Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור בנוחות נסיעה (סיוויק 2007)

toshigun
שימו לב! השרשור הזה בן 3635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לשפר משמעותית את ההרגשה שיש לרכב שלי על הכביש

ממספר מקומות נמסר לי שיש לי 1). זבל של צמיגים 2). בולמים קדמיים עייפים (60%) 3). תפוח הגה יבש 4). גומיה יבשה ב-Control Arm

אני מרגיש כמעט כל אבן או בור הכי קטן בכביש וזה משגע אותי לחלוטין

איך אני יכול להבין מה הבעיה וכיצד לתקוף אותה? האם זה קפיצים? האם בולמים? האם צמיגים? או משהו אחר בכלל?

(מנסיון עם מספר מוסכים מומלצים בפורום, אמרו לי שזה עלול להגיע לעשרת אלפים שקל ושאני צריך להחליף כמעט כל דבר שזז ברכב)

תודה רבה,

ארטם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ק"מ הרכב שלך עבר ?

האם אובחן בוודאות שהבולמים ברכב "עשו את שלהם" ?

מנסיון אני יכול לומר לך שאם הבולמים שלך גמורים - אם תחליף אותם, לא תכיר את הרכב. בנוסף - החלף גם כריות בולמים.

לעניין צמיגים - אילו צמיגים (סוג + מידות + תאריך ייצור) מורכבים ברכבך ? (האם אילו הם הצמיגים במידה המקורית ?) אם הצמיגים בחתך נמוך - הנסיעה לא תהייה נעימה מבחינת נוחות (אך אחיזת הכביש תהייה טובה יותר) וההיפך.

לגבי תפוח הגה + control arm - תתייעץ עם מוסך.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זו תופעה שהייתה קיימת מאז ומתמיד והחמירה או שלא הייתה קיימת כלל והחלה לאחרונה?.

לי יש סיויק 2006 דור 8 (2006-2012) סדאן. המתלים טיפה קשים אבל זה לא משהו שאני יכול להגיד שאני משתגע ממנו. לעומת הסיויק 2004 שהייתה לי יש הבדל משמעותי.

אני כרגע עם רבעיית צמיגים חדשים מקדימה Falken ומאחורה continental premium contact 2 ואני דיי מרוצה מהנוחות של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר 85,000 ק"מ

אבחון - בשתי מקומות אמרו לי כבר שהבולים מקדימה ב-60% עבודה

צמיגים - GOODRIDE 205/55/16

כמה ק"מ הרכב שלך עבר ?

האם אובחן בוודאות שהבולמים ברכב "עשו את שלהם" ?

מנסיון אני יכול לומר לך שאם הבולמים שלך גמורים - אם תחליף אותם, לא תכיר את הרכב. בנוסף - החלף גם כריות בולמים.

לעניין צמיגים - אילו צמיגים (סוג + מידות + תאריך ייצור) מורכבים ברכבך ? (האם אילו הם הצמיגים במידה המקורית ?) אם הצמיגים בחתך נמוך - הנסיעה לא תהייה נעימה מבחינת נוחות (אך אחיזת הכביש תהייה טובה יותר) וההיפך.

לגבי תפוח הגה + control arm - תתייעץ עם מוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מרגיש כל דבר קטן בכביש?

האם במס' בורות רצופים אתה מרגיש כאילו אתה מתנדנד בסירה?

רכשתי את הרכב לפני כחצי שנה וזה דיי המצב איתו

כמו כן יש רעידות בכל מיני מהירויות (בעיקר מעל 60) שאיזון גלגלים לא פתר (הטאסות לא צמודות לברזל, אולי יש לזה משמעות)

האם זו תופעה שהייתה קיימת מאז ומתמיד והחמירה או שלא הייתה קיימת כלל והחלה לאחרונה?.

לי יש סיויק 2006 דור 8 (2006-2012) סדאן. המתלים טיפה קשים אבל זה לא משהו שאני יכול להגיד שאני משתגע ממנו. לעומת הסיויק 2004 שהייתה לי יש הבדל משמעותי.

אני כרגע עם רבעיית צמיגים חדשים מקדימה Falken ומאחורה continental premium contact 2 ואני דיי מרוצה מהנוחות של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

לרכב שלי יש 136500 ק"מ ו התופעות שאתה מתאר לא קיימת אצלי ברכב.

האם יש נזילת שמן/רטיבות מהבולמים?. מהיכן אתה בארץ?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום איתמר,

נראה שאין נזילות ואין רטיבות רואים רק שהגומיות של הבולמים קרועות

אני מפתח תקווה (אבל נמצא כל יום בתל אביב ומדי פעם בראשון)

בוקר טוב,

לרכב שלי יש 136500 ק"מ ו התופעות שאתה מתאר לא קיימת אצלי ברכב.

האם יש נזילת שמן/רטיבות מהבולמים?. מהיכן אתה בארץ?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...