Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלקים לטיפול דייהטסו שרייד 1.3 2000 + חלודה בתא מנוע

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שהבעייה בטורים שהצגתי בשרשור הבא נפתרה (לאחר התנסות של מס' ימים) הגיע הזמן לטיפול

10,000 ק"מ לדייהטסו. http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=107136

מדובר על: דייהטסו שרייד 1.3 16V שנת 2000 גיר רגיל DLX 5 דלתות עם 81,000 ק"מ.

דגם המנוע ( לפי אאוטודטה) - HC-E

אני רוצה לבצע טיפול אשר יכלול החלפת שמן מנוע, שמן גיר, פילטר שמן מנוע, פילטר דלק, פלאגים, פילטר אויר, נוזל קירור, פילטר מזגן (לא בטוח שקיים בדגם הנ"ל). אשמח לדעת מאילו חברות לקנות את החלקים הללו.

אני מצרף נתונים של Autodata לגבי פלאגים ושמן מנוע מומלץ לפי אזורים.

אינני יודע מה בדיוק מתאים לי לכן פונה אליכם לקבלת עזרה.

אבקש לא להגיב בסגנון "מנוע X הכי מתאים" וזהו. בבקשה ממכם, תסבירו לי למה צריך שמן כלשהו, למה הפלאגים Y הם המתאימים למנוע הנ"ל ולמה שמן גיר Z הוא המתאים.

אם יש למישהו ספרות טכנית על הרכב הנ"ל שכוללת את מיקום פתח הניקוז ומילוי של שמן גיר, הערות מיוחדות או כל מידע אחר שיעזור, אודה מאוד למי שיפנה אותי למידע הנ"ל.

בנוסף לכך - מצורפות תמונות של חלודה בתא מנוע. החלודה היא מצד ימין של המנוע מתחת למצבר. לפי התמונות נין לראות שהחלודה ישנה על הגיר, על תושבת הגיר (לדעתי) ועוד אזורים. השאלה היא מה ניתן לעשות עם זה. אציין שטיפול ראשוני של ניקוי האבנית שהייתה גם כן, עשיתי כבר.

אני מצטער מראש על אורך ומס' הבקשות שלי ומודה מראש לכל מי יגיב.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החלודה, שייף בעזרת נייר לטש את כל החלודה, נקה היטב וצבע בצבע יסוד (שחור) את החלקים המשוייפים.

ואז צבע שוב בצבע עליון.

בדוק את תושבת המנוע שע"פ התמונות ספגה פגיעה, ייתכן שהיא בלוייה (המנוע רועד?)

היה לך חור במצבר? או אולי מילאו בו יותר מדי מים והם גלשו? או אולי היתה טעינת יתר?

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני מקפיץ את השרשור כי אולי יש פה משתמשים שיש להם ניסיון ויוכלו לתרום לי מהידע.

אם לא הסברתי ברור את בקשתי:

אני מבקש המלצה לפלאגים מתאימים, שמן מנוע ושמן גיר מתאימים לרכב.

כמו כן, אם למישהו יש מידע טכני מפורט שכולל את מיקום פתח הניקוז והמילוי של שמן גיר אשמח לדעת.

בקשה אחרונה - בדגם שלי קיים פילטר מזגן ?

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 13 שנים מאוחר יותר...
חברים, אני מקפיץ את השרשור כי אולי יש פה משתמשים שיש להם ניסיון ויוכלו לתרום לי מהידע.

אם לא הסברתי ברור את בקשתי:

אני מבקש המלצה לפלאגים מתאימים, שמן מנוע ושמן גיר מתאימים לרכב.

כמו כן, אם למישהו יש מידע טכני מפורט שכולל את מיקום פתח הניקוז והמילוי של שמן גיר אשמח לדעת.

בקשה אחרונה - בדגם שלי קיים פילטר מזגן ?

יש לך תשובות במקרה?

אני עומד באותו מצב שהיית בו (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...