Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוכש מאוטו סנטר

almogro67
שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה נשברו לי כבר העיניים מיד 2. וביקרתח באוטו סנטר עשו עליי רושם די טוב. אני נמיג מכירות בעצמי ושמחתי לגלות שהנציגים שם לא לוחצים בכלל! בניגוד לחברות אחרות שאמרו לי "זה רכב לחטוף" דראתי טיפה פה בפורום עליו אבל אין הרבה מידע יש למישהו נסיון איתם? הם גם אמרו שהעברת הבעלות מתבצעת באותו היום שזה מצא חן בעיניי. שתפו בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת ההיכרות שלי עם אוטו סנטר היא אפסית,ועל כן לא אכתוב דעה ספציפית עליהם.

אבל כן ארשום משהו ספציפי על מגרשים,עם כמה שאולי אהבת את הרכב -אל תשכח שמגרש זה עסק שהרווחיות שלו היא הפערים בין הקניה למכירה.

רכבים זה לא מניות-ערך של הרכב לא עולה(אלא אם מדובר ברכב אספנות /דגם נדיר)אלא רק מתרסק,ועל כן מטרת המגרש למקסם רווחים איפה שניתן.

מה שאומר שאם לרכב מסוים יש מחיר שוק שהוא X(מחיר הגיוני בהתאם להיצע ולביקוש)-בעיני הם צריכים למצוא "פראייר" באחד משתי הצדדים-הקונה או המוכר.

אתה יכול להחזיק אצבעות ולקוות שהם קנו את הרכב מאדם אשר היה לחוץ למכור כי בדיוק הכניס את הרכב החדש לחניה או אדם אשר אינו מכיר את מחיר השוק הריאלי,ובמידה והקונה אינו הפראייר כנראה שמגלגלים את זה עלייך ומדובר ברכב "לימון".

רכב שניזוק באיזו תאונה/סובל מבעיות מכניות כרוניות כלשהם ועל כן הם רכשו אותו במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק-מה שנותן להם אופציה להציג אותו במחיר אטרקטיבי(כיד ראשונה מרופא ומטופל במורשה על כל פיפס כמובן) ולדוג את הפראייר הבא.

אני באופן אישי-ומנסיון עם מגרש גדול ומוכר יחסית שמייאוש מלוח היד 2 לקחתי רכב שלו לבדיקה וראיתי את הסעיף "שלדה" ואיתו את הנציג מתחיל לגמגם ואת פרצופו מתחיל להתעקם ,כשהוא מבין שמכירה לא תהיה פה.(וכמובן שבמזל בדקתי במכון אמין ולא שמקומבן עם המגרש)

אז כן,יש מצב שהמוכר היה פראייר/מיהר/קיבל הצעה על טרייד אין והרכב אכן במצב מעולה-אבל שוב ,בגלל שכאמור הרווחיות של המגרש נובעת מההפרש בין מחיר הקנייה למכירה ,יש סיכוי לא קטן שתיפול ורכב זה משהו שעדיף לא ליפול בו ולהיכנס לסרטים ובעיות הרבה יותר רציניים מלפתוח את הלוחות עוד כמה פעמים ביום ולהתנייד בנתיים באיזו ספארק מושכרת.

אמנם גם ביד 2 לא חסר נוכלים פרטיים ,סוחרים במסווה או רכבים שחוטים-אך גם יש שם את אותו אחד שהרכב שימש אותו לסופר ולעבודה ומוכר אך ורק בשביל שדרוג -ותאמין לי שכשתמצא את הרכב הזה תבין עד כמה זה היה שווה את המאמץ.

ואני אומר את זה מנסיון, שחיפשתי כמעט שלושה חודשים את הרכב העכשווי שלי-עשרות רכבים שחוטים ושהק"מ/יד לא תואמים את תיאור המוכר בשיחה(אפילו הרחקתי פעם אחת מהמרכז עד עכו ברכבת ואוטובוסים מרוב ייאוש ורצון למצוא רכב שמור-והתאכזבתי).

ולבסוף,עלתה מודעה של רכב יד ראשונה,עם ק"מ נמוך לשנה שמור שטופל במורשה מאדם נכה מבוגר(וקסם של בחור בפן האישי)ועוד באותו היום סגרנו על המחיר ההוגן שהבחור ביקש(ונמוך יחסית ממחיר השוק-כמה אלפים מתחת למחירון לדגם שהוא נורא סחיר),כיומיים אחרי הלכנו לבדיקה ומשם דוך להעברת בעלות.

והיום אני יכול להגיד בפה מלא-זה שווה את כל התלאות שעברתי,כשהיום אני נוסע ברכב תקין בעל אמינות ללא דופי-וסחיר(הנתונים הטובים מדברים בעד עצמם וכשחשבתי להחליף את הרכב תוך יומיים בערך קיבלתי הצעות קרובות מאוד למה שביקשתי מקונים שבאו).

אסור גם לשכוח שרכב בעל נתוני פתיחה טובים ישפיעו גם על מכירה קלה יותר בעתיד,כי בכל זאת זה שהרכב יד 2 עם 20K ק"מ יותר מהממוצע כרגע לא נראה רציני-אבל תבין כמה זה משפיע ברגע המכירה כשבלוחות מפורסמים ועפים רכבים בעלי נתונים הרבה יותר טובים משלך.

עריכה אחרונה על ידי adir10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי:

בהחלט שווה אך היום לאנשים אין כוח והכל כלכך קל ונגיש כך שמהר מאוד נכנסים לפיתוי ומוכנים גם לשלם יותר בעבור רכב מסוחר במסווה של ניילונים ומזכירה יפה.

לא ליפול אנשים. הכל עניין של מזל+תיזמון.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

רכשתי רכב לפני 3 חודשים מאוטוסנטר סניף גלילות. סה"כ החווייה היתה חיובית אך יש כמה דברים שהייתי פחות מרוצה מהם.

ביצעתי טרייד-אין שם. לאחר שבדקנו את שני הרכבים, וקבענו סכום...הם פתאום טענו שהיסטוריית הטיפולים "לא כמו שציינתי" (בולשיט...הצגתי להם מסמכים , טענו כביכול שלא מספיק, שאני דרשתי מסמכי טיפול של הרכב שאני רוכש הם הפנו אותי לטבלה שרשומה להם במחשב כאילו זה שווה משהו...ניחא) . בסדר, לגיטימי לנסות להגדיל שווי העסקה מבחינתם אם כי מטריד מעט.

שכבר סוכמה העסקה וניתנה מקדמה, הנציג חשב שאני טמבל וביקש ממני העברה בנקאית -העברת זהב יומיים לפני קבלת הרכב. כמובן שלא ביצעתי העברה הזו והגעתי עם צ'ק בנקאי כדי לראות אם הרג'קטים בוצעו כפי שביקשתי (אכן, בוצעו)...אבל מה שהיה באותו יום

קצת ביאס אותי. קבענו שעה...הם עיכבו אותי במשך שעתיים כמעט בתואנה "שהרכב בדרך"....

מסתבר שביום תיקונים הרג'קטים הם נסעו ברכב המיועד כ-400 ק"מ ...לא סביר בכלל, ואחרי ששיריינתי אותו.

סתם קטע מסריח.

דבר חיובי מאד לזכותם, שהם לא שיקרו לי. נתקלתי באין ספור שקרים עלובים בחברות ליסינג שונות...ופה אם לרכב הוחלפו חלקים..הם מציינים. אם עבר תאונה כנ"ל. זה לזכותם.

אבל עדיין , יחסית לחברות אחרות, הייתי ממליץ.

עריכה אחרונה על ידי pilgonico

HU-Pioneer 4250SD, Comp- Morel Tempo 6, Sub- ES200, AMP- Hertz HE4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי מאוטו סנטר רכב לפני כשש שנים, והייתי מרוצה. ביקשתי מראש רכב מיד ראשונה פרטית. מצאתי רכב שענה לדרישות, מצאו לי מה שביקשתי בלי סיפורים ומריחות ו"עיזים" שמתגלות אח"כ. הרכב נמסר ביום שנקבע, הועברה בעלות בסוכנות דואר הסמוכה ללא בעיות.

החיסרון היחיד - המחיר. אם אתה עושה טרייד, ייתנו לך מחיר שחיטה על הרכב שלך. אם אתה קונה בלבד, תקבל מחיר סביב המחירון בלבד, לפעמים אף גבוה מזה (באמצעות כל מיני פעלולי "שקלול". ידעת למשל שרכב ממגרש טרייד אין מסודר,ערכו עולה - לא זוכר בכמה אחוזים - בגלל הטיפול המסור והניירת המסודרת?). אבל זה המחיר של לקנות בראש שקט ולא להסתבך עם נוכלים של ממש. ואם יש לך כישורי מיקוח גדולים משלי, אז בכלל משתלם...

אה, ובכל מקרה, ולפני שתחתום, תוציא 500 ש"ח ותבדוק את הרכב בעצמך, במכון שאתה בוחר ולא כזה שצמוד למגרש.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לפניי - בסה"כ הם בסדר. אבל במחיר הם לא הכי אטרקטיביים. כנראה שאי אפשר לקבל הכל.

הנסיון שלי איתם - התעניינתי ברכב מסויים בסניף גלילות. אמרו לי שהרכב קיים בסניף אחר, וכדי להביא אותו צריך לשלם דמי רצינות של 200 ש"ח, רק כדי להבטיח שאגיע לראות את הרכב. הגעתי ולא מצא חן בעיניי - הכסף חוזר אליי.

שילמתי, וכעבור יום או יומיים הגיע הרכב.

הרכב היה במצב לא טוב קוסמטית, חלק היה אפשר לסדר ולתקן, חלק לא. הייתי מוכן לבלוע את הצפרדע תמורת הנחה יפה - ולהתקדם לבדיקה במכון, אבל קבלתי תשובה שאין אפשרות, זה המחיר. בסדר, מקובל, קבלתי חזרה את ה 200 ש"ח ונפרדו דרכינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ש rolling_stony ו zvigolden רשמו פה מוזר בעיניי. המגרשים הגדולים והמוכרים, למיטב ידיעתי מכינים את הרכב בצורה קוסמטית סבירה לפני המכירה, לא? יש להם מחלקות לשיפוצים קטנים, או שהם עובדים בצמוד לכל מיני פחחים/תיקונצ'יקים. זה מה שאני לפחות יודע, כי ככה הם מציגים אוטו מתוקתק ומבקשים עליו מחירון פלוס

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא במקרה שלי. הראו לי בדיקה מלפני 5 חודשים ומזה יכולתי להסיק שהרכב מעלה אבק. היה חסר נוזל קירור, מגב אחורי , מכסה לנוזל שטיפה , מסנן אוויר מלוכלך למרות שאמרו שנעשה טיפול .

כל זה הוציא לי את החשק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כ 6 שנים רכשנו שם רכב בן 3. רכשנו שם רכב שעד היום משרת אותנו בצורה נאמנה. חיפשנו ביד2 תקופה של חודש ולא מצאנו אלטרנטיבות שמורות בסכום שלנו. החלטנו לחפש גם באוטו סנטר שבשיחת הטלפון אמרו לנו את כל הפרטים הרלוונטים על הרכב. קבענו יום ללכת לראות והגענו והחוויה הייתה די נעימה איש המכירות לא לחץ והיה אדיב . ובנוסף הרכב הגיעה במצב קוסמטי מצויין ונקי ומרגיש כמו חדש. באותו היום לקחנו לבדיקה במוסך שלנו והוא אישר שהכל תקין ושהפרטים שנמסרו לנו היו נכונים.

הורידו לנו בשביל ההרגשה הטובה אלפיה (מ 80 ל 79) וגם ביקשנו עוד מפתח שלט לרכב ואמרו לנו שמחר יוסיפו לנו ואכן כך היה.

חשוב לציין שבמקרה שלנו הרכב גם היה יותר זול מבלוחות אך נכון לעכשיו במידה ונרצה להחליף אני יודע שהם השאירו לנו חוויה חיובית ולכן רוב הסיכויים שנרכוש שם גם את הרכב הבא (גם במידה ויהיה יותר יקר בצורה ראלית מאלטרנטיבות ביד 2) לפעמים הזמן שחוסכים וכאב הראש שנמנע + האחריות שהם נותנים לך לשנה זה שווה עוד כמה גרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה של ADIR10 מבחינתי עושה ההיפך מהמסקנה שלו. בין להפסיד כמה K במגרש לתאור שלך של שלושה חודשים חיפוש ועשרות מכוניות, הזמן המאמץ והתיסכול עולים יותר.

עם זאת לאחרונה באחד המגרשים הגדולים הלכתי לעזור לחבר והנציג פשוט שיקר לנו בעיניים: סיפר על רכב מסוים שהוא אישית טיפל בו כשנכנס לטרייד, מי היה הבעלים שלו ("יקה, פדנט"), שזה היה לפני 10 ימים וכו' - אופרה שלמה ונשמע מאוד אמין. שוחחנו על הא ועל דא, נסיעות לחו"ל, נחמד. אך בבדיקה התגלה רכב מוזנח שבוודאות לא טופל כראוי, ובמקרה הצלחתי לשים יד על הבדיקה שעשו לו כשנרכש על ידי המגרש. היתה בת יותר משלושה חודשים...

באותו יום ביקרתי עם אותו חבר בלובינסקי טרייד חיפה התרשמנו לטובה והוא יצא עם 308 נחמדה, אמנם מליסינג, אבל אחריות לשנתיים על המכלולים העיקריים (לא על חשמל) אצל נציג בשם יניב. לעת עתה הוא מרוצה והמחיר היה לא רצפה, מניח שבשוק הפרטי היה מוצא דומה, אבל בסדר וחסך חיפושים מתישים. מה שכן במכירה הא יחטוף, אבל הוא מתכונן להחזיק ברכב כמה שנים טובות.

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי לקנות רכב מאוטו סנטר בבילו לפני 4 שנים.

חיפשתי סיוויק ידנית והיתה להם.

די בקלות זיהיתי שהרכב שמציעים לי שם זה אותו רכב שראיתי כמה חודשים לפני כן בהונדה ברעננה.

די בקלות זיהיתי שמחרטטים אותי כשמתחמקים מהעניין.

לא יודע מה זה אומר כי בכל תחום המכירות זה עלול לקרות.

מה שחשוב הוא לדעת להיות זהיר ועירני. ולא לקחת לבדיקה קרוב אליהם.

תחושת האצבע שלי היא שחברה כמו אוטו סנטר שקשורה להרץ וליבואנים תתנהל יותר סביר ממגרש עצמאי שלא דופק חשבון לאף אחד.

לא הייתי פוסל את אוטו סנטר.

בתכלס מוכרים פרטיים יכולים להיות בעייתיים יותר ומפרטי יש יותר פוטנציאל לטרטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי וגם חבר טוב רכשו מאוטוסנטר ובסה"כ היו דיי מרוצים. לא לוותר על בדיקה מטעמך בשום מצב!!! וכמובן חובה לבדוק היסטוריית טיפולים במוסך!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבדהו וחשדהו. סוחרי רכב עם חליפות וכוסות קפה ממותגות, כמו כל חברות הליסינג והטרייד אין.

בדוק לעומק, אל תשלם לעולם דמי רצינות על כלום ותיקח בחשבון שבשוק הפרטי המחירים נמוכים משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...