Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מושבי מרוץ Sparco Evo L במצב מצויין

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 6416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אחים שלי גיבורים.

למכירה זוג מושבים במצב מצויין, שנקנו על ידי לפני כשבועיים וכעת נמכרים מכיוון שהם לא מתאימים לרכב שאני בונה (אם יש לך מיני מינור, אל תקנה, זה יוצא דרך החלון האחורי :shock:). למושבים יש מתאמי צד שמתאימים לכל רכב, וכן סט מסילות שמתאים לרכב כלשהו, לא יודע איזה. באחד מהמושבים ישנו חור בבד בקוטר ס"מ בצד המושב בחלקו התחתון, במקום שאינו נראה לעין כאשר המושב מותקן ברכב. תקן FIA פג תוקף. התמונות שצילמתי היו חשוכות מדי ולכן הבהרתי את כולן במחשב. הייתי מצלם שוב אבל אני עילג ולא יודע איך עושים את זה נכון. המושבים נמצאים בירושלים.

קישור למודעה של הבחור שממנו קניתי, עם תמונות טובות יותר

המחיר הינו זהה למחיר שבו קניתי את המושבים, מאחר ולא נעשה בהם שימוש - 3,800 שקל.

מושב חדש עולה 3,500 (מושב בודד).

עפר - 054-5701805

אפשר גם בהודעה פרטית.

ולא אין על מה לדבר, אחשלו כפרה.

***אזהרה - במושבי מרוץ יש לנהוג עם רתמות בלבד ולא עם חגורות בטיחות***

DSC00099.JPG

DSC00100.JPG

DSC00101.JPG

DSC00102.JPG

DSC00103.JPG

DSC00106.JPG

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

יש לך שתי אפשרויות.

1. לקנות את המושבים ממני במחיר זול מאוד, שלא תמצא בשום מקום אחר, כי המושב הכי זול של קוברה עולה 3K לאחד, ואין בכלל מה לדבר על מושבים של ספארקו. להרגיש תאוצה רדיאלית מהי, ואז להתעשר ולהשתלט על העולם.

2. לא לקנות ממני את המושבים, להתנזר מכל דבר שטוב בחיים למשך שארית חייך, למות מסכן, בודד, מובטל ואומלל. ובתול. ובלי כיסאות של ספארקו. ועם חורים בשיניים. ועם עוד דברים רעים.

ירוקה או אדומה, ניאו?

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...