Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 405

taz3k
שימו לב! השרשור הזה בן 7128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב שני במשפחה. מצאתי בישוב שכן 405 GL ידנית מודל 94 עם 180K קילומטר.

הרכב יד שניה (האמת הרכב כמעט ולא נוסע בזמן האחרון, הוא שנים במשפחה, ומעבירים אותו בתוך המשפחה) לא היה עליו שלט למכירה, אבל מאובק, דפקתי בדלק ושאלתי... האוטו למכירה?

התשובה הייתה כמה אתה אתה מוכן לתת. דרך אגב לאוטו יש טסט עד 01/2005, והוא טוען שנסעו בפעם האחרונה לפני כשבועיים.

אז השאלה כמה להציע?

האם האוטו אמין? מה לבדוק לפני הבדיקה, מבחינה חיצונית (מתחת לאבק) נראה הכל נקי.

דרך האגב מה המחירון לרכב זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו מצויין!

מחיר תמצא באינטרנט בעלות שיחת טלפון

אוטו שלא נוסע הרבה צפויי למיני תקלות מעצבנות, כמו גומיות יבשות ועוד...

אגב, השאלה הגדולה היא למה הפסיקו לנסוע באוטו...???

בברכה נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוח מאוד...

למה אחזקה יקרה? לא לפי מה שידוע לי

מנוע 1.6 לא הכי מהיר בעולם אבל בסדר גמור, במיוחד עם ידני

בברכה נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו,

אז כדאי או לא, האמת הייתה לי פעם מודל 89, ונהנו מאד מהאוטו (אם כי קצת רעש מהפלסטיקים), אבל איזה כיף בנהיגה, איזה מזגן, איזה נוחות (אפילו יותר מהמכונית החדשה שלנו), בעיות? יחסית לא הרבה, אבל כל תיקון יחסית יקר.

האם בכלל קיים שוק לאוטו או שאני זורק אותו לאחר שנתיים (משתחרר איזה חיסכון לקנית רכב כבר כמעט חדש)

ומחיר כמה? אם האוטו במצב טוב= 8K, 9K, 10K,15K?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פז'ו 405 - האוטו הנ"ל בגרסאות היותר מיוחדות שלו יכול להיות אוטו מדהים.

מבחינת נוחות אין כמעט רכבים בכל קטגוריה, בכל טווח מחיר שמשתווים לו.

בדגמים היותר יקרים, מיוחדים יש גם אבזור כיד המלך (חלונות + מראות חשמל, סאנרוף, דיפון עץ לדש-בורד, ג'אנטים, ריפודי קטיפה)... מנועי 2.0 או 1.8 מעוררי תאבון ובשילוב עם גיר ידני בכלל...

לא ידועות לי על מחלות כרוניות אם כי כמו כל פז'ו גם זו תבקר לעיתים במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה של נדבראלי, למה יפסיקו לנסוע באוטו?

מי שישתמשה באוטו זאת הבת (לדברי האבא), והיא כרגע בחו"ל בטיול לאחר הצבא, כך שאין להם צורך יותר באוטו.

אם כי תמיד היו להם מכוניות שלא השתמשו בהם ברחוב (בדר"כ חדישות), הגן של בני לפני כ-3 שנים היה ליד ביתם וזה לא סתם שעברתי שם ודפקתי בדלת!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברה אני מחזיק פיזו 405 GL יד ראשונה 1.8 ידנית עם 210K ק"מ.

אני לא יודע להצביע על מחלה ספציפית של הרכב אבל אחת לשלושה חודשים או פחות משהו דורש תיקון\החלפה וכו'.

קח בחשבון כי הרכב המדובר החליף כשבעה נהגים בעבר וכיום נוהגים בו כשלושה נהגים שונים (לא בבת אחת :wink: ). בנוסף לזה הרכב טופל בקמצנות לאורך שנים רבות.

לפני כשלושה חודשים ניתנה למוסכניק יד חופשית ותקציב של כ- 2000$ לתקן את המקולקל לפי סדר עדיפות שהוא קבע.

היום לאחר הרצה של 1000 ק"מ וסט גלגלים חדש וטוב, הרכב חזר להיות מה שהיה בצעירותו (פחות או יותר)

הרכב זריז מאוד מהנה לנהיגה עם הגה מדוייק ובעל נוחות נסיעה משביעת רצון. כיסאות נוחים הרה מקום מאחור ותא מטען מרווח למדי.

אני דיי מחבב את הרכב ולא חושב להחליפו בקרוב. (אבל רב הזמן לא אני נוהג בו)

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...