Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מחלת הפורדים"

איציק ט
שימו לב! השרשור הזה בן 6743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מידי שנה בשנה אני נאלץ להיפרד מזוג משולשים (wishbones)

זה החלק היחידי ברכב שלי שאני נאלץ להחליף באופן ממש קבוע (כל שנה לפני הטסט :wink: )

מה שקורה זה שהתפוח שבתוך המשולש נקרע , ומה שקורה זה שאני צריך להחליף את כל המשולש שזה כאב ראש כל פעם מחדש (חלקים עבודה ואז שוב כיוון פרונט)

מישהו נתקל בתופעה ויש לו אלטרנטיבה כלשהיא לטפל בבעיה , זה יעזור לי מאוד

איציק.

cb_1_b.jpg

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והתקלה גורמת לרעש האם זה נישמע כמו חלק שאינו מחובר טוב וכאילו נחבט במשהו ?

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

הבעיה היא לא בתפוח הבעיה היא שהבוכסות שמחברות את המשולש לשילדה נהרסות ןאז הרכב מתחיל לשוט .מחלה קשה וידועה בכול הפורדים אשר המיתלה כזה. הפיתרון של המשולשים בסך 2700 ש"ח

הוא הפיתרון הנכון רק שאלה כלכלית . גם כך המשולשים המחורבנים לא זולים והולכים כול שנה.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתרון האמיתי הוא פעם אחת ולתמיד להחליף את הבוקסות המ*****ות האלו לפוליאורטן

http://www.powerflex.co.uk/products.asp?cat=0010&catalog=0610&submit1.x=17&submit1.y=15&submit1=GO

תזמין , תרכיב על משולש איכותי במקום המקוריות ( כנראה יצאו בפרס בהימור פרוע ) וסגור ענין אחת ולתמיד

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח אותם ל"בלם בנגב" ב"ש יסדרו לך אותם אולי ב- 150 ש"ח ..

בהצלחה

נניח ואתה נוסע במהירות האור מה יקרה אם פתאום תדליק אורות.....

איך הנהג של המפלסת שלג מגיע לעבודה ביום מושלג....

it's better to die on your feet than to live on your knees

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

הבעיה היא לא בתפוח הבעיה היא שהבוכסות שמחברות את המשולש לשילדה נהרסות ןאז הרכב מתחיל לשוט .מחלה קשה וידועה בכול הפורדים אשר המיתלה כזה. הפיתרון של המשולשים בסך 2700 ש"ח

הוא הפיתרון הנכון רק שאלה כלכלית . גם כך המשולשים המחורבנים לא זולים והולכים כול שנה.

בברכה בני ל.

כן התכוונתי לבוקסות שמחברות את המשולש לשלדה

ליביו , אפשר להרכיב אותם על המשולש המקורי?

הזמנת מהם פעם?

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה היא רק עם התפוח ולא עם הבקסות אז אפשר להוריד את ניטים שתופשים את התפוח ולהחליף רק את התפוח ב 80 שח ולהבריג אותו עם ברגים חדשים כמובן ברגים ואומים עם בטחון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם חוש טכני ברמה טובה וכמובן 2 ידיים ימניות - תמיד אפשר למצוא פתרון יותר חזק מאשר פיסת גומי חלשה שמחזיקה בקושי שנה.

כפי שכבר נאמר - תתייעץ עם חן פרחי בנוגע לחומר טוב יותר שניתן לצקת במקום החומר הקיים ותראה לאן מתקדמים משם... אחרת פשוט תפעיל את הדימיון ותמצא פיתרון (כבר היה לנו פה בפורום בחור עם פונטו HGT שיצק לתושבות מנוע, שנקרעו לו כל שני וחמישי, חומר חזק יותר).

הפתרון האידאלי הוא להשתמש בגומי של בוקסות יותר חזקות ולשתול אותו בין הבוקסה מתכת הפנימית לחיצונית.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאצק , הגומי בבוקסה הזו לא נראה כאילו אפשר לצקת אליו עוד שכבה כמו בתושבות מנוע.

הגומיות האלו יוצאות בפרס, ומרכיבים אותם על המשולש המקורי.

בקשר להזמנה , לא הזמנתי מהם פעם , בזמנו חבר דיבר איתם והם לא רצו לשלוח לארץ , אבל כיום הבנתי שיש יבואן ( בחור שכותב בPSI בשם תומר כמדומני ) וגם דרך פיט סטופ.

המחירים לצערי בארץ לעומת אנגליה לא נראים לי ככה שאני אחכה או להתארגנות להזמין מהם ישירות , או אזמין עצמאית למקום באנגליה ואדאג לאיסוף מקומי.

בכ"א , העבודה יכולה להתבצע , וזה הפתרון שלך.

חלק פוליאורטן חזק שגם ישפר את התהתנהגות והדיוק של ההיגוי אצלך ברכב.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאצק , הגומי בבוקסה הזו לא נראה כאילו אפשר לצקת אליו עוד שכבה כמו בתושבות מנוע.

בכ"א , העבודה יכולה להתבצע , וזה הפתרון שלך.

חלק פוליאורטן חזק שגם ישפר את התהתנהגות והדיוק של ההיגוי אצלך ברכב.

ליביו

דווקא מקריאה של פורומים שונים בחו"ל מקבלים רושם שלאורך זמן שימוש בפולי. במקום תושבות אמיתיות הוא לא כזה להיט.

קשיחות יתר, העדר עקיבה, תנועה מסורבלת - כל אלה הוצמדו יותר מפעם לשימושים של פולי. במקום גומי אמיתי.

ולגופו של עניין - קשה לי להאמין שמדובר בהחלט של כל המשולש. אצלי באוטו המשולשים מחוברים לשלדה, וגם שם יש תושבות גומי, וההחלפה פשוטה וקלה [פותח שני ברגים, חולץ את הישנה, מלביש את החדשה והופ - לכוון פרונט]

בדוק בפורומים בחו"ל ספיציפית לאוטו שלך - לדעתי יש מצב שתקבל חוו"ד מדוייקות יותר.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...