכב הן יוניט אור בלם שצריך להחליף (שוב), סליל הגה, הנעה מעט קשה כשהרכב חם,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב ושנה טובה לכולם!

לבחור מעלי, גם אצלי נורת esp דולקת לפעמים ונעלמת כאילו לא דלקה.

היונדאי שלי החליטה לפתוח את שנת תשע"ח עם תקלה שהחמירה וחזרה על עצמה כבר פעם שלישית תוך פחות משנה שהבורר מצבים משתגע, עכשיו המזגן עובד תמיד ולא ניתן לכבות את האיוורור (אם לוחצים על ac המדחס נכבה רוב הסיכויים שזה שוב הבורר הארור עד עכשיו היה עובש על עוצמה 3 ו 1 בלבד, 4 ו 2 לא עבדו).

עומדת בפניי התלבטות:

1. לסחוב עם התקלה מה שאפשר עד שהכפתור יתפגר סופית מה שקצת מפחיד אותי כי יצא קצת ריח של שרוף.

2. לתקן את התקלה, בערך 2000 שקל לחלק משומש וקרוב ל 3000 לחלק חדש (עם עבודה כולל מע"מ).

3. לסחוב את התקלה, למכור את האוטו בקרוב ולקזז ממחיר מכירה.

ועל זה חיים הכט היה אומר, מה אתם הייתם עושים?!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב ושנה טובה לכולם!

לבחור מעלי, גם אצלי נורת esp דולקת לפעמים ונעלמת כאילו לא דלקה.

היונדאי שלי החליטה לפתוח את שנת תשע"ח עם תקלה שהחמירה וחזרה על עצמה כבר פעם שלישית תוך פחות משנה שהבורר מצבים משתגע, עכשיו המזגן עובד תמיד ולא ניתן לכבות את האיוורור (אם לוחצים על ac המדחס נכבה רוב הסיכויים שזה שוב הבורר הארור עד עכשיו היה עובש על עוצמה 3 ו 1 בלבד, 4 ו 2 לא עבדו).

עומדת בפניי התלבטות:

1. לסחוב עם התקלה מה שאפשר עד שהכפתור יתפגר סופית מה שקצת מפחיד אותי כי יצא קצת ריח של שרוף.

2. לתקן את התקלה, בערך 2000 שקל לחלק משומש וקרוב ל 3000 לחלק חדש (עם עבודה כולל מע"מ).

3. לסחוב את התקלה, למכור את האוטו בקרוב ולקזז ממחיר מכירה.

ועל זה חיים הכט היה אומר, מה אתם הייתם עושים?!.

בדקת מחירים בחו"ל? בקר השליטה נמכר ב50 פאונד כולל משלוח באיביי.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו בור ללא תחתית.

מצד שני, גם 30-40 אלף לרכב חדש זו הוצאה לא מבוטלת.

וצריך לקבל החלטה - לפי דעתי כל הסימנים מעידים שהגיע הזמן להפרד .

מתואר יותר מדי בלאי מעצבן שחוזר על עצמו והאשליה "השקעתי כסף ביישור קו , עכשו יהיה שקט" לא כ"כ עובדת

נכון שצריך להוציא הרבה כסף אבל אין ברירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת מחירים בחו"ל? בקר השליטה נמכר ב50 פאונד כולל משלוח באיביי.

השאלה אם זה בדיוק תואם לרכב שלי. כי כשאני חיפשתי מצאתי אחד במחיר דיי קרוב לזה שהפירוקייה ביקשה. אגב מה לגביי מסים? כמה זה ייצא אחרי מסים? אפשר קישור?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו בור ללא תחתית.

מצד שני, גם 30-40 אלף לרכב חדש זו הוצאה לא מבוטלת.

זו אחת ההתלבטויות שלי אבל אני כן נוטה לשקול להחליף. מעבר לכסף שאני מוציא על הרכב, יש לי שני ילדים קטנים ב"ה.

ואני גר במקום שבלי רכב קשה מאוד להתנייד. לפני כשבועיים כשהתקלקל האימובילייזר והרכב היה יומיים במוסך נאלצתי לשכור רכב אז התיקון עצמו עלה לי 290 ש"ח אבל השכרה של רכב היא גם לא בחינם...

אשתי ואני עובדים מחוץ לעיר, אני נוסע באוטובוס והיא עם הרכב, בלי רכב היא פשוט מנוטרלת (עובדת במקום ללא תח"צ) ואין כמעט אפשרות שמישהו יוציא את הילד מהגן. בקיצור, כשהרכב מתקלקל זה מסרבל אותי מאוד מעבר להפסד של ימי עבודה ומעבר להפסד כספי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל השקט הנפשי, תחליפו - גם אם זה יהיה יקר יותר השקט הנפשי במצב שתיארת חשוב יותר.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, באחד העמודים הקודמים, אמרת שהאוטו נתקע ונעצר בצדי הדרך כבר מס' פעמים...

סכנת נפשות - על אחת כמה וכמה שיש לך ילדים קטנים

מבחינתי רכב שנתקע זה ליקוי/פגם בטיחותי רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה הזו תוקנה ולא חזרה על עצמה מאז שהוחלף חיישן קראנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלך לדעתי הפגין עד עכשיו אמינות מצויינת.

קח בחשבון שחצי מהק"מ הזה כנראה עבר בחיי תופת איומים, אולי ליסינג מרובה נהגים או אלוהים יודע מה.

תוסיף לזה נסיעה תובענית שלך בשנים האחרונות ותקבל רכב עייף, שמתחיל להיגמר לו הסוס.

אני חושב שעם הק"מ שלך, יהיה יותר נבון מבחינתך לרכוש רכב הפעם רכב "כמעט חדש" - ישנם אנשים שרכשו במסלול אפס קילומטר ומכל מיני סיבות לא מעוניינים ברכב שלהם - אתה יכול לרכוש כך רכב בן שנה, בהנחה של 25% מהמחירון. 15% אתה מקבל בלי מיקוח בכלל, זו ההנחה שקיבל הלקוח המקורי - ועוד 10% אתה מוריד במיקוח קליל (או יותר, אם אתה מוכשר).

אם תוסיף לזה את ירידת הערך הקטלנית של השנה הראשונה - תקבל עסקה מאוד משתלמת, של רכב שהוא פרטי לכל דבר ועניין.

החיסרון היחיד - אתה תהייה יד 3. אם זה לא מציק לך, תוכל לשדרג את הרכב בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח את האופציה שציינת ברצינות ואני בודק את האפשרויות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן:

1. את החלק שהתקלקל החלטתי שאני כנראה אזמין מחו"ל ואקח את הסיכון בתקווה שלא אצטרך לשלם מכס עליו.

2. בשביל הניסוי (ואולי המזל) פרסמתי את הרכב במחיר של 19K ואין אפילו מתעניין אחד. הורדתי ל 16K ועדיין אין מתעניינים.

אופציה נוספת שעלתה היא שבמידה והרכב לא יימכר במחיר של 13K (+/-) אולי אשאיר אותו אצלי כרכב שני לנסיעות מאוד קצרות,

מה שכן זה אומר לשלם פעמיים ביטוח ופעמיים טסט, מה שקצת יכביד עלי.

ניראה מה יהיו ההתפתחויות בימים הקרובים ואעדכן אתכם :) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מוכר הכי זול בלוח? אם יש מישהו שמוכר כבר עכשיו ב-13K, אתה צריך להקדים אותו.

יש אנשים שדווקא יודעים להסתדר עם רכבים שחוקים - מכונאים למשל. יש להם עניין לחפש מציאות כמו שלך - רכבים שנמכרים במחירים נמוכים, שהם יודעים לסדר אם הם מתקלקלים פה ושם.

ההצעה שלי - בדוק מה המחיר הנמוך ביותר בכל הארץ, תוריד 500 ש"ח - ותראה איך הטלפונים זורמים. אל תחשוב יותר מדי על הכסף - אתה גם תקנה יחסית בזול. הרכבים היום מתרסקים בקצב רצחני והרבה אנשים שיש להם 15K פשוט נכנסים לחברת ליסינג ולוקחים רכב של 50K ב-72 תשלומים, יש גם 100 תשלומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...