Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט ה-106 XSI לראלי של נדב ראלי - (נושא ישן הכותרת נערכה )

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 5064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז אחרי הרבה הכנות , כאבי ראש ודאגות בעיקר של נדב הפיג'ו הועמסה היום בבוקר אחר כבוד על המשאית של אהוד לביא והצטרפנו לאימון ראלי בדרום של אילן אהרון וצביקה כנעני עם און יעקובסון .

המטרה שלנו היתה להריץ את הרכב , לראות ששום דבר לא מתפרק ולהוריד חלודה מאיתנו - נדב לא נהג כבר מאתיים שנה ולא ישבנו ברכב יחד מאז...

07:30 ואנחנו כבר פורקים ציוד בין העצים בצל . ארוחת בוקר קלילה והפיג'ו כבר מגרגרת . נו...

נכנסים ונקשרים , האינטרקום עובד , הרגשה טובה ככה להרגיש את החגורות לוחצות שוב , קסדת הספרקו הלבנה על הראש המזיע והמחברת ביד .

אנחנו מתחילים בנסיעה איטית מאד , מכינים NOTES וככה גם בודקים קצת את התגובות שלה והיא את שלנו .

מראש אפשר להרגיש בהבדל , יותר שקטה , פחות מקרקשת .

מסיימים את הסיבוב הראשון של כ-7 ק"מ ומגבירים קצב .

שינינו את שיטת ה-NOTES שלנו וגם זו הזדמנות לאימון .

L3 רודף R4 , מרחקים משתנים , זהירות בימין ובשמאל , קפיצה גדולה והפיג'ו סופגת הכל באהבה , אפשר לראות שהיא נהנית . גם אנחנו .

מסיימים מקצה אחד ונחים , שותים הרבה מים ויותם ואביתר , הבנים שלי מרביצים עלינו סט תמונות כאילו אנחנו מירי בוהדנה באיזה קמפיין דוגמנות .

אחרי שאילן וצביקה יחד עם און מסיימים את הסט שלהם אנחנו עולים שוב . הפעם הכל יותר מהיר ואיטנסיבי ו...גם זורם טוב , משפרים פה ושם , תמיד יש מה לשפר .

הקילומטרז' עולה ועולה והזיעה נוטפת מאיתנו , אבל אנחנו מרוצים בסאונה המזרח תיכונית הזו .

עידו קופץ לבקר עם המפלצת החדשה שלו - יצירת אומנות שנשמעת כמו מכונית נאסקאר . V-8 או לא V-8 ...?

הפיג'ו שנראית קטנטנה ליד האימפרזות והמפלצת הצבעונית דורשת סיבוב אחרון ואנחנו שוב בשביל ל-2 קטעים אחרונים - האישה מחכה בבית עם ארוחת צהריים .

אני מסיים את החלק שלי מיוזע ומרוצה - חזרנו למשחק , אוסף את היורשים ומפקיר את נדב בשטח עם אהוד והחבר'ה .

5-6 שעות שחלפו בטיסה , איך הזמן רץ שנהנים .

מתי יש ראלי אמרתם ?

דובי

מהכסא שליד נדב

אני יודע שתשאלו לגבי הצביעה של הרכב...מישהו מוכן לממן לנו את זה ? תמורת פירסום כמובן ...

m_1 002.jpg

m_1 003.jpg

m_1 004.jpg

m_1 009.jpg

m_1 010.jpg

m_1 011.jpg

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דובי דובי!!!

היה נהדר היום!

שים הרבה תמונות, ואל תתעצל לשים סרטונים!!!

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב צולמו גם 2-3 סרטונים קצרים היום רק שאני לא ממש יודע להעלות אותם . יש מתנדבים ?

דובי

m_1 012.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל לעולם לא עזבנו .

בזמן הכנת הרכב , שארכה כ-4 חודשים ואולי קצת יותר גם נדב וגם אני המשכנו במעורבות בספורט הנפלא הזה בכך שניווטנו ב"אימונים" שהיו . נדב ניווט לצבי לייט ואני ליובל מלמד .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

נדב, גם אתה וגם דובי צריכים לעדכן את הסמלון, ויפה שעה אחת קודם.

במבט נוסף על התמונות - מה זה זה הלוחית רישוי הזה ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

נדב, גם אתה וגם דובי צריכים לעדכן את הסמלון, ויפה שעה אחת קודם.

במבט נוסף על התמונות - מה זה זה הלוחית רישוי הזה ?

הסמלון אצלי זה הקסדה של איירטון סנה ואין סיכוי להחלפה .

כאשר התחריתי ב-2 פעימות בקרטינג נסעתי עם קסדה כזו ועדיין יש לי אותה על המדף בבית .

לגבי נדב - בטח אחרי הנצחון הראשון...:-)

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

דובי שלום

אני קורא כאן על 4 חודשים שלקח להכין את הרכב ולא מזמן קראתי כתבה ב"אוטו" עם מספרים די מרתיעים שמגיעים לקרוב ל100K ש"ח

האם זו באמת עלות הכניסה לתחום? (אם כן חבל, כי מעטים יוכלו לעמוד בזה...)

האם תוכלו לתת פירוט המורכב ממספר שלבים, בהנחה שאני לוקח היום 106XS 1996 ידנית סטנדרטית ורוצה להכין אותה לאימוני ראלי (אימונים, עדיין לא תחרויות) מה המינימום ההכרחי להשקעה? (מתלים, בולמים, קפיצים, צמיגים, חיזוק המנוע?) ומה ניתן לעשות בהמשך? (כלוב התהפכות, מושבי ריקארו והגה מומו?)

בשלב הזה אעדיף להשאיר את הרכב כחוקי לנסיעה בכביש ולא ל"הוריד" על גורר..

אשמח לתשובה מקצועית (או הפנייה לשרשור קיים אם פספסתי)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר

ספורט מוטורי הוא ספורט יקר , באם מתכוונים לספורט מוטורי לא עממי דוגמת ג'ימקאנה , וגם שם העניינים מתחממים עם כל השיפורים שנעשים בכלי הרכב השונים .

קיים שרשור שעוסק בהכנת הרכב לראלי - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=97148

גם אני , כמוך , חשבתי כי ניתן להשתמש ברכב בחיי היום-יום , התווכחתי ונוכתי לדעת שהדבר בלתי אפשרי !!! רכב מרוץ הוא רכב מרוץ במיוחד לראלי .

לגבי הכנת הרכב - אין ספק שהשלב הראשון הוא ההחלטה שהולכים על זה כי קשה להחזיר אחר כך את הרכב למצבו הראשוני , אם בכלל .

לאחר ההחלטה העניין הוא פשוט - מפשיטים את הרכב מהכל כולל הכל ולאחר חיזוקי שילדה מתאימים , מתחילים בהכנסת רק דברים שצריכים כאשר בתור התחלה יש את כלוב הבטיחות . אין קיצורי דרך .

אין דבר כזה גם לעשות רק אימונים בראלי ולא תחרויות עם רכב לא מתאים . מה באימון לא יכולים להתהפך או לשבור בולם ? אפשר גם אפשר . באימון הראשון שלנו עם ה-XSI שברנו את בית הבולם הקדמי שמאלי , וזה עם בולמי ספורט ולא בולמים סטנדרטיים , זה חלק מהספורט .

תאמין לי שאנחנו , עם הפיג'ו בצד הזול של הספורט הזה , תסתכל על החבר'ה עם האימפרזות ותבין .

שם הכל עולה יותר .

לכן לפני שאתה או כל אחד אחר מחליטים להיכנס לזה , ואני מברך כל אחד שיכנס , חשוב לבדוק באם יש את הסכום הראשוני ותמיד לקחת בחשבון על הדרך עוד הוצאות , וזה רק בהכנת הרכב , עוד לפני הנסיעה הראשונה .

אחרי הנסיעה הראשונה תגלה עוד ועוד דברים .

מבחוץ לכולנו הספורט הזה נראה מאד כייפי ונוצץ , במיוחד שמסיימים איזה ראלי בתוצאה טובה , ותאמין לי הייתי שם , בראלי הראשון שלי עם נדב קבענו את הזמן הטוב ביותר בקטגורייה שלנו , אבל כאשר מתחילים להכין רכב מאפס מבינים עד כמה זה קשה ומלווה בהרבה זיעה וטינופת .

תנסה לגרד עם הידיים את רצפת הרכב ...

אשמח לסייע ואני בטוח שיש עוד כמוני .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו ושיהיה המון בהצלחה...

קצת מדבקות חסות והיא כבר בתלבושת 8)

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...