Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפולו החדשה

דן-אברהם
שימו לב! השרשור הזה בן 4361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז הלכנו (חמי ואני, היועץ) היום לראות את הפולו החדשה, שנחתה בארצנו היפה ביום רביעי.

כפי שכבר היה ניתן לראות ולקרוא מהמאמרים המקדימים, שפורסמו ב-ynet ובמקומות נוספים, נעשו מספר שינויים, שהבולט בהם הוא החלפת הפרונט.

הפרונט החדש נראה הרבה יותר טוב מהקודם (טוב, זו חוכמה קטנה מאוד), אבל לטעמי אולי קצת מאסיבי מידי לפולו. הפרונט החדש עם הגריל בצורת ה-V הולך לאפיין את כל הדור הבא של פולקסווגן, בדומה לאפיון שאודי יצרה עם גריל-יום-העצמאות-בפארק-הירקון שלה. הפנסים מגיעים בחטיבה אחת, כאשר פנס האיתות נמצא בתוך החטיבה. בדומה לגולף החדשה, גם כאן ישנם פנסי איתות גם בתחתית מראות הצד. האחוריים דומים למדי לדגם הקודם, פרט לפנסים שמכילים את יחידות התאורה בעיגולים, בדומה לגולף ולטוארג. הפולו החדשה ארוכה יותר מהקודמת גם בבסיס הגלגלים וגם באורך הכללי.

מתחת למכסה המנוע מסתתר מראה סולידי, מסודר ופשוט, כאשר מלבד המנוע, גם המצבר קיבל מכסה יפה ובית עם גג. תא המטען גם הוא סביר בגודלו.

המראה הפנימי לא השתנה כלל, מלבד ההגה שקיבל מראה מאסיבי יותר. הקונסולה המרכזית עדיין בפיגור אחרי העולם, בלי רדיו דיסק בילט-אין, שהגיע כסטנדרט בחו"ל אפילו בגרסאות הפחות מאובזרות לפני מתיחת הפנים, אבל כרגיל אצלנו בארץ - מה שאפשר - מוציאים. לצערנו, בנושא האבזור הסטנדרט "אינו סטנדרטי". כלומר, דברים, שלרוב לא תמצא במכוניות אחרות, קיימים ודברים, שכן תמצא, חסרים. פנסי איתות במראות הצד, הפשרת אדים במראות הצד, כסא מתכוונן גם לגובה לנהג ולנוסע ואלי עוד משהו - קיימים. רדיו דיסק בילט-אין וחלונות חשמל מאחור - אינם, אפילו בגריסת הקומפורטליין (גרסת הביניים). חישוקי סגסוגת - לא תקבל אותם באף גירסא, גם לא הגבוהה ביותר. רוצה? תשלם.

מה המחיר? הוא 115 אלף ש"ח ל-1.4 75 כ"ס קומפורטליין, 119 להייליין אם בא לך לשלם עוד ארבעת אלפים ש"ח על פנסי ערפל, שלא תשתמש בהם, חלונות חשמל מאחור ובקרת אקלים (בלי "מגנזיום", כאמור). זה, כמובן, לפני מס בולים, רישוי ועץ ריח.

בשורה התחתונה - הרכב נראה הרבה יותר טוב מאשר לפני כן. זו מעין גולף קצת יותר קטנה והרבה פחות מפנקת (במיוחד מבפנים), אבל עדיין יותר מושכת מהפולו הקודמת. היא אפילו יותר גבוהה מהגולף דור 4. נראה שפולקסווגן הצליחו ברעיון של לדחוף את הפולו קצת למעלה לכיוון הגולף, ולהכניס מתחתיה את הפוקס.

בשורה התחתונה תחתונה - הוצא לנו טרייד אין מאוד הוגן והוזמנה הפולו החדשה. למישהו ישנם רעיונות לצבע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יצא לי להיות באולם התצוגה הראשי ביום רביעי בבוקר, מכיוון שרכשתי שם מספר חלקים מקוריים לטיפול שביצעתי באותו היום, והזדמן לי לראות את הפולו המתוחה.

לדעתי היא באמת נראית הרבה יותר סימפטי מהפולו הקודמת, אבל לא משנה איך תסתכל על זה, היא עדיין בגובה של ג'יפון וחלקה האחורי מכוער.

בהנחה שאהבת את העיצוב והזמנת את הרכב, כל מה שנותר לך זה להכנס לאתר היבואן ולראות איך נראה כל צבע על הרכב...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היא באמת נראית הרבה יותר סימפטי מהפולו הקודמת, אבל לא משנה איך תסתכל על זה, היא עדיין בגובה של ג'יפון וחלקה האחורי מכוער.

האחורה מה שמפריע לך?

הקדימה זוועתי... נראה כמו ניצול מצ'רנוביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מתיחת פנים והגבהה קטנה ואתה יוצא לשטח.

גרסאות של 16V (או GT) מגיעות לארץ בכלל?

לגבי הצבע - כהה, שיקטין את הנפח של הגולף הקטנה. :?

Audi A3 Sportback עם כסאות תינוק מאחורה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל-כך אהבתי את העיצוב, אבל אני גם לא זה, שהזמין את הרכב. טוב לי עם הפולו קלאסיק 2001 SDI שלי. לדעתי עיצוב הפנים שלה יותר יפה מזה של שני הדגמים שבאו אחריה. בכל אופן, אחרי סקר שוק מקיף חמי החליט, שזה מה שהוא רוצה, ואתה יודע מה - זאת בחירה טובה גם לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסוואגן - תמורה מגוחכת פשוט מגוחכת למחיר, לא הייתי קונה.

שטויות..ממש שטויות, בתור בעלים של גולף, אני ממש לא מבין את העובדה שמשמיצים כך את הרכבים של פולסקוואגן. אם "תמורה טובה" נחשבת ג'אנט מגנזיום (שכיום יש בכל זבל קוראני), או דיפונים דמוי עץ (כנ"ל)..אז לך לקנות דייהטסו-יש בה הכל! אפילו חלונות חשמל...

תמורה, לפי איך שאני רואה את זה, לא תבוא לי בדמות הג'אנט או זמש בקצוות המושבים. תמורה באה בנוחות שיש לך על כביש, בהנדסת האנוש המצויינת, בפרקטיקה של הרכב, בהנאה מהנהיגה, בשקט הנפשי-שגם הבוקר תוכל להגיע לעבודה (לחזור),לא לבקר את המוסך ולשפוך אלפי שקלים על מכלולים שהתבלו אחרי פרק זמן זעום...דברים כאלה לפי דעתי מבטאים תמורה...

כי בסך הכל את כל השטויות כמו ג'אנטים וצבע הריפודים, יהיה אפשר לקבל בעזרת מיקוח קל וקשרים..

אז אם אתה כותב תגובה, לפחות תצדיק אותה עם משהו...ולא תזורק מילים באוויר.

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר לקנות משהו זול יותר :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=71650

עכשיו יש לך במה לנפנף :lol:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר בצורה הזו ?

http://www.wheels24.co.za/Images/Photos/20040525074809POLO_2004_1.jpg

נראת טוב , רעה יותר מקודמיה ..

שטויות..ממש שטויות, בתור בעלים של גולף, אני ממש לא מבין את העובדה שמשמיצים כך את הרכבים של פולסקוואגן. אם "תמורה טובה" נחשבת ג'אנט מגנזיום (שכיום יש בכל זבל קוראני), או דיפונים דמוי עץ (כנ"ל)..אז לך לקנות דייהטסו-יש בה הכל! אפילו חלונות חשמל...

תמורה, לפי איך שאני רואה את זה, לא תבוא לי בדמות הג'אנט או זמש בקצוות המושבים. תמורה באה בנוחות שיש לך על כביש, בהנדסת האנוש המצויינת, בפרקטיקה של הרכב, בהנאה מהנהיגה, בשקט הנפשי-שגם הבוקר תוכל להגיע לעבודה (לחזור),לא לבקר את המוסך ולשפוך אלפי שקלים על מכלולים שהתבלו אחרי פרק זמן זעום...דברים כאלה לפי דעתי מבטאים תמורה...

כי בסך הכל את כל השטויות כמו ג'אנטים וצבע הריפודים, יהיה אפשר לקבל בעזרת מיקוח קל וקשרים..

אז אם אתה כותב תגובה, לפחות תצדיק אותה עם משהו...ולא תזורק מילים באוויר.

מסכים איתך בכל מילה בנוגע לעיצוב פנים \ חוץ אבל לצערי לא נראה לי שהבחור התכוון לזה אלא התכוון גם לעוד שאר קטגוריות שאני מאוד מאוד מרוצה מהם בגולף הנוחכית (2001).

אפרופו האוטו , הוא ימכר ביום ראשון :| , עקב השתדרגות במודל גבוהה(אולי 2005) או אוטו אחר .:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו החדשה בהחלט נראית יותר טוב מהדגם היוצא והעדר האבזור בחלק גדול מהגרסאות באמת מעצבן.

ככה זה בארץ, כל מה שסטנדרטי בחו"ל עולה פה לאזרח הפשוט המון כסף.

אגב,הגיעו דגמי ה-TDI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...