Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הומאז' לכוכב.

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפרוס השנה החדשה , מצאתי לנכון להכיר בפני חברי הפורום את עולמו המופלא וההזוי משהו של ירון כוכבי.

גיבור ילדות עלום ,אשר נשכח קמעא מעיני עולם הרכב הישראלי , וחבל.

אדם אשר הניח אבני יסוד בתרבות המוטוריקה הישראלו-יפנית האמינה.

אדם אשר במו מקלדתו בנה תילי תילים של גבבה ושטויות ותיאוריות דמיוניות , תוך בחינת רכבים במגרש החנייה של מקום עבודתו , תוך ציטוט כתבי הברית החדשה , עישון מקטרות שלום מעושות , שתיית סאקי , והרבה SUCKY (לכתב הרכב התורן שידידנו הכוכב חפץ ביקרו באותה עת).

בזמנים עברו , טרח ידידנו המלומד להציף את פורום YNET לרכב בשרבוטים וחרטוטים , עד אשר מאסו בו כולם. בתגובה - התנצל הידיד הנאמן , תוך השתחוויות יפניות מעושות , או - לחילופין - איומי עזיבה תדירים , שלא מומשו - לצער כולם.

כעת הפציע שחר חדש , וכוכב ידידנו הפך לבן בריתו העשוי ללא חת של רוני אהרונוביץ' , תוך חירוף נפשו למען הקדוש עורך הוא , ופיאור שמו ברבים :

הנה דוגמא :

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=84859&lb=0

ועוד אחת , תוך ציטוט של קונסורציום , או קללה יפנית אחרת (הסירו דאגה , קראתי את כתבי החכם העתיק) :

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=84879&lb=0

היום הוא טרח ופרסם עוד הודעה מלאת חנופה אל אהרונוביץ - שלצערי נמחקה , אך כתובה באותו נוסח של כלבלב מתרפס.

לפיכך - הרשו לי להציג את כתבי כוכבי לדורותיו :

ברשותכם , הבה ונציץ בהגיגיו של חסר עמוד השדרה כוכב ירוני:

קישור מס. 1 :

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-2421-280-133282,00.html

ציטוט , לנוחות הקהל :

נושא : "אוטו" לא סילפו ולו מבחן אחד!

תאריך : 01/08/01 08:35

מחבר/ת : ירון כוכבי

דואר אלקטרוני : [email protected]

מה שהם כן עשו, בלחץ יבואן, היה להפסיק שיטת דירוג של רכבים. להלן ציטוט מתוך רע"א 6139/97 - רוני אהרונוביץ' נ' אוטו מגזין בע"מ ושני אחרים(ההסברים בסוגריים הם שלי):

"כמו כן ערך המבקש (אהרונוביץ') דרוג של מכוניות המשווקות בישראל. אחרי שאחת מסוכנויות יבוא הרכב הביעה מורת רוח על פרסום הדרוג, הורה המשיב (פרומצ'נקו) להפסיק את פרסום הדרוג... בבקשתו שלפני עמד המבקש בעיקר על הטענה שהפסקת פרסומו של הדרוג היה "הפרה גסה של כללי האתיקה העיתונאית" וכן "הריסת התשתית הרעיונית של העיתון שאותו הקים". לדעתו, היה על בית המשפט לקבוע כי מטעמים של אתיקה עיתונאית ושל חופש הביטוי "תוכנו של הפסק מנוגד לתקנת הציבור" (סעיף 24(9) לחוק) ולפיכך היה עליו לבטלו. לא מצאתי יסוד לטענה. כפי שקבע בית המשפט, לא התימר הבורר לקבוע הלכה בתחום האתיקה העיתונאית, אלא פירש סעיף בהסכם בין בעלי הדין".

ובכן, לא עיוות של מבחן דרכים, כי אם אי-פרסום דירוג, שבית המשפט לא קבע כי הוא "נוגד את תקנת הציבור" או מנוגד לאתיקה עיתונאית.

עצה לכל הגולשים: בטרם מצטטים, כחסידים שוטים את דבריו של אדם ממורמר, כדאי לבדוק את העובדות!

אופסססס. רוני אהרונוביץ' אדם ממורמר ? לא ייתכן ! ירוני , דיסוננס קוגנטיבי ?

לינק מספר 2 , מאותו שרשור.

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-2421-280-133415,00.html

ושוב ,לנוחותכם, ציטוט :

נושא : על מה אתה מדבר?

תאריך : 01/08/01 09:18

הלא כל הציטוט נועד להראות כי בית המשפט קבע כי הפסקת פרסום הניקוד (ולא שום סילוף של מבחן דרכים, עליו לא דובר כלל) אינו נוגד את תקנת הציבור, וכן לא חיווה בית המשפט את דעתו בדבר אתיקה עיתונאית. אלו הן העובדות. חוץ מזה, הכל פרשנות סובייקטיבית לחלוטין של אהרונוביץ'.

ומהיכן אני יודע?

א. "אוטו" לא מתביישים "לרדת" על מכוניות גרועות.

ב. חפיפה במסקנות עם מגזינים אחרים.

ג. המציאות - רכבים עליהם אני נוהג אכן תואמים, לרוב, בתכונותיהם את הכתוב ב"אוטו" (וכדי להוציא מכלל אפשרות השפעה פסיכולוגית - היו פעמים בהן קודם נהגתי, ורק אח"כ קראתי כתבה ב"אוטו").

אאוץ'. "אוטו" מגזין אובייקטיבי. לא ?

רגע , זה עוד לא הכל.

רוני אהרונוביץ' - הוא לא עיתונאי ראוי. הוא חלילן.

לינק מס. 3 :

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-2421-280-949065,00.html

לשוב ,לנוחות הקהל היושב המום , ציטוט :

נושא : תשובה ל razmel (ולכל התוהים) בעניין החלילן...

תאריך : 28/02/02 11:47

איך יתכן, שואל רז, כי אני, הבז לחלילן מעל דפי פורום זה, פונה אליו לחוות דעת נוספת על דברי דני, ואף קונה, רחמנא ליצלן, את האלמרה על-סמך המלצתו...

הפתרון קל ופשוט, והגיע הזמן להציגו בפני חברי הפורום הנכבדים...

ראשית, לרכישת האלמרה... האלמרה נרכשה בדרך הבאה:

1. קריאת מבחני דרכים ב"אוטו" צמצמה את המועמדות לאלמרה, אימפרזה, גולף, מגאן, 306.

2. בנסיעות מבחן האלמרה והאימפרזה קיבלו את הציון הגבוה (9 בסולם ירון ).

3. הוסף מקדם האמינות.

4. טעם אישי ו... אלמרה

והיכן אהרונוביץ'? פשוט. ההודעה בפורום שלו הייתה "*בין השאר* על-סמך המלצתך", ולא "על סמך המלצתך"... זה שהאלמרה קיבלה אצלו 4 כוכבי חלילן עזר, אך לא היווה את השיקול המרכזי...

ובנוגע לאיך אני מקבל עצות מחלילנים, מר אהרונוביץ' "זכה" באי-הערכתי בשל:

1. סגנונו המגעיל.

2. עריצות הפורום שלו.

3. העובדה כי הוא, שאינו סטטיסטיקאי מקצועי, טוען בלהט כי בשל קשיים במדידת אמינות, אי-אפשר למדוד אמינות, ואוסף אנשים נוהים אחרי טענת שוא זו בעיוורון, זיכתה אותו בתואר "חלילן" (כשם שהחלילן מהמלין משך אחריו את ילדי העיר במנגינות-שוא אל הנהר... ).

אין לעובדות אלה ולא כלום עם העובדה כי מר אהרונוביץ' בוחן מכוניות מעבר למגבלות (בניגוד אלי); לכן, פניתי אליו כדי לקבל דעה נוספת על פרשנותו הסובייקטיבית של דני "שילדה לא טובה", להתנהגות אובייקטיבית של האלמרה מעבר למגבלות, פרשנות, שעל אף שאני מכבד, מנוגדת לדעתם של רוב המומחים.

מקווה שזה עזר להבהיר...

לדעתי זה עזר להבהיר , סופית - את עליבותך ורדידותך, את צבעה החום של לשונך , ואת אפסותך. רכיכה חסרת חוליות.

רגע , עוד לא נגמר.

אל תשכחו שמר כוכבי התייחס למגזין "אוטו" כתנ"ך עצמו (או , אם תרצו - כברית החדשה).

הנה , שיזפו עיניכם :

לינק מס. 4 :

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-2421-280-180430,00.html

ושוב , לטובת קוראי הממשק המוגבל משהו כאן :

נושא : מבחן דרכים ב"אוטו"

תאריך : 20/08/01 08:31

מרכב:

בעד - שפע מקום, פתרונות חכמים (מושבים מסתובבים וכו').

נגד: גימור קצת זול.

יחידת כוח:

בעד: מנוע חזק ונמרץ, גיר זריז.

נגד: מנוע רועש וקשה, גיר מעט תזזיתי.

נוחות:

בעד: נוחה מחוץ לעיר, מרווחת.

נגד: מקפצת בעיר, מושב שלישי נמוך ובעל זווית לא נוחה.

ניהוג:

בעד: בטוחה וצפויה.

נגד: הגה לא מתקשר ובעל שטח מת במרכז. חסר שאר-רוח.

סיכום: מיניואן מרווח ונעים, אך מחוספס בהתנהגותו ובגימורו.

ואני אסכם - "אוטו" אמר , "אוטו" יודע. לא ?

ושוב , אוטו - תורה מסיני . אהרונוביץ' - קשקשן (או חלילן , אם תרצו).

לינק מס. 5 :

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-2421-280-304735,00.html

ושוב , לשירות הקוראים :

נושא : רועי, אתה שוב חריף מידי...

תאריך : 08/10/01 17:58

בתגובה ל: ירון- אתה שוב מקשקש - rtwingo

================================================

וחבל. לפעמים פשוט תספור עד 10, ואז תכתוב

אמינות גיר המגאן הוזכרה פעמים רבות בפורום זה.

בפעם המליון: המגאן הבודדת שלך היא נקודת מדגם, ואינה מלמדת מאום, ממש כמו האלמרה שלי.

כאשר דוגמים הרבה נקודות מדגם, מתקבל סקר. וזה כבר הרבה יותר רציני.

ושם המגאן נחותה מהאלמרה.

כאשר בודקים הרבה סקרים, מתקבל מטא-ניתוח.

וזה כבר רציני מאוד...

ושם היפניות מובילות מסורתית.

וגם בכתבה המצוינת בארץ

ובעוד מקומות.

ניסיונותיו הפתטיים של החלילן לבניית תפיסת עולם פשטנית של "בני אור" (אירופה) לעומת "בני חושך" (כל השאר) אינם אמורים לעבוד על אף אדם אינטליגנטי, וחבל כי הם עובדים עליך...

ירון,

שהפסיק את המנוי על "אוטו" בתקןפת החלילן

וחידש בתקופת פרומצ'נקו

אוי , זה באמת גדול.

מה קרה , כוכבי מותק ? חטפו אותך החייזרים ? זכית בהארה ?

נראה לי שהשחתתי מספיק זמן על כתביך הנבובים , אבל אם תחפוץ - בשמחה אעשן עימך מקטרת שלום תוך קריאת מבחן הדרכים הכה נמרץ שביצעת לקאיה מסחרית עלומה במגרש החנייה של קומברס...

עלוב נפש.

בזכותך - אוכל לשרבב עבור מר אהרונוביץ' עוד פתגם לשרשור :

"שמור אותי מאוהביי , משונאיי אשמר בעצמי".

עבור הגראנד פינאלה , הרשה לי לצטט את הטלנובלה מפרי עטך , עם הכרזת על עזיבתך את פורום YNET בפעם הארבע עשרה אלף , שמונה מאות עשרים ותשע (וכמובן ,כמו כל האיומים הקודמים , לא טרחת לממש):

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-2421-280-392953,00.html

נושא : היום בו גורשתי מהפורום

תאריך : 05/11/01 09:35

ביום שבו גורשתי מן הפורום, חיפשתי לי פינה שקטה, ובכיתי.

אני כותב את המשפט הזה עבור האנשים שבכל-זאת כאב אנושי אינו זר להם, למרות שאני בטוח כי חסרי רגישות טוטאלית כתומר או שלומי יעשו מזה מטעמים. שיעשו. לא עבורם נכתב המכתב הזה.

השתלחותו האכזרית של תומר, שלא פסחה על אף פינה ממני: סגנון כתיבתי, הסקסו שהייתה לי, אהבתי לנהיגה ולכבישי נהיגה, וכמובן, נסיעות המבחן שלי (ולא "מבחני דרכים", כפי שטוען דני. עלעלו לאחור וראו כי אני מגדיר את נסיעות המבחן שלי בדיוק ככאלה – נסיעות מבחן), הציקה לי פחות. בסופו של דבר, אינך יכול לבקש מפרה לתת קוקה קולה, ואינך יכול לצפות מתומר למעט אמפתיה אנושית. פרה לא יכולה לספק קוקה קולה, כמה שלא תנסה, ואני משער כי תומר לא יכול לספק אמפתיה, כמה שלא ינסה.

מה שהכאיב לי כמדקרות חרב, היו תגובות השמחה לאיד מכמה חברי פורום:

"LOL", קבע רוני שטרן, והוסיף, בניסיון התנצלות "אולי נראה את כוכבי ב 156" (למה, עם אלמרה אני שווה פחות?).

"גדול", כתב איציק.

"הפכת לי יום עצוב לשמח", קבע שלומי. אותו אדם שכמה דקות קודם לכן השתתפתי בצערו על פיטוריו, וגיליתי כלפיו לא רק אמפתיה אלא גם רצון לעזור, קובע עכשיו כי השפלתי בפומבי הופכת לו יום עצוב לשמח... שיהיה לך לבריאות, שלומי! והוא מוסיף לאחר מכן, כי אם ברצוני בהתנצלות, עלי להתנצל על כל ירידה שירדתי על אירופאיות מימי! ובכן, ראשית, לא דומה "כפה" ברוח טובה, שכולם מחטיפים פה אחד לשני (וכי איני מקבל ברוח טובה את ה"אלמרע" של דני? וכי איני מכנה את עצמי "קוף אוריינטלי"?) למעשה לינץ' אכזרי; שנית, לא דומה "פגיעה" במכונית לפגיעה באדם...

עומר אף הוא צוחק בקול רם, יחד עם רוני...

דני סבור כי התאכזרות זו הנה "מדויקת, יפה וקוטלת" (מה בדיוק יפה בקטילה, דני?), וקובע כי "הבאתי את זה על עצמי" (מדוע? האם זלזלתי בכבודו של מי מכם על כי מגיע לי זלזול כזה?). הוא טוען כי איני עושה "מבחני דרכים", וכי כל הסברי הנם בגדר "בריחה מן הרגע שאאלץ להודות כי חוות דעתי הנה לא יותר מאשר התרשמות אישית ורגעית", וחותם את דבריו הקשים "בידידות אין קץ" (מעניין מה הוא עושה לאויביו).

ובכן דני, גש עכשיו לכל נסיעות המבחן שערכתי, ובדוק האם הכותרת של ולו אחת מהן הייתה "מבחן דרכים" (אני יכול לחסוך לך: כולן נקראו "נסיעות מבחן"); בדוק האם לא כתבתי באחת מהן את התנאים המדויקים בהן נערך, או האם הצנעתי את העובדה שהמכוניות לא נבחנו במגבלות. מה אתה עוד רוצה? שאתה או אהרונוביץ' תכתבו מבחן, ואני אחתום עליו?

אותה הערה ניתנת גם לרועי צוקרמן, האיש שנדמה כי יותר מכל אינו מסוגל לקבל אף דעה הסוטה מן הדוקטרינה המקובלת. חבל.

Zman, אותו פגשתי פעם אחת, קיבל עלי, כפי הנראה, רושם כה רע, עד כי הוא טוען כי הקטילה האכזרית הייתה "סיגריה של אחרי"... חבל... אני דווקא התרשמתי ממך יותר לטובה ממה שהתרשמת אתה ממני...

ירון זורע אף הוא סבור שזה היה קטע "ענק"...

אז אני ממש שמח שקטילתי המכוערת בפומבי עשתה לכם כה טוב. תיהנו. לטעמי, היא גם חשפה אתכם במלוא כיעורכם ופחדיכם: לא מסוגלים לקבל את השונה, חייבים לפשט מציאות מורכבת כדי שתענה לצורך הכל-כך אנושי שלכם בסדר (אירופה = רק טוב) ועוד. כמובן, שהיא גם חשפה את חולשותי. זה לא מכתב של האשמות. זה מכתב הבהרה, וקריאה לחשבון נפש (למי שמסוגל).

זוכרים כשכתבתי כי כתבי רכב, מן הסתם, מפחדים (לא במודע) לא להיות קונפורמיים למקובל בקבוצה החברתית אליה הם משתייכים? ראו כיצד קטלתם אתם באכזריות והקאתם מקרביכם את הלא קונפורמיסט, וחשבו שנית האם צדקתי או לא...

וכעת, ניתן להגיב בשלוש דרכים. ראשית, ניתן לנסות לשכנעני להישאר. לכל האנשים הטובים השוקלים זאת, חסכו מעצמכם את המאמץ. ראשית, בניגוד לפעם הקודמת, לא אני הוא שהתעצבנתי ויצאתי בטריקת דלת - אתם גירשתם אותי מקרביכם, ואין דומה המגורש לעוזב; שנית, יש פה אנשים (מעטים) שאיני מעוניין עוד לראות את פרצופם, ולפיכך לא אבוא עוד ל"מפגשי החמש". איני רואה סיבה להישאר רק דמות וירטואלית.

דרך שניה היא להתכנס סביב אש השבט, וללעוג לי גם על מכתב זה. אני יודע מי יעשה את זה, ומקווה כי לא כולם.

דרך שלישית היא להרהר במה שקרה, ובפעם הבאה שיכנס מישהו שאינו מן "הזרם המרכזי", לדעת "לאכול" אותו ביתר בשלות ובגרות נפשית.

תודה לאנשים הנפלאים שבכל-זאת יש בפורום: שיר ודרור, roee, בני, נמרוד, ג'רמי, וכל מי שלא השתתף בלינץ' ושכחתי את שמו.

כוכבי - אתה ילד מיוחד. אנחנו א-ו-ה-ב-י-ם אותך !!!!!!!!

הקוראים הוותיקים מוזמנים להעלות עוד מבחר מזכרונות כוכבי , למען יראו וייראו.

בברכת עישון מקטרת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הבנתי כלום :/
גם אני לא. נקים פורום?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תומר הדר יסביר לנו? לפחות שנצחק קצת בדרך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו את השרשור בפורום נטקאר ותבינו.

רוני כניראה לא יכל לסבול שהמהומות נפסקו, כולם חזרו לחיים הרגילים ושכחו ממר.רוני אהרונוביץ',

לכן הוא החליט להחזיר אותו למרכז העניינים, כדי שדברים שוב יסתובבו מסביבו.

תחפשו אצלנו בפורום את כל השרשורים הנוגעים לרוני אהרונוביץ.

רוני, למה התחלת את זה שוב?

אתה צודק,צדיק,הוגן,ישר וכד' לא תצא מזה.

כל מה שיכלת להגיד כבר אמרת בעבר.

למה להתחיל עם זה שוב.

חבל.

אני אוהב את קארספורום הזה.למרות הילדים. למרות ההודעות הסתמיות פה ושם. למרות ה"עריכה".

לא משנה מה אתה והחסידים הנלהבים שלך אומרים.

הפורום הזה מעניין, בשונה משלך.

הפורום הזה חופשי (בגבולות המקובלים), בשונה משלך.

הפורום הזה לא סובב סביב בן אדם, בשונה משלך.

בבקשה אל תשווה את העריכה פה לעריכה אצלך באתר.

פה לא נמחקות הודעות רק כי הדעה של הכותב שונה מהדעה של אחד מהמנהלים.

אצלך בפורום הסלוגן הוא : " אל תחשוב מה הפורום יכול לעשות בשבילך, תחשוב מה אתה יכול לעשות בשביל המנהל שלו".

גועל נפש.

ורוני, אל תתחיל שוב עם הטיעונים ש"אנחנו" מתחבאים מאוחרי הכינויים.

כתבתי אצלך בפורום לא פעם, אני כותב בפורום הזה כבר הרבה זמן ואני לא מתחבא.

ו ד"א גם אני זוכר הרבה שרשורים "מהנים" של מר. כוכבי.

למען הסר ספק, פרסמתי את ההודעה הזאת גם בנטקאר.פשוט אני בטוח שהיא תשרוד תחת ידיו של הדיקטטור הגדול.

עריכה :ההודעה שלי כבר נמחקה מנטקאר. הם פועלים מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מוזר זה...

נולדתי בארץ ועיברית עדיין ניראת לי שפה זרה.

ב 2 מילים או תמונה אפשר לדעת מה כתוב 5 מטר למעלה ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני אהרונוביץ' טוען שהוא שה תמים

ירון כוכבי טוען שלמד מטעויותיו וממשיך לחפור לגופו של אדם (אלמרה?)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד חבל...: שעדיין יש איזכור של NETCAR ורוני בפורום הזה...

כמו שכתבתי כבר "אל תיגע בחרא והוא לא יסריח"...(למרות שרוני יוצא מן הכלל בעניין)

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר משעמם לך בחיים? חסרים אנשים להתעצבן עליהם מחוץ למחשב?

אני לא אוהב את הפורום של אהרונוביץ', מסכים עם הביקורת נגדו, ובכלל הפסקתי להכנס לשם מזמן. אבל מאז ה-21 לינואר, התאריך האחרון בו נכתבה הודעה בשרשור הפרובוקציות של רוני, הספקתי להתעצבן על עשרות אנשים שונים ואף להשליך חפצים לעברם. ואני זורק חזק לא כמו ילדה.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...