Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן בגיר אוטומאט - פיג'ו 405

BigMak
שימו לב! השרשור הזה בן 7162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל 60000-80000 קמ

למען אריכות ימים בתנאי העבודה הקשים ברמזורי הארץ, מומלץ כל 30-40 אלף ק"מ.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק

אריכות ימים ? גיר אוט' ZF ? איך זה הולך ביחד באותו משפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריכות ימים ? גיר אוט' ZF ? איך זה הולך ביחד באותו משפט?
אני מנסה לזרוע קצת אופטימיות אצל הבחורצ'יק :grin: - אחרי הכל יש לו תיבה אוטומטית של ZF :mm_tongue

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עם 200000 ק"מ על הסקלה, תנו כבוד !

הגיר במצב פנטסטי, ועדיין לא עבר שיפוץ אף פעם.

נראה לי שהחלפה של השמן גיר יכולה לעזור לו לא למשוך יותר מדי בהילוך הראשון.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עם 200000 ק"מ על הסקלה, תנו כבוד !

הגיר במצב פנטסטי, ועדיין לא עבר שיפוץ אף פעם.

נראה לי שהחלפה של השמן גיר יכולה לעזור לו לא למשוך יותר מדי בהילוך הראשון.

איך אומרים אצלנו... Touch wood...

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם לב!!

החלפת שמן רגילה מחליפה רק כחצי מן השמן... אז על מנת להחליף את כולו דרושה תדירות רבה יותר.

שנית- תחליף פילטר שמן גיר ומייד (הערכה עולה כ120 ש"ח) והוראות החלפה פרסמתי בפורום הזה.

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק

אני יודע שאתה אחראי אבל אני רוצה לתקן אותך... החלפת שמן גיר צריכה להיות כל שנה או כל 29K לפי מכון לגירים במקרה יצאתי משם היום...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאתה אחראי אבל אני רוצה לתקן אותך... החלפת שמן גיר צריכה להיות כל שנה או כל 29K לפי מכון לגירים במקרה יצאתי משם היום...
המכון גירים עדיין לא ייצר את הגיר באוטו שלי - אבל על חלק מהם אני סומך בגלל ניסיונם.

להחליף כל 29,000 ק"מ (למה לא 30,000 ?) נשמע לי מצוץ מהאצבע, אני באופן עקרוני ממליץ להחליף כל 30-40K או שנתיים - הקודם מבינהם, שזה מעל ומעבר לסביר לחלוטין.

גם במכוני בדיקה ממליצים כל 30-40K ק"מ, שגרת הטיפולים של היצרן לפי נסועה ממוצעת (ואצלנו תנאי הנסיעה בגלל הפקקים ושינוי האקלים הם לא ממש ממוצעים) רחוקה מלהגן על הגיר בצורה טובה מאוד ולכן צריך להחמיר.

באוטו הנוכחי החלטתי להחמיר במיוחד ולשנות את שגרת הטיפולים בגיר לכל 15-20K או שנה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...